Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

Kızlar geldim iş çıkışı aktardar çörekotu tozu aldım ..Hemen karışımımı hazırladım ..Nedense biraz rengi koyu oldu sanırım çörekotunu fazla koydum..zararı varmı acaba ??

iyiyim canım sen nasılsın??
ya bu arada şu herkese birden yani bir kaç kişiye aynı mesajla nasıl cevap veriyosunuz ben yapamadım..hihoyyyt

uklacım neolsun bu ay klomen fayda etmedi yumoşlarım küçük kaldı fakat hala umutluyum çörekotu bal tarçın karışımını yiyeceğim 14.günümü geçtim 1 hafta deneyeceğm pazartesi günü tekrar dr.a gideceğim hayırlısı..

merhaba arkadaşlar.benimde klomende ikinci ayım.bi daha ki ay iğnelere geçicez.(puregon)
hatta iğnelerimi de aldırdı doktor.
ya bu bal tarçını ben sürekli yiyorum.bi süre yenilip bırakılması mı gerekiyor.ben hiç bırakmadan devam ediom

Kızlar geldim iş çıkışı aktardar çörekotu tozu aldım ..Hemen karışımımı hazırladım ..Nedense biraz rengi koyu oldu sanırım çörekotunu fazla koydum..zararı varmı acaba ??

Şifa olsun canım :jeyyar:Hiçbirşeyyy olmazzzz merak etme:1rolleyes:

lütfen beni ekeleermisin çünki çatlatama iğnesi verdi doktor bugün bana konuşmak istiyorumm birisiyle lütfen

canım listemiz yokki ekleyeyim..tekecen ne konuşmak istiyorsun

kızlar dun istifra ettim bu karışım mıdemı altüst ettı yiyemiyorum..

hadi yaaa ceylanım bende hazırladım bugünnn yicem az sonraaa(( o kadar mı kötüüü

Balsuratım benim midem çöp tenekesidir ama nedense dokundu çok kötü yaptı belki o yapmadı da şimdi yanına yaklaşamıyorum ay düşününce bile midem bulanıyor
Ceylanım iç iç belki üşüttüm kasıklarım ağrıyor pzt 6.15te rend var ..

hadi bakalım ceylanım inşallah faydası olmuştur bende yedim bugünnn tadı berbat çiğnemeden yuttum gitti allahtan çörekotunu toz olarak aldırdım kocişe üstünede bir bardak su ıyyyy iğrençti ben baldan nefret ederim hayatımda sadece 1 kez 1 tatlı kaşığı babamın zoruyla yemek zorunda kalmıştımmm şimdi bebek için yiyorum offf offf

kızlar ben de p.tesi çatlatma iğnesi vurunacam nasipse..yumurtam 16mm olmuş bir gün daha büyüsn sonra çatlatacaz..hepimizin hakkında hayırlısı olsun..inşallah..öptm canlarıımm..

raebzeh canım hadi bakalım güzel büyümüş yumoşun inşallah tutturusunuz canım

İlahii kızlarr sıkın düşünüzüü happ gibi yutunn üzerinede suukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar nasılsınız. az kaldı benim adet tarihime. 3-4 gün var ama bugün kasığıma kramp gibi giriyo ara ara. niye acaba ya. adetmi olucamki.yumurta zamanında olduğu gibi ara ara batma bacağıma kadar vuruyo.

kızlar nasılsınız. az kaldı benim adet tarihime. 3-4 gün var ama bugün kasığıma kramp gibi giriyo ara ara. niye acaba ya. adetmi olucamki.yumurta zamanında olduğu gibi ara ara batma bacağıma kadar vuruyo.

Canım inşallahh bebek habercisidir bu yaşadıkların..Benimde şafak 7 ...Benimde 3 gündür her iki kasığım yumoş büyür gibi batmalar oluyor..kasıktaki damarlarda çekilme bide :)ama ben hiç umut vermiyorum kendimden..İnşallahh güzerl haberlerini alırız burdan:Saruboceq:

baaalllll sweeettt inşallah hamişliktendir kızlar yaşadıklarınızz:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…