Bu bir aldatmamidir?

Çok seviyesiz muhabbetler bunlar ya. İnsan normal arkadaşlarıyla bu üslupla, sürekli başka şeyler ima eder şekilde konuşmaz. Normal arkadaşlar durmaları gereken yeri bilirler çünkü. Gecenin bir yarısı aramak nedir ayrıca, bir de dolaşalım amaçlı... Eşiniz henüz fırsatını bulamamış sanırım ama ruhu yollu. Kadın da normal değil. Karşında bu kadar laubali bir adam olacak, sen de kakara kikiri yapacaksın, ee amaç belli.

Bariz aldatıyor gerizekalı..
Tam ağzına s.çıp boşamalık.

WhatsApp ta hali hazırda bir konuşma varsa ekran görüntüsü yerine kendinize mail atabiliyorsunuz ama yokmuş.
Eşiniz bu kadar önlemi boşa almıyor.
O bile bir haltlar karıştırdığını ve uygun olmadığını biliyor ki bu kadar temkinli.
Çaldırıp arama nedir allah aşkına? Sırf bunun hesabını sorsanız bile yeter.. madem ortada bir şey Yok, arkadaşı ile görüşüyor?
Ayrıca kadının karşısında sizi küçük düşürmek...
kadına da pes. Sizden gizli görüşüldüğünün farkında ve devam ediyor...

Siz neden bu kadar sıkı takiptesiniz? Öncesinde ne yaşadınız?

Oha. Bu ispati zaten cinsellik de konustuklarinin bunu anlayabileceginizi umit ediyorum. Whatsapp yoksa telegram var.. skype var. Esinizde yuklu programlara bakin. Mesela samsungta bi ozellik var telefonun gizli modu var ve o gizli modda butun uygulamalari kullanip izini belli etmeden cikabiliyorsun. Fotograflar.. konusmalar.. mutlaka vardir haberlestijleri baska bi ortam.

Bana da öyle geldi .
Çok zor bir durum ama ben duruşunu ve soğukkanlı oluşunu takdir ettim konu sahibinin .
Çok sabirliyimdir, hatta fazla fazla sabirliyimdir. Bu kadar sabır ya da bu konuda sabır sanırım biraz da sevgisizlikten. İçim çok soğumuş, ne b.k yersen ye nasılsa bir gün kurtulucam senden modundayim.

Çok sabirliyimdir, hatta fazla fazla sabirliyimdir. Bu kadar sabır ya da bu konuda sabır sanırım biraz da sevgisizlikten. İçim çok soğumuş, ne b.k yersen ye nasılsa bir gün kurtulucam senden modundayim.
Zamanı gelmiş açın boşanma davasını kadına da zina davası ondan sonra görsün gününü karına yakalınırımmış terbiyesiz ikisi de terbiyesiz

hayran kaldım size. Hakkiniz da hayırlısı olsun

Öncesinde de yine böyle telefonla flortlesmeler yakaladim, o yüzden bu kadar temkinli davranıyor. Çok ahlaksızca dimi bu yapilanlar. Ve benim eşim 5 vakit namaz kilan bir insan. Her defasında bununla savunur kendini, ben namazında niyazinda bir adamım nelerle sucluyorsun beni valla sayende cennetlik oldum bütün günahlarımi aldın . Çok masum olduğuna inanıyor . Söylediği yalanlara önce kendi inanıyor.

Ohaaa diyorumm ne bicim dostluk muhabbeti buu

Namazla sadakat olmuyormuş demek.
Eğer bu duruma bu kadar normal bakıyorsa, 5 vakit namazında niyazında adam, sizin böyle bir yaşantınız olmasını nasıl karşılar?
Bir adamla gece 12 de buluşma ayarlayın, gidiyorum diyin madem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…