Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

zaten artık doktora da gitmemeye karar verdim eylüle kadar ramazan bittikten sonra tekrar başlarım uuuff sıkıldım napım biraz ara verdim kafamda rahat etti bebek mebek düşünmüyorum artık kendime geldim ya neymiş o stres öleeee püüüüfff

Ula bile bile lades dedim çünkü yeseydimm çalışma olmucaktı kociş yok kocişş..kaydirigubbakcemile3
ceylannn ballll öpüyorum ikinizide bal kıs durmak yok devammmm herşey çocuk içinnnnnn heheheheh

Bende seni öpüyorumm ceylanım mucukk mucukk kokulu kokulu
ŞenizŞeniz
klava:Kız durmak yola yolaa devamm.Biz pkoluyuz anca ilaçla gelişiyor yumişler :)Aslında haklısın canım bende bırakayım diyorum ama içimden bir ses bırakma yola devam et diyor...Eğer klomenden sonra iğne tedaviside fayda etmezse.dr artık bıraktırır tedvai o zaman da :)kalacam sapp gibi elde var 0 :roflol:

Dün halamdaydımm.Kuzenlerim ve ablam hep beraberdik..Dedimkiii.
Ben KISIR DÖNGÜYÜM ..
OLSUN HAMİLE KALAMAMAKTA BİR AYRICALIKTIR DEMİ DEDİM.
kOPTULAR GÜLMEKTEN muhaha ehuehuehu :roflol::roflol: sırnaşık şey sırnaşık şeysırnaşık şeykaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

balsuratım hamile kalamamakta ayrıcalık :içelim:

Ceylanım hamiş tablosuna benım başarısızz bir aşılamam var onuda eklersın :roflol:

slm kızlar nasılsınız bu arada listeyi nasıl oluşturdunuz benim adım neden yok nasıl ekliycem :))

ahhhhhhhh ahhhhhhhhhh bebiş öyle hemen olmuyomuş demek korunmadığım dönemlerde hep korkardım aman kaza falan olur diye meğer korkacak bişey yokmuş bizim durumumuz farklıymış meğer vardır bunda da bir hayır Allah büyük verecek olan Rabbim ınşallah hepimize en kısa zamanda en hayırlısından bebişler nasip eder

ya arkadaşlar adet olursam soğan suyuna hemen başlamayı düşünüyorum kist varsa da yoksa da saraçoğlu sitesinde adet bitiminden 7 gün sonra başlanmalı veya herhangi bir zamanda da başlanabilir ama adet bitiminden 7 gün sonra başlamak daha etkili olur demiş ayrıca soğan kürü ile birlikte baltarçın ve çörekotu karışımı da yiyeyim diyorum ayrıca adet olduğumda doktora gitsem kist olmuş mu diye kontrol için belli olur mu adet olunca hemen gideyimmi yani öptüm sizi

canım nerrden anladın kist olduğunu. adetinin 2. ya da 3. günü gidersen ultrasaonda kist olup olmadığı çıkar mesela ben gittim kit olmuş adet olayım die bekliyorum umarım kendiliğinden gider ama bende adet olunca soğan suyu içicem

sweetbaby kist olup olmadığını bilmiyorum zaten adetime daha 5 gün var hamilelik umudum yok ya bir de klomen ve iğne kist yapabiliyor ya onu düşünerek soğan suyu içeyim demiştim ama işte kafama göre de hareket etmiyim adet olursam (inş. hamiş olurum da hiç bunlara gerek kalmaz) ne zaman doktora gitsem acaba yumurtalık kontrolü ve tedavinin devamı için doktor şu gün gel demedi bana sadece adet olursan eğer kist varsa önce onu tedavi eder sonra çocuk tedavine devam ederiz dedi benim de kafam karıştı o yüzden neyse benim gibi adetine kısa süre kalmış bekleyen arkadaşlar inş. hamiyeyizdir de mutlu oluruz
bende arasıra kasık ağrısı ,açlığa dayanamama, göğüs uçlarımda acı (4gündür var),var gerçi bunlar adet öncesi de olan şeyler hayırlısı artık

ceylannn naptın canım yumoşlarına baktımı doktor

ceylan bal kızlar benim yumoş yeni gelişti biliyomusunuz yani sanırım eğer şu focus ovulasyon testi yalan sölemiyosa şu sıralar yumurtlama dönemlerim peeehhhh

ceylan yanılmıyor o testler hadi hayırlısı yarın 12de dr.dan gelince yazarım..

ceylanım benim yeni tarihim 29 mayıs..kusura bakma anım haber veremedim..bu ay yine serophene içtim..c.tesi kontrolde yumoşum 15mm olmuştu.hihoyyyt.bugün yine randevum var..inşallah yumoşum büyümüştür:Saruboceq:..dr um iğneyi kendisi vurur inşallah..amiiiinn..:Saruboceq:kızlar dualarınıza ihtiyacım var..:Saruboceq:öptüm canlarımŞenizŞenizŞeniz..

Kızlar tek yumurta sağdan 17mm olmuş çatlatma oldum Bu ay senden daha umutluydum dedi Yıkıldım okadar çörek otu yedim bu ay iğnelere geçeceğiz 1-2 ay içinde de aşılama yapacağız dedi..

ceylan yapma böyle bak bir topic açılmış çocuk isteyenler hırs yapmamalı diye yazı çok güzel moral olması için bi oku istersen canım evet çok güç sürekli ilaç vs. bu süreç insanı yıpratıyo gerçekten ama sabır işte Allah dilerse olacak bizim elimizden bişey gelmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…