Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

banyoda kaldıysa üstte kalınır süper yaa neşem geldi kafadan silmiştim bu ayı ..

kızkar diğer tpiklere yazdım ama cevap gelmedi bugün kan testi yaptırdım13.46 çıktıdoktorum sevinmek için erken dedi.iğne olanlarda değer yüksek çıkabiliyormuş.lütfen bi fikri olan varmı?bişeyler söyleyin adetime 6 gün var

ceylancım çatlatma iğnemi oldum canım bugün haber edeyim dedimmm

kızkar diğer tpiklere yazdım ama cevap gelmedi bugün kan testi yaptırdım13.46 çıktıdoktorum sevinmek için erken dedi.iğne olanlarda değer yüksek çıkabiliyormuş.lütfen bi fikri olan varmı?bişeyler söyleyin adetime 6 gün var
canım kaç gün geçti iğnenin üstünden 13 düşük bir değer helede üstünden 15 gün geçtiyse inş.hamilesindir:asigim:
ceylancım çatlatma iğnemi oldum canım bugün haber edeyim dedimmm

canım bende seni merak ediyordum hadi hayırlısı güzelim...Diğer yumurtana baktımı dr. inşallah bu ay ceylanlar kalacak hamile :lepi:
Balsurat hiç uğramıyor bu aralar :mymeka:

günaydın kızlar..hepinizi takip ediyorum..inşallah bu ay hepinizin güzel haberlerini de okucam..özellikle ceylanlar, sizden umutluyum bu ay hadi bakalım.cangum tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin.darısı bizlerin başına inşallah.

canım belki de hamilesindir bilemem ama ben yine de biraz daha bekle derim sana.sanıyorum 2 martta çatlatma iğneni oldun..bugun 10.günün o zaman..4 gün daha bekle sonra kan testini tekrarlarsın, kesin sonuç çıkar.hatta idrar testinde bile çıkabilir.böyle umutlandıktan sonra olmadıgını ögrenmek daha zor.ben geçen ay iğneden 1 ay sonra adet olmuştum.herşeyin normal olmasına rağmen.
pazartesi tekrar bi test yap bence..allah hayırlısını versin inşallah hamilesindir de hevesin kursağında kalmaz canım.ama değilsen de üzülme, allahın takdiri..7 yıldır uğraşıyorum bende.hatta 8. yılıma merdiven dayadım diyebilirim.sabır sabır gelecekler bi gün.. :)

Süper yaa :hooray:Tebrikler ...
Ya bişey soracağım üstte olmak çokmu azaltıyor hamile kalma şansını varmı aranızda üstte hamile kalan

canım ihtimal biraz düşsse de bence de kalınabilir.yeter ki allah dilesin.biz altta kalıyoruz da noluyo :KK70::KK70::KK70:gene tıs gene tıs..afedersin ayakta ilişkiyle hamile kalanlar tanıyorum.

canım belki de hamilesindir bilemem ama ben yine de biraz daha bekle derim sana.sanıyorum 2 martta çatlatma iğneni oldun..bugun 10.günün o zaman..4 gün daha bekle sonra kan testini tekrarlarsın, kesin sonuç çıkar.hatta idrar testinde bile çıkabilir.böyle umutlandıktan sonra olmadıgını ögrenmek daha zor.ben geçen ay iğneden 1 ay sonra adet olmuştum.herşeyin normal olmasına rağmen.
pazartesi tekrar bi test yap bence..allah hayırlısını versin inşallah hamilesindir de hevesin kursağında kalmaz canım.ama değilsen de üzülme, allahın takdiri..7 yıldır uğraşıyorum bende.hatta 8. yılıma merdiven dayadım diyebilirim.sabır sabır gelecekler bi gün.. :)

doktor yarın gel testi tekraralayalım dedi.bakalım yarın gidicem.allah sanada en kısa zamanda verir bebişini

günaydın kızlar..hepinizi takip ediyorum..inşallah bu ay hepinizin güzel haberlerini de okucam..özellikle ceylanlar, sizden umutluyum bu ay hadi bakalım.cangum tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin.darısı bizlerin başına inşallah.
Canım inşallah ben bu topicten çok umutluyum valla bu ay arkaarkaya patlatacağız :jeyyar:
canım ihtimal biraz düşsse de bence de kalınabilir.yeter ki allah dilesin.biz altta kalıyoruz da noluyo :KK70::KK70::KK70:gene tıs gene tıs..afedersin ayakta ilişkiyle hamile kalanlar tanıyorum.
Dimi ya geçen ay ne çalışmıştım kötükedihüsoBuay da böyle deniyim nasip Allah ol demeden olmuyor zorlasakta :jeyyar:
Günaydın kıslarrrrrr
Günaydınlar uklacım nasılsın yafrum..en erken gebelik topic listesin uğra arada kaydirigubbakcemile5
doktor yarın gel testi tekraralayalım dedi.bakalım yarın gidicem.allah sanada en kısa zamanda verir bebişini

