Bu kez haklıyım bence

Aşkıııım dememiş mi aman allahım.
Kaç yaşındasınız bu ne çocukluk. İş yaptım ayy iş yaptım. Yaptığınız iş ütü (çamaşır attım çamaşır çıkardı mı iş olarak saymıyorum) Bi de mutfağı topladınız. Max 40 dakikada biter bunlar. Amma abartmışsınız. Eşinizde yemek yapmış, alışveriş, kahvaltı hazırlamış, siz başka şeyler istemişsiniz onu pişirmiş, ailenize çay vs ikramında bulunmuşbir sürü iş yapmış ki sizden çok çok fazla iş yapmış. Kırmamış sizi ikeaya gelmiş. Peki ne istiyorsunuz derdiniz ne?
Bazı kadınları anlamak çok zor Cidde'n.
Ha not düşeyim demişsiniz ya kıçımı devirip yatmam lazım. Muhtemelen ev hanımlarını kastettiniz, inanın sizin 10 misliniz iş yapıyorlardır

konum taşınmadığına ve ban yemediğime göre doğru bir yere açmışım demekki
bence sen beni göz ardı et canısı

İlk paragrafınıza katılıyorum
hadi bakalım

Adam kahvaltıyı hazırlamış. Misafirlere çay demlemiş ikramda bulunmuş. Yemek yapmış. Sonra seni kırmamış dışarı çıkmış. Eve gelince tekrar çay demlemiş kestane yapmış. Saçma sapan triplere girme. Türkiye standartlarında bunları aynı gün içinde yapan erkek pek yok.
Ortada da haklı haksız ayıracak bir durum yok. Saçma sapan çocukça tripler var. Boşu boşuna kırıp üzmeyin birbirinizi.

siz çok sorunlusunuz ya daha temmuzda üye olmuşsın 50 tane konun var madem eşin bu kadar kötü ne diye evlendin yaw.Eşim işteyken beni arasın,eşim bana şunu yaptı eşim bana bunu yaptı eşim watssaptan engelledi.Adamı canından bezdirmişssin

Akşam eve geldiğinizde, tavla oynayalım tv izleyelim demeseydin o zaman, işleri yapsaydın daha erken saatte, eşin sevdiği diziyi izlerken sen de ev işllerini yapardın, sorun olmazdı. Siz huysuz bir çocuk gibisiniz, eşinizin de ağzı biraz bozuk, haklı haklıyı haksızı bulamadım.

bence cok haklisin. beş para etmez, agzi bozuk bir kocan var. aranizda saygi yok. ve iliskiniz berbat ötesi... Boyle bir evlilikte saniye durmazdim.. bana saygi duyan ve kendisine saygi duyacagim bir adamla birlikte olurum...sizde ne saygi var ne sevgi..

10yil sonraa bi uye vardii G gkk1 vardi sacma salak ,konular acardi millet gulmekten delirirdi derlerr sasirmaa sen olurmu
haa buarada bnde,soruyum onu atladin ne zaman s.ctin yazmamissin unutmussun onu .

konum taşınmadığına ve ban yemediğime göre doğru bir yere açmışım demekki
bence sen beni göz ardı et canısı

İlk paragrafınıza katılıyorum
hadi bakalım
birazdan gereken yapılır hiç merak etmeyin o zamana kadar tadını cıkarın

10yil sonraa bi uye vardii G gkk1 vardi sacma salak ,konular acardi millet gulmekten delirirdi derlerr sasirmaa sen olurmu
haa buarada bnde,soruyum onu atladin ne zaman s.ctin yazmamissin unutmussun onu .
Onca şey yemişler hiç su içmemişler galiba sağlığa zararlı günde en az 8 bardak içseler yazardı zaar

Ağzına sağlık canım der susarım

Daha ne istiyorsun Allahtan belanı mı :) adam yemeği yapıyor ,bi tek ağzına koymuyor .yaklaşımı güzel ,pis ağzını saymazsak ..gezmeye götürüyor , yorulduğunun farkında ,seni düşünüyor. .daha bir sürü şey ..yalnız sen biraz şımarıklık yapıyorsun gibi geldi ..

Eşim gelse evde 2 kap yemek yapsa ,1 gün boyunca istediği herşeyi yaparım ama herşeyi

Onca şey yemişler hiç su içmemişler galiba sağlığa zararlı günde en az 8 bardak içseler yazardı zaar
Cok eksigi var konudaa evet su yazmamis tv nin sesi ne kadar cicikti tavlada kim yendi kestane kac tane yendi utu kac dk yapildi sabah ise gidis,saati daha,saysammi

SİVRİZEKA ??? derken

terbiye kurallarına uyalım lütfen lafını iade ettim gitti :)
Gün içinde eşiniz yazdı mı mesaj atıp arayıp sordu mu merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…