Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

ceylanıımm yaa sende hiç ağrı oldumu yumoş çatladığında hissettin mi? benim pek olmadı çok az oldu ağrı..acaba koldan vurdular iğneyi ondan mı?öptüm canım..

ceylanıımm yaa sende hiç ağrı oldumu yumoş çatladığında hissettin mi? benim pek olmadı çok az oldu ağrı..acaba koldan vurdular iğneyi ondan mı?öptüm canım..

Canım illa ağrı olcak diye birşey yokk.Benim sadece 1 keresinde ağrımıştıı ..düşün 3-4 yumoşum oluyodu çatlarken anlamıyodum bişii :)

Bu ay da bitti :KK43:(( umutlar . Yumurtanın çatlaması büyümesi vs. işe yaramıyor. Allahın rızası olmadın. Bazen korkuyorum acaba önceden yanlış bişey mi söyledim de dua yerine geçti şimdi bebeğim olmuyor diye. Çok canım sıkkın çok.

oluyor canım ağrının çok sık olduğu anda ilişkiye girin çok normal ben geçen ay uyurken uyandım sancıdan..Yok çatlatma iğnelerin verdiği etkiden ötürü :asigim:

Bu ay da bitti :KK43:(( umutlar . Yumurtanın çatlaması büyümesi vs. işe yaramıyor. Allahın rızası olmadın. Bazen korkuyorum acaba önceden yanlış bişey mi söyledim de dua yerine geçti şimdi bebeğim olmuyor diye. Çok canım sıkkın çok.

canım öyle deme rabbim hayırlı sağlıklı zamanı bekliyor Demekki bizlerde böyle sınanıyoruz..:asigim:

umudunu yitirme sakın inş bebişin olur canınıda sıkma bak bizlerde senin gibi bebek bekleyenlerdeniz Allahım zamanını biliyo o zamanı bekliyo hayırlısı olsun biz ne yaparsak yapalım alnımıza yazılmış olan zamanı bekliycez

inşallah. Ama adet başladıktan sonra birkaç gün o kadar kötü oluyorum ki anlatamam. Zaten bir haftadır ha geldi ha gelecek insanın içi içini yiyor. Ve gece dörtbuçukta düşünün tek bir lekeyle uyandım çok kötü bir sancıyla. bu ay çatlatma iğnesi vurulmuştum biraz daha umutluydum. Allahım isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin bana da nasip etsin :KK43:((

merhaba bende çatlama iğnesi oldum beklemedeyim yalnız çatlama iğnesinden kaçgün sonra adet olunuyor benim adetim düzensiz de meraktayım yardımcı olursanız sevinirim

kızlar nasılsınız. ya benim moralim çok bozukkkkkkkk. inanılmaz. kahverengi akıntım geldi yani adete dönüşmesine az var ya bugece ya yarın sabah kırmızılar gelmiş olur. ve benim canım çok sıkkın. ya boşamı uğraşıyorum acaba hiç beeğim olmıcakmı. niye bizimde hemen olmuyo. bukadar uğraşıyoruz yin de gelmiyo. bazen diyorum demekki uğraşmamız gerekiyo diye sizleri de teselli ediyorum ama insan kendisine duyuramıyo bu sesi işte. sanki hiç anne olmıcakmışım bu duyguyu tadamıcakmışım gibi gelio.niye.niye. niye. sebebini çok merak ediyorum. elimizden gelen herşeyi yaptık ama olmuyo işte.artık çok şanssız bi insan olduğmu düşünüyorum.bu başıma gelenler d enormaldir dimi ama.

her ay aynı şeyler. bir ay boyunca umutla bekle bir günde puffff söndü gitti umutlar. sonra öbür ay yine başla. sanki hiç sonu gelmeyecek gibi. bazen iyi bir anne olamayacağım da o yüzden mi bana bir evladı layık görmüyor allah diye düşünüyorum. Allahım affet isyankarlık ediyorsam :KK43:(( senden gelene eyvallah.

