Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

ceylan sağol canım.herkes kasık ağrıları sancılar ve akıntıdan bahsedince telaşlandım.bende hiçbiri olmadı :bbo: beklemedeyim şuan.birde dr um kaç yumurta oluştuğunu ve kaç mm olduğunu hiçbirini demedi yumurta çatlamayıncada kist oluyormuş :bbo: neyse artık.inşallah çatlamıştır ve tutmuştur :1rolleyes: sizlerin kaçıncı denemesi ilk iğnede hemen tutuyormu???

Bu ay klomen kullanmadım ya birde üstüne PKOluyumm.Hiç ağrım sızım olmadı akıntıı bıle:roflol:yaniii yumoşlamadımmmsırnaşık şeyolsunn buda bır ayrıcalıktırrkaydirigubbakcemile3

klomen kullandım pazartesi dr.a gideceğim eğer büyümüşlerse de oviterelle vurulacağım

Bu ay klomen kullanmadım ya birde üstüne PKOluyumm.Hiç ağrım sızım olmadı akıntıı bıle:roflol:yaniii yumoşlamadımmmsırnaşık şeyolsunn buda bır ayrıcalıktırrkaydirigubbakcemile3

Balım klomen işe yaramıyor ya kaydirigubbakcemile3 Peki hayatım çörekotu yemedinmi.Pkolu olup 9.ayda hamile kalan Arkadaşları biliyorum bizde kalacağız a.s.

allah yardımcın olsun canım daha fazla bekletmeyip biran önce bizim kelebeklerimiz de gelir inşallah

slm arkadaşlar
ovitrelle çatlatma iğnesini olduğumun 14. günü bugün adetime 5 gün var bekliyorum bakalım ama umut yok çünkü hiçbir hamişlik belirtisi yok gibi ama çok zor bu bekleme süreci ayrıca bazen kasıklarımda adet öncesi sancı gibi bir sancı ve hareket ettiğimde sanki rahmimde sallanan bişey varmış gibi hissediyorum umarım klomen ve iğne kist yapmamıştır bunun için acaba bhcg ye baktırıp eğer bebiş yoksa (yine de olur ya tutar ya umuduyla)soğan suyuna başlasam mı acaba hiç olmazsa 1 ay daha geriye gitmez tedavi.ya bir de bu ay klomen vs. ilaç kullanmak istemiyorum zaten ben ilk kez kullanmıştım vücuduma hormon yüklemek istemiyorum yumurtaları büyütmenin bitkisel yolu yok mu acaba bilen varmı mesela hayıtla hamile kalanlar var o sadece adeti mi düzenliyo yoksa yumurtlama üzerinde de etkisi var mı ki ya napıcaz böyle ya bir an önce hamiş olmak istiyorum hayırlısıyla tabii ki hepimiz bunu istiyoruz hepimizin gönlüne göre versin rabbim inşallah ne yapsam acaba bana bir fikir veren olur mu

Balım klomen işe yaramıyor ya kaydirigubbakcemile3 Peki hayatım çörekotu yemedinmi.Pkolu olup 9.ayda hamile kalan Arkadaşları biliyorum bizde kalacağız a.s.

2 aydır çörek otu yıyorumm ama son 2 aydır yemiyorum bu ayy yiyicem bakam atıkkkaydirigubbakcemile3

canım inşallahh pazartesi çifter çifter yumoşlarını görürüsünnnnnn

bende ilk bu ay klomen ve ovitrella kullandım tahlil için acele etme canım ben iğneden 10 gün sonra yaptırdım hcg sınırı geçmişti hamilesin dediler tekrar iki gün sonra yaptırdım değerim düşmüş yani bebek yok dediler ve çok üzüldüm benim tavsiyem tahlil için acele etme adetini bekle inşallah hamilesindir canım

Soğan suyu hamile kalmayı kolaylaştırmıyor ben 2 ay denedim sadece içini temizliyor kist varsa yokediyor yumurtaların büyümesi için bal çörekotu tozu ve tarçın ye katiyen faydasını görürsün
2 aydır çörek otu yıyorumm ama son 2 aydır yemiyorum bu ayy yiyicem bakam atıkkkaydirigubbakcemile3

:1shok:yemedinmi aşkolsun bile bile lades mi dedirttin senağlama
Buay sende ye ben düzenli yedim valla kasıklarım nasıl biliyormusun sızım sızım zonkluyorşakkıdıİnşallah canım bugün 10.gün içmeye devam etsemmi:1hug:

ceylancım bu ayda iğne yada başka bişey kullandınmı canım

klomen hap kullandım hergün bal çörekotu tarçın karışımı yedim ve
akşamları 1 kase yoğurt 1 tatlı kaşığı bal 1 tatlı k.tarçın yedim
pzt.dr.a gideceğim büyümüşlerse oviterelle vurulacağım

ceylannn ballll öpüyorum ikinizide bal kıs durmak yok devammmm herşey çocuk içinnnnnn heheheheh

ceylancım bu bal çörekotu karışımına nezaman başlamak gerek bilgin varmı

Bir gidermişim 6 tane yumoşum olmuş lülülülülülü

iyidir ceyloş ya çok yoğunum bu ara giremiyorum pek şekerrrr

ooo olsun olsun fazla mal göz çıkarmaz inşallah canımmmmm

ben hala adet olmadım allah bilir de ne zaman olurum ah bu pko aahhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…