Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

çok sevindim herşeyin iyi çıkmasına zlm cim umarım bu ay hamiş haberinde gelir en yakın zamanda ben çok halsizim ve belim agrıyo bir fikriniz varmı

yağmurcum bugün iğne olduğunun kaçıncı günü bilmiyorum ama normal bu ağrı ve halsizlik ben de yaşamıştım 1 hafta sonra falan ilaç etkisi olabilir ama inş. hamişliğe işarettir umarım en kısa zamanda hepimiz burda hamiş haberleri veririz cnm

evet bugün 8 inci günüm çok çabuk yoruluyorum ama buna şükür ilgine teşekkür ederim iyi akşamlar

arkadaşalr bu arada klomen ile birlikte bitkisel yöntemlere devem doktoruma sordum herhangi bir zararı olmayacağını söyledi bir de çatlatma iğnesi herkeste ağrı sancı yapmaz dedi

canım çok sevindim zararı olmaz çörekotu bal atarçın dene İnşallah bu ay başaracağız ..:asigim:

bu ay ağrım olmadı bugün 5.günüm bugün cuma bereketini boş geçirmeyelim kızlar..

hepimize hayırlı cumalar biraz önce hepimiz için kuran okuyup sizler için dua ettim ceylancım 12 gün belli olur demişsin gebelikmi belli olur anlayamadım

ay canlarım evet bugünü boş geçirmeyip dua edelim birbirimize ben malum adetliyim bişey okuyamıyom ama inanın dilimden dua eksik olmuyor hayırlısıyla hepimiz bu ay başarırız inş Rabbimizin izniyle

evet cnm yağmur hamileliğin olduğu belli olur artık çünük bebek rahme yerleşmeye ve bhcg hormonunu yükseltmeye başlar ama en güzeli adeti beklemektir tabi sen kendine dikkat et inş olur

çok agrılarım oldu birde acayip halsizim yatıyorum ilaç yaptı sanıırm kolumu kaldıramıyorum ondan giremedim bile kızlar karnım 6 aylık habile gibi çok şiştim ben

kızlar mrb. ben bugün çift çizgiyi gördüm ama çok korkuyorum bu ay tedavi olmadım çünkü kist vardı. yani endişeleiyim.yarın kan testi yaptırıcam.umarım güzel haberler veririrm hala şoktayım ya.bugün tam 5 gün geciktim. kızlar ya kist hemgecikmeye hem d egeblik testinin pozitif çıkmasına neden olmaz dimi.

sweetycim canım benim çok sevindim hihoyyythihoyyyt:teytey::teytey:inşallah kan tahlilinde pozitif değerler çıkar..amiiiiiinnnn:Saruboceq::Saruboceq:inşallah canım benim senden yarın güzel aberler alıcaz...öptüm canım benim...ŞenizŞeniz

inşalalh canım ya dua edin ban nolurrrrrrrrrrrrrr. kan değerim iiii çıksın. hüsrana uğramayayım. duaya ihtiyacım var.
yarın akşamüstü haber vericem size

Süper günün en güzel haberi alkisalkisalkis
Kıss..Nerde görülmüş kistten çift çizgi çıktığı kaydirigubbakcemile3
HAmilesin inşallah güzel haberlerinle bizleri de sevindirirsin..:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…