Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

:jeyyar:Ovitrelllamı buzdolabında çıkardımm beni bekliyooookaydirigubbakcemile3.Saat 11 gibi vurucam göbüşümden ehuehuehu..Doktor geçen diyokii ister koluna vur,ister göbeğine :)ister kalça:roflol::roflol:İlk defa kendim yanlızbaşıma vurucam diğerlerinde görümce yanımdaydısırnaşık şey

Selam kızlar bende yarın çatlata iğnesi vurulacağım acaba sabahmı akşammı vurulayım?

valla öyle hesapla ki 36 saat sonra ilişki mecburiyetin var bizimki gündüz 2 de vuruldum ertesi gün gece ikiye denk geldi ve saati kurup kalkmak zorunda kaldık çok sinir bozucu oluyo sanki işe gider gibikaydirigubbakcemile

göbekten iğne korkunç ya nasıl yapcaksınmafoldumben

valla öyle hesapla ki 36 saat sonra ilişki mecburiyetin var bizimki gündüz 2 de vuruldum ertesi gün gece ikiye denk geldi ve saati kurup kalkmak zorunda kaldık çok sinir bozucu oluyo sanki işe gider gibikaydirigubbakcemile

canım çok teşekkür ederim sağol bende gündüz 2 de yaptırdım ne tesadüf ama benim için sorun değil elimin işerinden dolayı yatmamız gece 3 ü buluyor canım sen hamile kalabildinmi:uhm:

canım şimdi forumda okudum sende yeni başlamışsın rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen harkase nasip etsin bende 6 yıllık evliyim sevgiler..

canım şimdi forumda okudum sende yeni başlamışsın rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen harkase nasip etsin bende 6 yıllık evliyim sevgiler..

ben 2 yıllık eviliyim ama biz de çok istiyoruz eşime o müjdeyi vermek istiyorum parklarda başkalarının çocuğunu değil kendi çocuğumuzu izlemesini istiyorum inşallah sana bana bizim gibilere Rabbim hayırlısıyla nasip etsin namazlardan sonra ben hepinize dua ediyorum kızlar siz de beni unutmayınopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Canım yaptım bileee hiçbişide olmadııalkisalkisalkis

:asigimpuyorumnanaktanCeylanımmm inşallahh bakalım rabbım ne uygun gördüysee:Saruboceq:

hadi bakalım hayırlısı olsun bal bu ay sen sonra arkandan bizler haimş oluruz inş

ay canım sağol ya Allah hepimize hayırlı bebişler versin kısa zamanda inş. aminnnnnn evet başkasına yapılan dua günahsız ağızla yapılmış olup geri dönmezmiş birbirimize hep dua edelim cnm arkadaşım

BALIMMMMM neyaptın göbişine vurdunmu iğneni merak etttim bugün evde yoktum özlşedim sizi
Zlm senden naber güzellik
Ceylancım okullara da bişey kalmadı hee ..Rahatlarsın..

BALIMMMMM neyaptın göbişine vurdunmu iğneni merak etttim bugün evde yoktum özlşedim sizi
Zlm senden naber güzellik
Ceylancım okullara da bişey kalmadı hee ..Rahatlarsın..
senağlamasenağlamasenağlamaCeylanımm canım hoşgeldinnn..Evet dün vurdum iğnemii ..mafoldumbenAma benim bugun çalışma yapmaya dermanım yokkkmafoldumbenÇünkü dişim ağrıyorrr kaplama dişimmmafoldumbenmahvoldum benn bittimmmafoldumbenDişçi benim kabusumdurrmafoldumbenAllahım çok korkuyorummafoldumbenÇocuklar gibi ağlıyorum evde .mafoldumbenEşimde kızıyorr sankin ol dıye ama elimde değilllmafoldumbenkarakterim buuu evham delisiyimmmafoldumbenBebe düşücek halde değilimm
hadi bakalım hayırlısı olsun bal bu ay sen sonra arkandan bizler haimş oluruz inş

mafoldumbenSağolasın canım

Canım benim...ŞenizStresten uzak dur yavrum biliyorumki çok zor o yüzden ara verdik ama iğnenide vurdun ne güzel alıştık kendimiz bile vuruyoruz Diş ağrısı kötüdür ama dayan bitanem Başaracağız kıyamam sana mafoldumben
Şubat annesi olacaksın ben inanıyorum sende inan..:teytey:

canım benim:1hug: üzme kendini salma bu kadar ALLAH cc sığın diş ağrıısı kolay ama bu tedaviler zor ve yıpratıcı dualarım hepimiz için:Saruboceq:

mafoldumbenmafoldumbenYok canım şubat annesi falan olamıyacağımm.İğnede klomende boşa gittiii.pazar pazartesi salı dr çalışın dedi ama malesef benimm canımın acısıınden bişi yapamadıkk.Tamda zamanına denkk geldiimafoldumbenNe yapam rabbımın bır bildiği vardır.OnA SIĞINIYORUMMmafoldumbenAma dişçiden çok korkuyorumm.eşim yarın gidelim diyoo ben ne yapıcam yaa panik atakk tutucak fenalaşıcam ordamafoldumbenmafoldumben
canım benim:1hug: üzme kendini salma bu kadar ALLAH cc sığın diş ağrıısı kolay ama bu tedaviler zor ve yıpratıcı dualarım hepimiz için:Saruboceq:

mafoldumbenmafoldumben

çok geçmiş olsun bal ay ne zordur diş ağrısı bilirim Allah şifa versin diğer taraftan bebiş konusuna canını sıkmamaya bak benim de öle oldu iğne oldum ama çalışma yapamadık çok üzüldüm tabi ama hiç bir şey bizim eliizde değil bak yani Rabbim dilerse olur ama zamanı gelmediyse bir sebep çıkıyo hiçbir şey planladığın gibi gitmiyo o yüzden hayırlısı olsun her şeyin yine de umutlu ol tabi tedavini de ol hiç korkma acı çekmektense dr a git acil şifalar cnm

ceylancım iyiyim cnm okul işleriyle yoğunum son yoğunluklar artık iğnenin 7. günü bugün ama tabi çalışamadığız için çok umutlu değilim yine de herşey Allah ın elinde di mi ol derse oluverir hayırlısı olsun hepimiz için inş

merhaba kızlaaar. ben de klomeni bu ay 2. defa kullanıyorum ama çatlatma iğnesini bu ay oldum ilk kez. 2 yumurtam olgunlaşmıştı 18mm olmuşlardı 20 mayısta oldum iğnemi. zor zahmet buldum ama yaaa. heralde birdaha da bulamam. neyse 4-5 günüm kaldı adete. umarım olmam. umarım siz de olmazsınız 9ay 10 gün kadar. :1hug:

arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun,ben gonal f kullandım, 3 tane yumurtam vardı, sonra çatlatma iğnesi vuruldum ,ama ilşkide canım çok acıyor ,hiç böyle birşey başıma gelmemişti, acıyı anlatamam oramda şişliklerde var, birde bağırsaklarım ve belimdede problem oldu başına gelen varmı normalmi çok canım sıkkın moralim bozuk korkuyorum lütfen yardım edinnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…