Bu kez haklıyım bence

SİVRİZEKA ??? derken

terbiye kurallarına uyalım lütfen lafını iade ettim gitti :)
burada bir çok bayan sizin normal olmadıgınızı eşinizin kıymetini bilmeniz gerektiğini çok hatalı ve fevri oldugunuzu söyliyor kaile almıyor musun hiç ders çıkartmıyor msun?Eşini kaybedeceksin böyle giderse.herşey senin iyliğine kaile alırsan.

Sen haklısın. Evde iş bölümü yok. Adam arada bir yemek yapıyor sadece.

Burdaki çoğu kadın çalışsa da kocasına hizmetçilik yaptığı için senin kocan onlara mükemmel koca. Ama işlerin çoğunu her zaman sen yapıyormuşsun zaten. Boş boğaz kocan.

Sen hala burada mısın? :)

Bende sabah uyandım, yataktan kalktım,yuzumu yıkadım, duş almadım çünkü şey yapmadık, sade yapınca alıyom çünkü ben
Işte yüzümü yıkadım, mutfağa girdim kahvaltı hazırladım..
Yumurta yoktu yapamadım, ne bulduysak yedik içtik.
Sonra eşimi öpüp işe yolladım, arada konuştuk tabi ama detaylı hatırlamıom

Olamdi bu bastan say,bence cay,ictin kac sekerlii kac bafdak,kac zeytin yedin ayrinti lazim olmaz yoksaa

kibledm size cevap vermeyeceğim daha fazla kafa bulmaya devam edin.
bende kibledim hakkımda asılsız ithamlarda bulundunuz yok dalga geçmek için konu açmışım bilmem ne şuraya yazdım işte herşeyi doldum taştım diyorum
yok bdv kullanma sen bi ton laf saydınız

Çok tatlı kavga ediyorsunuz ne güzel. Haklı haksız arama. İnsanız herkes hata yapar. Önemli olan düzeltmektir. Sen aksama tatlı tatlı konuşsan sana ters tepki göstermeyecek belli. Boş yere üzmeyin birbirinizi. Su halimle Konunu okurken bazı yerlerde güldüm. Tartışmayın. Ne çiftler var.

sizin için de aynı şeyi düşünüyorum
nereye konu açacağımı size soracak değilim
evet bana soracak değilsiniz lakin burası kafa bulma insanlarda dalga gecme insanları sırf gıcık etmek adına konu acılacak bir bölüm değil
ben dahil bir çok kişi sizi ve niyetinizi anladı
size daha fazla cevap vererek amacınıza ulaştırmayacagm kendi halinzde takılın konunuzda insanlarla kafa bulun bakalım cok eglenin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…