Bu kez haklıyım bence

katiliyoeum sana canm valla ban yiyceksemde yiyim bana kalirsa uye fake konu fake
Cimbizinla Bekliyorum sen Mune abbam

Allah Allah iyi misiniz ne dalga geçmesi ya?
Ciddi anlamda yazdım ben kadına içim dağlandı güzel yazmışsın dedim içiniz mi fesat anlamadım artık ya bu kadar olmaz.

Mune abbam,beklemedeyiz valla ban yiycem kesin benn yersemde yiyim iyi olur bnmicin

Sizin onceki konularinizi bildigim icin her konuda haksizsiniz benim icin.bence bu konu sanki bizi ikna etmek icin duzeltme yapilark yazilmis.siz bi temizlik yapmissiniz ama esiniz ayaginiza kadar getirmis herseyi.bide yoruldum diyosunuz.sizi anlamak zor yorumsuz

Bidaha doğruları söylüyorum diye ban yersem ben kendimi aticam ahaha dayanamıyorum ama ya yemin ederim haksızlık karşısında susamıyorum
dayanıceksiin bu dünyanın düzeni böyle ne sen ne ben değiştiremeyiz anlıyo musun beni he annlıyo musunnnn (elini alnına koyar ve hülya koçyiğit aglamasıyla topiki terk eder)

benim kiblediklerime de bakın kimseyle dalga geçtiğim yok başıma gelen yaşadığım şeyleri yazıyorum burada yok işte bu kadar olmaz yok dalga geçiyorsun gibi yorumlar geliyor bende bunlara sinirleniyorum ama yinede terbiyemi bozmuyorum bazı üyeler gibi..

neden detaylı yazdım çünkü beni hep haksız buldular diğer konularda bu sefer aklıma gelebildiğince detaylı yazdım

Daha geçen gün vajinusmustu şimdi hangi pozisyonlarda seviştiğini yazacak hale gelmiş. Maşallah. Ha bu arada konuyu okumadım, altındaki yorumda gördüm, bu saçmalığı okuyacak sabır yok bende :)
hayla öyleyim sevişme denen birşey var dimi

eşin konuşmayı bilmiyor gereksiz çıkışlar yapıyor ama genel yardımları davranışları çok iyi bence kıymetini bilin

katiliyoeum sana canm valla ban yiyceksemde yiyim bana kalirsa uye fake konu fake
Cimbizinla Bekliyorum sen Mune abbam
hala ithamlarda bulunuyorsun fake diye şaşırıyorum pes doğrusu
Mune bu arkadaş bana bir ton hakaret saydırdı hepsini şikayet ettim inşallah görürsünüz ki ben hiçbir şekilde banlanmamak için üslubumu bozmadım yani sabrettim

Ben ortada bir sorun göremedim Allah başka dert vermesin valla çok basit şeylere trip atar olmuşsunuz. Eşiniz de yapıyor yemek falan bundan şikayetçi de değil bence. Sadece birbirinize üslup sorunu olduğunu gördüm gerçi her ilişkinin dinamiği farklıdır da ben öyle biri olmadığım için farklı geldi sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…