Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

ceylanım aynı ya yiyemiyorum valla zaten çok sancım var sol tarafımda..
kızlar ben de p.tesi çatlatma iğnesi vurunacam nasipse..yumurtam 16mm olmuş bir gün daha büyüsn sonra çatlatacaz..hepimizin hakkında hayırlısı olsun..inşallah..öptm canlarıımm..

inşallah tutar..

baaalllll sweeettt inşallah hamişliktendir kızlar yaşadıklarınızz:))

tabi bilmiyorum bakıcaz . herşeyi hamişliğe yoruyoruz . bakalım yüzümüz gülecek mi.hayırlısı artık. benim adet öncesi hep bacağım ağrır. şimdi de ağrıyo. olmasa umutlancam da. malesef umutlanamıyorum. hadi hayırlısı. 15i adet tarihim. kaçında yapsam çıkar yoksa da heveslenmem hiç değilsse dimi kızlar. akıl verin bana.

Canım bence adet gününü bekle.Adetten önce gecikme olmadan yapma testiii .Ama yinede sen bilirsinn sabredemem dersen
Geçen ay aşılama olmuştum ne test yaptım nede tahlil..Aferin banaakaydirigubbakcemile3

doktorum ovitrella verdi yaşım 30 ama iğneyi ssk karşılamadı 83 tl verdim iğnemi bugun oldum klomen kullandım 1 ay normal yumurtlamam vardı ama çatlamıyo yumurtam büyüyo çatlamıyo nys bugun ovitrella iğnemi oldum yumurtam çatlarmı bilmiyom bugun c.tesi pazartesi eşimle gidicez spermleri işlemden geççek ve eğer çatlama olduysa benim yumurtacım da :) ilk aşılamamızı dniycez korkuyorum ama nasip neyse o olcak biliyorum of nys bakalım ne olcak :ecrin_bebek:

hayırlısı olsun canım yaaa bende bu ay olucaktım ilk aşılamamı ama malesef her ay büyüyen yumurtalarım bu ay büyümedi bakalım yarın gidicem doktora bakılıcak yine eğer istenilen büyüklüğe geldiyse aşılama yapılacak yoksa bidahaki aya kalıdık
HAYIRLISI OLSUN

handancım hayırlısı olsun canım yaa benim yumoşlarda bu ay büyümüyo galiba yarın öğrenecem gerçi doktora gidince hiç büyüyomuş gibi hissetmiyorum ama bakalım noldu bize bu ay nisanda yumoşlarımız tembellik mi ediyo ne bahar yorgunluğu onlara da vurdu herhalde

Canım bence adet gününü bekle.Adetten önce gecikme olmadan yapma testiii .Ama yinede sen bilirsinn sabredemem dersen
Geçen ay aşılama olmuştum ne test yaptım nede tahlil..Aferin banaakaydirigubbakcemile3

ben de 15inde de olmazsam test yapmayı düşünüyorum.bakalım inşallah olur. zaten adet olursam şaşacağını zannetmem ya salı- ya da çarşamba olurum olmazsam perşembe sabah test yaparım. inşallah olmayız da bebişlerimiz glir. ya baklım. bacaklarım hala ağrıyo ağrımasa ümitlencem de ağrıyo işte. oyüzden çok çok umutlanamıyorum.

sweetcim canım adet olmadıktan sonra ümidini kaybetme inşallah bebişin seninledir

Canım 30 yaşındaysan ssk karşılar bir araştır istersen HAdi hayırlısı inşallah tez zamanda aşılan olur ve tutar meleğin..hihoyyyt
handancım bu ay başı ben çektim sizide peşimden götürüyormuyum ne gelmeyin yumoşlar büyüsün yaa sizin..

ceylanım sorma ne oldu bizim yumoşlara cumartesi hamile haberi aldım ve umut oldu yumoşları büyümeyen bu ay dr.ara verelim derken hamiş haberını aldık delikafadulden

günaydıınn kızlaaaar..ben bugün saat 5 gibi çatlatma iğnesini vurunucam..hayırlısı bakalım..öptüm canlarııımmm....

günaydıınn kızlaaaar..ben bugün saat 5 gibi çatlatma iğnesini vurunucam..hayırlısı bakalım..öptüm canlarııımmm....

:jeyyar:Canım benimm hadiiii hayırlıı olsunn.Ovirellemıı preglyn iğnesimi verdi sana dr ..Kim vurucaksa besmele ile vursun:sm_cool:

:jeyyar:Canım benimm hadiiii hayırlıı olsunn.Ovirellemıı preglyn iğnesimi verdi sana dr ..Kim vurucaksa besmele ile vursun:sm_cool:

ovitrelle 250mg içinde tek vurumluk şırınga var ilcı şırınganın içinde ..valla bilmiyom balııımm vuran besmele çekmesede ben okuyarak gidicem inşallah..hayırlısı canım benim...bu iğneden vurunan var mı?kızımda vurunduğum çatlatma iğnesi böyle değildi..oda ovitrelle idi ama için de toz ile bi sıvı vardı hemşire ikisini karıştırıp vurmuştu..bunu ilk defa gördüm..öptüm canlarııımmm..Şeniz

Canım ben hep bu iğneyi kullanıyorumm.Evet hazır halde şırınga :)Geçen ay görümcem göbüşe soktu.Bende elime aldım şırıngayıı verdim besmele ile dayadım ilacı kendimee :) dr bana kendin vurucan demişti hehe:)ama dışarda vurduranlarda var sitede :jeyyar:

:1shok::1shok:vaayy amaannn..baaaalll gıızz bunu göbekten mi vuruyolar:uhm:gorktum yaaww..amaann bu bebişler için ne korkular ne emekler geçiriyoz vallaasenağlamahayırlısı balıımm..sen bu ayda mı vurundun bu iğneden..balııımm sen nasıl iğneyi vurdun gendüne:1shok:..şok oldum şooookk:1shok::1shok::1shok:naniknanik:roflol:öptüm canıımm..Şeniz

:roflol:Ulan iğnenin ucu incecik bişi saç gibi :)ne olcak ondan hiçbirşekildeee acı hissetmiyorsunkii.Hiçmi hiç acımıyorr.ilacı bile verirken anlamıyosun bişii...Dışarda yaptıranlar genelde hemşireler koldan yapıyorr arkadaşın öyle yapmışlardı.Bana dr göbekten dedii:) bol ete lopp diye sokucan :roflol::roflol::roflol:

ulaaaa laz kiziii gorkuttun benii:1shok:neyse hayırlısı eninde sonunda vurunucam:roflol::roflol::roflol:yandım anaaaammm :tomato::tomato:diye bağırmam inşallah..:roflol::roflol:öptüm balıııımmm...ŞenizŞeniz

:roflol: :roflol: :roflol: koptum yaaaffffff as sora belki yumoşlar büyüdüyse doktor benimde göbüşemi loppp diye sokucak yaneeee :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…