Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

Canımmm bu günleri,iii iyi değerlendirr bol boll duua et allaha.ınşallahh bu ay müjdeli haberlerini alıcaz:Saruboceq:
Kızlar tek yumurta sağdan 17mm olmuş çatlatma oldum Bu ay senden daha umutluydum dedi Yıkıldım okadar çörek otu yedim bu ay iğnelere geçeceğiz 1-2 ay içinde de aşılama yapacağız dedi..

Ne yapalımm ceylanım sağlık olsun ...hayırlısı olsun...Banada dr geçen ay öyle söylemiştii....Bende iğnelere geçicem yanii yanlız değilsinn.üZÜLMEk yokkk.meleklerr gelicekk bopl bolll dua ett:Saruboceq

merhaba
arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım .... kafamda bazı sorular var ve acayip heyecanlıyım

Son düzenleme:
Ebrumm canımm sabırlıklaa güzell yumoş haberlerii bekliyorumm.Biryerden burnuma yumoş kokusu geliyooo hadi gell eve :)

ceylanım canım olsun bebişi ya 1 tane olsun o da güzel eğer o yumoş senin bebeğin olacak yumoşsa zaten gelecek seni bulacak bu bebiş canım benimmmm

bal özledim seni canım nasıl gidiyo tatil bakalımmm

ceylanım canım olsun bebişi ya 1 tane olsun o da güzel eğer o yumoş senin bebeğin olacak yumoşsa zaten gelecek seni bulacak bu bebiş canım benimmmm

bal özledim seni canım nasıl gidiyo tatil bakalımmm

Ceylanımm canımm allaha şükürr iyi geçiyorr.Dün yegenimin doğum günüydü tamda denk geldii :).Bende çok özledım sızlerii sen nasılsın canım öpüyorumŞeniz

iyi canım bende okuldan geldim yemek yapıcam takıldım kaldım buraya yorulmuşumm gideyimde yemeğimi hazırlayayım kociş gelir birazdan

Balım ve Ceylanım Sormayın Kaderin önüne geçilmiyor balçörek otu neden etkilemedi hayret ümit kesilmez..

kız öğretmenim ya bennnn heheheh

ceylan niye öle diyosun belki onu yemesen hiç olmayacaktı yumoşun canım

iyi canım bende okuldan geldim yemek yapıcam takıldım kaldım buraya yorulmuşumm gideyimde yemeğimi hazırlayayım kociş gelir birazdan
Kolayy gelsinn ceylanımmm ...Ohhh mis mis yemekler yap eşine :)seneye bebeğine mamalar yapıcan inşallah:Saruboceq:
Balım ve Ceylanım Sormayın Kaderin önüne geçilmiyor balçörek otu neden etkilemedi hayret ümit kesilmez..

Ceylanım :)sağlık olsunn bal,tarçın ,çörekotu vesile abllahım oıl desinn bebeler gelicekk:Saruboceq:

merhaba arkadaşlar nasılsınız
ben bu gün test yaptırdım malesef negatif çatlatma iynesi işe yaramadı yani ((((((((

slm kızlar bende 3 ay catlatma ıgnesı kullanmdım ama olmadı en sonunda doktorum rahım fılmı cektı ondada bır tupumde bıraz yapısıklık varmıs fılımle acıldıı sı mdı 1 2 ay bekleyelım dedı beklıyoruz ayın 2 sınde olmam gerrekıyodu adet ama bugun 11 ı malesef olmadım aslında test yapmayada korkuyorum yarın doktora gıdecez bakalım sonuc ne olacak

Ebrumm canımm sabırlıklaa güzell yumoş haberlerii bekliyorumm.Biryerden burnuma yumoş kokusu geliyooo hadi gell eve :)

balııımm canım benim geldim geldiiimm..sositosositocanım yumoşum 19 mm olmuş dr gayet güzel dedi..çatlatma iğnemi vurundum akşam 8 de..hergün ilişki dedi perşembeye kadarinşallah bu ay tutar..yine hayal kırıklığı olmaz..:çok üzgünüm:sanki diğer taraftada yumurta büyümüştü onuda ölçtü ama bişey söylemedi..oda bana büyümüş geldi sankidelikafaduldenbakalım hayırlısı çalışmaları yapıp Rabbime tevekkül edecez..:Saruboceq::Saruboceq:öptüm balııımmmŞeniz

ceylanım canım benim üzülme yumoşun güzel büyümüş bak hem iğneni de vurunmuşsun..zaten normalde 18mm olması gerek..sen dr a bakma..onlar en mükemmelini istiyo..a.scanım benim..inşallah güzel haberlerini alıcaz..amiiiinnn....öptüm canım..Şeniz

Güzelim gelmemişsin yazacaktım şimdi iletini gördüm çok iyi büyümüş 19 mm Maşallah desene aynı gün bekleyeceğiz bende dün iğnemi oldum

Güzelim gelmemişsin yazacaktım şimdi iletini gördüm çok iyi büyümüş 19 mm Maşallah desene aynı gün bekleyeceğiz bende dün iğnemi oldum

ceylanıımm günaydın a.s.canım benim ben aslında bu aytedaviyi bırakacaktım ama eşim kızdı izin vermedi..:çok üzgünüm:geçen ay adetim geciksin diye beklerken,2 gün erken oldum şok :1shokldum yani..zor toparlandım..bu ay tekrar tedaviye başldık..serophene ve çatlatma iğnesi vurundum..bakalım bu ay sonuç ne olacak..inşallah beraber müjdelerimizi veririz ceylanıımmamiiinn..:Saruboceq:..öptüm canım benimmm..Şeniz

Ebrummmm canım maşallahhhÇokk güzell büyümüş yumoşunn.İnşallahhh bu seferr gelicekkk bebişşş.Stres yapma rahatt olllll tamammııı öpüyorummmmmŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…