Çalışmak istemiyorum

Gerçekten laftan anlamaz bir kızsın ne kadar anlayışlı ve ılımlı yaklaşıp konuşmaya çalışsam da nafile.
Sen insanların fikirlerini ve önerilerini dikkate almayacaksan burda konu açıp kimsenin vaktini çalma.
Gidip ailene bu kıza ilaç alın diye baskı yapacak halimiz yok sana akıl veriyoruz verdiğimiz aklı istemiyorsan uğraştırma kimseyi yaşa hayatın ne getiriyorsa geç.
Sözlerine dikkat etmeyen insanlar zaten hep böyle yazar herkes sizin gibi çalışmak zorunda zaten değil

17 yaşındayım liseye gidiyorum babam beni çalıştırmak istiyor ama ben istemiyorum çünkü benim piskolojik sıkıntılarım var bu yüzden dışarı bile çıkamıyorum ama ailem dışarı çıkıp işde çalışmamı istiyor ben zaten liseyi bile okumuyorum sırf zorbalık olaylarından okula bile gitmezdim şimdide para için çalışmamı istiyorlar ne yapabilirim ailemle konuşmuyorum bile anlıyıcaklar mı acaba beni?

Seni anlıyorum fakat hayat çalışmayacak geçmez ve geçmiyor maalesef.. Artık çalışmayan insan yadirganiyor.. Bir şekilde bir yerden başlamalisin

X