Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

ceylan83 benim 10. günümdü bana kaç mm olduğunu söylemedi sadece sağ tarafta yok sol taraftakide istediğim büyüklükte değil pzts gel tekrar bakıcaz dedi
eğer büyümezse aşılama yapamayız dedi mayısta deneriz dedi
bakalım ne olacak

handancım dediğim gibi incir ye yada bal tarçın çörek otu dene başka bi forumda da okudum ben bunu bal tarçın çörek otu=klomen yazmışlardıı

bana iğnelere geçmemiz gerek dedi..offf iğne istemiyorum..

ceylan bende okudum deneyeceğim hatta dün tarçınlı bala başladım..

kızlar ben bi gideyim kahvaltımı edeyim öpüyorum hepinizi görüşürüz yine yumoşlar büyüyecek ona göre sadece biraz daha takviye burda bi arkadaş vardı sude yoncaydı galiba adı doktor yumoşun küçük bu ay büyümez diye göndermişti ama onun yumoşu büyüdü ve hamiş olduu çıkmadık candan ümit kesilmez şekerlerr o kızın da ne kadar üzüldüğünü biliyorum doktor öyle deyince benn

YA BEN BAL TARÇIN VE ÇÖREKOTU KARIŞIMINI KK OKUDUM diyolarki
adetin 2. günü başlayıp sabah akşam 1 kaşık ve 12. güne kadar devem yazıyodu
bakalım bide onu deneyelim

Bal Tarçın Çörekotu mucizesi gerçekten bir mucize yaratıyor yumurtalıklarda kızlarr
KlomenlE 1.ayımda yememiştim sadece 1 yumoş oldu.
2.ayımda karışımdan yedim 4 yumoş oldu.
3.ayımda karışımdan tekrar yedim 3 yumoş oldu.
ve bu ay 4.ayımda yemedım
:1ninca:ve sadece 1 yumoşum olmuş.Gelde şimdi inanma bu mucize karışıma %80 yemediğim için fazla yumoş olmadı.Bundan sonra her ay yapıcam adet zamanı cokacimcoook:jeyyar:Yerüm seni bal,tarçın ,çöerekotu sositososito

BAlsuratıma yarasın peki çörekotu toz haline nasıl getirdin tam karışımı ölçüleriyle yazarmısın

BAlsuratıma yarasın peki çörekotu toz haline nasıl getirdin tam karışımı ölçüleriyle yazarmısın

Ceylanım Ben toz haline getirmeden çiğneyerek yedim ...Ölçüleride göz kararıı bir tutam çörekotu ,1 çay kaşığı tarçın ,1 yemek kaşığı Bal gibicokacimcoook

hımm saol balsuratım bende çörek otunu ezmeyim ozaman ezin filan demişler de ..

hımm saol balsuratım bende çörek otunu ezmeyim ozaman ezin filan demişler de ..

Aslında ezilmesi daha iyi canım ben uğraşamam diye ezmiyordum.Bir keresinde robota çektim ama hiçbirşey olmadısırnaşık şeyİyice çiğneyerek yenmesi gerekiyormuş böbrekleri çiziyormuş diye söylentiler duydumkaydirigubbakcemile5

balııım peki bu karışımı aç karnına mı yiyoruz..adetin kaçıncı günü yiyoruz..bide benn denesem acep yumoşlarım olur mu?c.tesi kontrolüm var...hayırlısı inşallah..öptm canlarıımm.

balııım peki bu karışımı aç karnına mı yiyoruz..adetin kaçıncı günü yiyoruz..bide benn denesem acep yumoşlarım olur mu?c.tesi kontrolüm var...hayırlısı inşallah..öptm canlarıımm.

Raebzehım canım gell yanımaa:jeyyar:Ben adetin 3.günü başlıyordum .4-5 gün yiyordum işte :)Canım bencee dene zarar gelmez.Burdan bir arkadaşımda yediği zamanlar yumurta takipinde farkediyordu.yemediğinde büyümüyorduu :)dene sendeeeee...2..bebişşşş yolda gelicek senin:hooray:

ya aslında mucize karışım gerçekten ama bi yandan da nefret ederim ben baldan artık bu ay da olmazsa önümüzdeki ay da onu deneyeyim bariii

bencede bu karışımı bi deneyelim herkesden olumlu şeyler duyuyoruz neler yapmadıkki bunu da yapalım kaybedecek bişey yok

Raebzehım canım gell yanımaa:jeyyar:Ben adetin 3.günü başlıyordum .4-5 gün yiyordum işte :)Canım bencee dene zarar gelmez.Burdan bir arkadaşımda yediği zamanlar yumurta takipinde farkediyordu.yemediğinde büyümüyorduu :)dene sendeeeee...2..bebişşşş yolda gelicek senin:hooray:

balııııımmm,çok saol canım benim..ahanda geliyom yanına..:eek:canıııımm Rabbim önce sana sonra bana ikinciyi nasip etsin inşallah..Rabbim önce sizlere tattırsın anneliği daha sonra bizlere versin..amiiinnn..öptüm canım benim.ŞenizŞeniz.deniycem bu karışımı..

iyiyim canım sen nasılsın??
ya bu arada şu herkese birden yani bir kaç kişiye aynı mesajla nasıl cevap veriyosunuz ben yapamadım..hihoyyyt

canım mesajların altında [ no ]diye bölüm var (alıntı yap) ın yanında istediğin mesajda onu seç en son mesajda alıntı yap ı seç sonra istediğin mesajın altına istediğini yaz canım..inşallah anlatabilmişimdir...öptüm canım...kaydirigubbakcemile3

X