Bu kez haklıyım bence

10yil sonraa bi uye vardii G gkk1 vardi sacma salak ,konular acardi millet gulmekten delirirdi derlerr sasirmaa sen olurmu
haa buarada bnde,soruyum onu atladin ne zaman s.ctin yazmamissin unutmussun onu .
sizden iğrendim açıkcası ağzınız çok bozuk lütfen konumu terkedin
ıyy

Ay okurken yoruldum bu kadar yormayin ya birbirinizi.
Esinizin lafi hos olmamis tabi.uyara uyara size nasil konusacagini ogrenir herhalde.

sizden iğrendim açıkcası ağzınız çok bozuk lütfen konumu terkedin
ıyy
Sizin uslupla,cvp veriyim iyyy hopp iade ettim lafinizi
agzim bozukmus bnm kime goree neye goree
Sizin psikolojik sorunlariniz,vae biz bise diyomuyuz
Suan onca kisi size kiziyo bana degil acin konularima bakin bi canim benim
Tamammi ortmenim.

Katılıyorum... bide şu yönden bakın, adam alışverişe gidiyor saat 2 de hala pijama ile dolaşıyorsun evde, misafir geleceğini bilmeme rağmen. Kim olsa göze batar....

bunları yzarken sıkılmıyorsunuz artık destek almalısınız

ay siz eşinizi telefondan koparmaya çalışacağınıza bir benden kopun nolurrr
Valla,hic degilse trripler atmiyorum sebebim oluyo kavga icin her dk kavgalar yok
Senn gibi bos gezenin bos,kalfasi,degilim ailem var benim senin gibi bosss degilim kavga,sebebi aramiyorhn hic degilse duzgun sebeplerim varr sana guluyoeum sadece

Çocuk hepinizle dalga geçiyor sizde laf yetiştiriyorsunuz. Yazmayın kendi kendine takılsın konusunda. Neden ekmeğine yağ sürüyorsunuz ki..
dimi ama işte çok doğru bir yorum, öyle olduğumu düşünenler asıl burada yorum üstüne yorum yaptılar anlamsız yani bencede kendi halimle kalayım :)

Çok tatlı yazmışsın ağzına sağlık :)

ay böyle yazdıktan sonra 1000 tane yorum yaptınız rica ederim yazmayın artık madem niyetim öyle bana bu hazzı yaşatmayın değil mi?
Ayrıca benim derdim buydu ve buraya açtım ve konum taşınmadığına göre doğru yerdeyim.
SİZE SORACAK DEĞİLİM ANLAYIN ŞUNU ARTIK LÜTFENN

hmm yani nasıl ki benim nereye konu açıp açamayacağıma siz karar veremezseniz aynı şekilde değil mi?
ben karar vermedim zaten..
siz burdaki insanlarla resmen dalga geçiyorsunuz amacınız ve niyetiniz belli
bunu sizde çok iyi biliyorsunuz. eglenmeye devam edin
ama burası eglenme yeri değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…