:sm_cool:İnşallah canım :teselli::nazar:

cangum canım tebrıkler rabbım saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah

Nerdesin balsuratım varmı gelişme biraz ağrılı geçmiş aşılaman üzüldüm ama meleğin gelecek inş.

canım kaç gün geçti iğnenin üstünden 13 düşük bir değer helede üstünden 15 gün geçtiyse inş.hamilesindir:asigim:

canım bende seni merak ediyordum hadi hayırlısı güzelim...Diğer yumurtana baktımı dr. inşallah bu ay ceylanlar kalacak hamile :lepi:

baktı canım dediği gibi büyümeiş o okadar da incir yedim ama banamısın dememiş herneyse hayırlısı döllenecek yumoşda dölleyecek spermde belli sonuçta büyümeyen yumoş değilmiş demekki nasibim inşallah ceylancım bizde hamiş olucaz

bugün çok hastayım ben bademcikler şiş ciğerler o biçim tamda çalışma zamanları yatıyorum öle napıcam bilmiyorum:KK43:(

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeyCanım ben aşılama oldum geçen cuma günü kendimde değilim ağrılar falan derken bide gezindim azcuk dışarlarda o yüzden gelemedim :1ninca::jeyyar::jeyyar:

baktı canım dediği gibi büyümeiş o okadar da incir yedim ama banamısın dememiş herneyse hayırlısı döllenecek yumoşda dölleyecek spermde belli sonuçta büyümeyen yumoş değilmiş demekki nasibim inşallah ceylancım bizde hamiş olucaz

bugün çok hastayım ben bademcikler şiş ciğerler o biçim tamda çalışma zamanları yatıyorum öle napıcam bilmiyorum:KK43:(

Canım inşallah kalacağız Ceylanım hamişlerin vücud dirençleri düşermiş hamile olmayısın laelaelaelaelae

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeyCanım ben aşılama oldum geçen cuma günü kendimde değilim ağrılar falan derken bide gezindim azcuk dışarlarda o yüzden gelemedim :1ninca::jeyyar::jeyyar:

Canım benim biliyorum acın olduğunu başka topicte okumuştum inşallah tutar meleğin görüyor annem acı çekti yeter diyor..Otobüsü kaçırmış bizim melekler birbirlerine sıkıca tutunmuşlar geleceklermiş bu ay..:1hug::asigim:

selam gusel anne adayları ...hihoyyyt
Rabbım hepınıze saglıklı gebelıkler nasıp etsın en kısa zamanda..Rabbım ısteyen herkeze versın tattırsın bu duyguyu dualarım sızlerle tum bebiş yolu gozleyen anne adaylarıyla...bende catlatma ıgnesı kullandım.klomen dıe yumurta buyutucu hap ve catlatma ıgnesı...ama tedavım yarıda kaldı ve bıraktık..sonrasında kendılıınden geldı melegım..su bı gercek tedavım sırasında cok kafaya takmıstım her ay regl oldumda aglıordum ve her ay daha bı umutlanıordum sız benım gıbı yapmayın pısıkolojıyle cok alakalı ozellıkle kaadının...zaten hersey bızde bıtıor yahu:jeyyar:
bu arada pozısyon da deiştirin hep altta hep altta olmayın bacılar..ardabır uste cıkın işe yarıyan tanıdıklarım var...a.sAllah hepınızın gonlune gore versın..meleklerınızı sıze bagıslasın..sewgıler:CüvCüv:a.s.:nazar:

merhaba kızlar
bende bu ay klomen kullandım.sağda bir yumurta gelişti.ama biraz geç büyüyor.yumurtlama takibindeyim.iki üç günde 1-2 mm büyüyor benimki.şuan 17 mm.cumartesi tekrar gidicem.inşallah büyümüştür.bu ay hamiş olmak istiyorum.3buçuk yıllık evliyim.iki seneyi geçkin korunduk.sonra bıraktık.ama tedavide ilk ayım.hayırla sonuçlansın inş. benimki ve hepimizinki.
bi de iğneyi kaç mm de vuruyorlar

Canım benim biliyorum acın olduğunu başka topicte okumuştum inşallah tutar meleğin görüyor annem acı çekti yeter diyor..Otobüsü kaçırmış bizim melekler birbirlerine sıkıca tutunmuşlar geleceklermiş bu ay..:1hug::asigim:

:1rolleyes:Ayy canım ne güzell söylemişsinn inşallahh öyledirrr :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 23 şubatta çatlatma iğnemi oldum ve beklemedeyim hala adet olmadım hiç bi belirtide yok zaten acaba mı diyorum pzts doktora gidicem bakalım hamilelik varmı benim umudum yok ama allahtan umut kesilmez.ACABA ADET DÜZENSıZLıĞıM VAR ONDAN MI OLAMADIM KAFAM ÇOK KARIŞIK KIZLAR....3 senedir bebiş istiyoruz ama malesef...

X