Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

:roflol: :roflol: :roflol: koptum yaaaffffff as sora belki yumoşlar büyüdüyse doktor benimde göbüşemi loppp diye sokucak yaneeee :roflol: :roflol:

:roflol::roflol:cEYLANIMM KENDİNN VUR nan ula benım dr vurmuyoo :)puhahaha siz en iyisi drlara vurununn.Ullaaa raebzehle ceylanım aynı gün çatlıcaklarrr:teytey::teytey:Gelsin bebelerrrr:sm_cool:

:roflol: :roflol: :roflol: koptum yaaaffffff as sora belki yumoşlar büyüdüyse doktor benimde göbüşemi loppp diye sokucak yaneeee :roflol: :roflol:

:roflol::roflol::roflol:işte bizim baaalllllllllllll buuukötükedihüso:roflol::roflol::roflol:

inşallah yumoşların büyümüştür ceylancııımm.hayırlı haberlerini bekliyoruz..a.s.

:roflol::roflol:cEYLANIMM KENDİNN VUR nan ula benım dr vurmuyoo :)puhahaha siz en iyisi drlara vurununn.Ullaaa raebzehle ceylanım aynı gün çatlıcaklarrr:teytey::teytey:Gelsin bebelerrrr:sm_cool:

ULAAAAAAAAAA LAZ KİZİİİİİ AHANDA GİDİYOM VURDURMAYA EŞİM HADİ GİDELİM DEDİ...GÜL BAKİİYİM GÜLL..:jeyyar:İNŞALLAH HEP BERABER MÜJDELERİ VERİP DAHADA GÜLECEZ SEVİNÇTEN...ÖPTÜM CANIIIIIMMMM,BALIIIIIIIIIIMMM..:teytey::teytey::teytey:

Hadii hayırlısıı olsunn canımm hadeee ooo şimdidenn başladıkk halaylaraaa sonuu güzell olacak bencee:teytey::teytey::teytey::teytey:

hadi raebzeh canım gazan mübarek olsunn canımmm

balım doktor kendi dedüüüü ben yapacam diyeeee

tabi büyümedilerse hevesi kursağında kalacak adamınnn göbüşümü göremicekkk hihihihi

hadi raebzeh canım gazan mübarek olsunn canımmm

balım doktor kendi dedüüüü ben yapacam diyeeee

tabi büyümedilerse hevesi kursağında kalacak adamınnn göbüşümü göremicekkk hihihihi

:roflol:Senin dr da az uyanıkk değilmiş ceylanım hadiii hayırlısıı olsunn:CüvCüv:Şeniz

Kızlar dr.dan geldim yumurtam büyümüş ve çatlamış kendiliğinden ama çatlamayan yumoşlarımda varmış çalışmalara devam dedi ..1tanecikte nurtopu kistim var..Normal dedi korkulacak bişey yok dedi ama yumurtanın büyüyüp birden çatlamasına çok şaşırdı bence çörekotu işe yaradı bu ay çatlatma iğnesi olmadım kaydirigubbakcemile2 Geç yumurta çatlamasıda kaliteyi azaltıyormuş..

Ceylanım göbekten deme bende diğer ay başlayacağım bende düşünüyorum kara kara nasıl vuracağım kendime ben 23 nisanı bekliyorum..

valla öyle be canım yumoşlar yoruldu artık:dance:

Ceylanım ben sana dedimm yumoşun büyücek diye.Bence kesinlikle hızlı gelişiminde karışımın etkisi varr:lepi::teytey:
O kisti hiç düşünme kendi kendine eriyip gidecek...
Geç yumurta çatklaması kaliteyi etkilediği taraftarı değilim ben her ne kadar dr öyle söylesede ben inanmıyorumm
:1ninca:
Geçen üyelerden birinin yazısını okudum OFT den ..Adetinin 19.günü yumoşunun büyüklüğü 14.5mm düşünün yani küçük .dr küçük kaldı demiş yani kalitesiz olur gibilerinden herhall.Sonra kızın 21.gün agrısı olmuşş.çatlamış sanıırım o zaman ve o ay ummadığı ayda hamile kaldı..Çünküü RABBİM ona OL dedii.Ol emrini verrdiii...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Hadii hayırlısıı olsunn canımm hadeee ooo şimdidenn başladıkk halaylaraaa sonuu güzell olacak bencee:teytey::teytey::teytey::teytey:

geldim balııımm.. koldan vurdu hemşire iğneyi..dediğin gibi hiç hissetmedim vallalaelaelaelaelaebakalım hayırlısı nolcak bu ay..inşallah hayırlı haberler veririz balıımm,ceylanııımm..:Saruboceq:

ceylancım bacııımmm ne güzel yaa..iyi çalııışş hadi bakeemm..bakalım kimler bu çalışmalardan başarılı olacak:dance::dance:kaydirigubbakcemile2:sm_cool::sm_cool:inşallah hayırlı haberler veririz birbirimize..öptüm canlarıımm..Şeniz

Canım benim Allahın takdiri ama dediğin gibi çörekotu karışımı çok etkilediğini düşünüyorum:lepi:Maşallah Allah bizlerede nasip etsin Rabbim ol dediğinde oluyor erken gebelik topiciğindeyim ya devamlı 10.ayındaydı bir arkadaşım(zeynep1978)dr.bu ay büyümedi ara verelim bu ay dedi ve hamile olduğunu öğrendik:sm_cool:
Bu örnekler hepimize umut olsun süprizzzzz
Melekler bize süpriz yapacak :CüvCüv:

İyi akşamlar..Başaracağız bugün umut doğdu içime hepimiz başaracağız inanın düşünürken hepimizi düşünüyorum bu ay çatlatma iğnesi olmadım ya çok kötü eksiklik hissediyorum alışkanlık yapmış..kaydirigubbakcemile3

:asigim:Evitttt süprüzz yapıcakkk .Rabbim beklemediğimiz bir zamanda müjdeyi verdiricek bizlerekaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile3Demiştim acımıcak diye ohhh şifa olsunn canımmm :)şifa olup gelsinn bebişşş
sositososito sositososito sositososito

günaydııınn kızlaaarr...delikafaduldençok saol balıııımm..Şenizcanım benim senin verdiğin neşeyle gittim vurunmuya..ondan hiç acımadı..sen ilaç gibi geldin..:sm_cool:inşallah canım..öncelikle güzel haberler senden gelecek..hayırlısıyla bekliyoruz..safak azaldı sanırım..delikafaduldenöptüm canım benim..dualarım seninle canım benim...ŞenizŞeniz

Çıkmadık candan umut kesılmez kızlarrr bıgÜn herkes buraya hamıle olduĞunu yazacak ben ınanıyorum allahım herkesın gÖnlÜne gÖre versın tez zamanda ınŞ

Evet hiç acımıyorrrrrrr ....Hadi hayırlısıı şifa olsun çatlasın yumoş..Sonrada gelsin bebişşdelikafadulden
Benim şafak 4 ama umutlar söndü nedense bugunn içimden öyle geldiii tutmadıı sanırım beklemiyinn benden güzell haberrr.İnşallahhh sizlerden alıcamdelikafadulden
Öpüyorummm bende seni muahŞeniz

şiiiişşt balııımmm öyle yok klava:önce sen verecen müjdeyinaniknaniklülülülülülübende seni çok öpüyoomm bacıımmŞenizŞenizŞenizŞeniz

Günaydınlar çatırcı kızlar çatırttt diye çatlattırıyoruz yumoşları bizlerden korkulur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…