kızlar nasılsınız. ya benim moralim çok bozukkkkkkkk. inanılmaz. kahverengi akıntım geldi yani adete dönüşmesine az var ya bugece ya yarın sabah kırmızılar gelmiş olur. ve benim canım çok sıkkın. ya boşamı uğraşıyorum acaba hiç beeğim olmıcakmı. niye bizimde hemen olmuyo. bukadar uğraşıyoruz yin de gelmiyo. bazen diyorum demekki uğraşmamız gerekiyo diye sizleri de teselli ediyorum ama insan kendisine duyuramıyo bu sesi işte. sanki hiç anne olmıcakmışım bu duyguyu tadamıcakmışım gibi gelio.niye.niye. niye. sebebini çok merak ediyorum. elimizden gelen herşeyi yaptık ama olmuyo işte.artık çok şanssız bi insan olduğmu düşünüyorum.bu başıma gelenler d enormaldir dimi ama.
canım benım dur daha kan görmeden umutlar bıtmış değil belki lekelenmedir..bizler çok kafamıza taktığımız için belki nazlanıyorlar..şanssız olduğunu düşünme herşey çocuk değil eşin sağlıklı düşün evliliğin mutsuz olabılırdı neler var hayatta ..ben hele gurbetteyim ailemi bile zor göruyorum ama şükür kocamla mutluyum
her ay aynı şeyler. bir ay boyunca umutla bekle bir günde puffff söndü gitti umutlar. sonra öbür ay yine başla. sanki hiç sonu gelmeyecek gibi. bazen iyi bir anne olamayacağım da o yüzden mi bana bir evladı layık görmüyor allah diye düşünüyorum. Allahım affet isyankarlık ediyorsam :KK43:(( senden gelene eyvallah.

şafak bıraz kendını anlatabılırmısın..

kızlar benimde yarın adet olmam lazım bu ay çok akıntım var inşallah bu ay olmuştur.gerçi bu ay tam çalışamadık.hayırlısı neyse o olsun.

bir sene oldu bekliyoruz. yaklaşık iki yıllık evliyim. 28 yaşımdayım. muhasebeciyim maalesef. Aslına bakarsanız hani diyorlar ya stres herşeyi engelliyor galiba işim çok engel oluyor bu olaya. şeytan diyor ki işi bırak er rahata :)))

bir sene oldu bekliyoruz. yaklaşık iki yıllık evliyim. 28 yaşımdayım. muhasebeciyim maalesef. Aslına bakarsanız hani diyorlar ya stres herşeyi engelliyor galiba işim çok engel oluyor bu olaya. şeytan diyor ki işi bırak er rahata :)))

düşünme öyle rabbimin izniyle sağlıklı ve hayırlı nasip etsin bence çalışmasak evde kendi kendi düşünerek daha çok yersin Çalışmak en iyisi dr.a nezamandır gidiyorsun.:1hug:

ıki aydır gidiyorum. Doktor herşeyin çok normal olduğnu söyledi. Yumurtlamamda vs. hiçbir sorun yokmuş. bakalım eşimden sperm testi istedi doktor. Ondan sonra çıkacak nasıl bir tedaviye devam edeceğimiz. Bir sene oldu ama bebek istemeye başlayalı. Doktorlar muayene de etmiyorlar bir sene geçmeden daha erken diye . Artık dayanamadım da yalan söylemek zorunda kaldım :SS bir sene oldu diye öyle muayeneye başladım. Bu ayla bir sene oldu işte. Bazen çok umutsuzlanıyorum. Bugün bile rüyamda doğurduğumu bir kızımın olduğunu gördüm hayırdır inş. Benimle konuşuyordu

sweet baby veşafak d ben yeni katıldım aranıza ama umutsuzluğa kapılmayın hiçbir zaman önemli olan aile huzurunuzun bozulmaması ben 3 yıldır evliyim bizde bir yıldır istiyoruz ama sabır gerekiyor hayırlısı olsun diyorum olmazsa sağlığım iyi ya ona şükür diyorum

Ceylancım sağol cnm 2 ayda bir adet olduğum için acaba gene uzar mı diye endişelerim var da

asiş adet düzensizliğinle alakalı değil çatlatma iğnesinin üzerinden 15 gün sonrası test yap..

sağol ceylan ya doktora sordum adet düzensizliği ile alakası yok dedi gecikince ara beni dedi bende ne kadar gecikince dedim sonuçta uzun süreden beri 2 aydır oluyodum bişey sölemedi sağol tekrar içim rahatladı...

X