Bu bir aldatmamidir?

neyse ki en merak ettiğimi yapmış ve sormuşsun , ben yapsam normal mi diye??
yani en azından vuracak noktayı bulmuşsun çünkü adam arsız.
ben de yapayım aynısını sen de normal karşıla ödeşelim de arsızlığına devam ettikçe.
o çocukları alıp gitsin sen de elin adamıyla flörtleş sonra o gelsin bekarlığın bitsin. tabi yerse!

Yok canım ordan vurulur mu bu adam. Daha önceki yediği boklarda da aynısını sormuştum. Bir keresinde cevap olarak seni kıtır kıtır keserim demişti bana. Sen benle sidik yarıştırmazsin diyor çoğunlukla.
İkisi de biliyormuş birbirinin art niyetli olmadıklarını o yüzden bu kadar rahat şakalasabiliyorlarmis. Yapma yaa, o zaman bı artniyetli benim öyleyse, aman ne masumsunuz siz yaa. Bir de utanmadan su yalanlarinla birlikte günde 5 kere Allah huzuruna çıkıyorsun. Kesin cennetliksin sen, yerin garanti dedim. Acitasyon yapıyor bana, beni bu şehirde tutan sensin sen olmasan giderim bu şehirden diyor. İsimden istifa ederim, artık ne iş bulursam onu yaparım diyor. Naparsan yap, beni salak yerine koyarken düşünecektin bunları dedim. Ama ben doyamadım ki salak yerine konmalara, nasılsa bu keriz beni hep affediyor deyip huyundan asla vazgeçmedin dedim. Evet benim huyum bu demek ben kadınlarla daha iyi arkadaş olabiliyorum belki diyor. Ulan sen arkadaş olmuyorsun direkt belalti esprileri en geçiyorsun, bu mu arkadaşlık dedim.
Ayy tükendim valla artık iyice

Bosanmaya karar verdiniz mi hala ayni evde misiniz?

Kararınızdan dolayı sizi kutluyorum, eğer hala boşanmada kararlıysanız. Soluğu direkt o kadının yanında alır, ki bi süre sonra ondan da tekmeyi yer kesinlike.

Asla kararınızdan dönmeyin

Kararınızdan dolayı sizi kutluyorum, eğer hala boşanmada kararlıysanız. Soluğu direkt o kadının yanında alır, ki bi süre sonra ondan da tekmeyi yer kesinlike.

Asla kararınızdan dönmeyin
Aynı acıları tekrar yaşamaya niyetim yok .Güven tek kullanımlıktir derler .ben 3 kez kullandirdim 3unde de hakkını kullanmayı beceremedi

Bu tür konuşmalar yapan kişiler fiziksel olarak er ya da geç birlikte olma ihtimalleri var. Şu ana kadar olmadıysa tabi.
Ayrıca konuşmalar mahkeme de geçerli olur diye biliyorum. Bunu bir avukata danış. Adam seni saymıyor,sevmiyor.

Herhangi birine "cinsellik dışı her şey yazabilirsin sorun olmaz" demek, başlı başına bir sorundur.
Bu insanla ne gibi bir yakın ilişkin var ki "cinsellik" kelimesini cümle içinde kullanabiliyorsun?

Son düzenleme:
Herhangi birine "cinsellik dışı her şey yazabilirsin sorun olmaz" demek, başlı başına bir sorundur.
Bu insanla ne gibi bir yakın ilişkin var ki "cinsellik" kelimesini cümle içinde kullanabiliyorsun?
Hepitopu 1 ay beraber çalıştığı bir kadın. ama samimiyet 20 yıllık gibi. Ki evli bir adam 20 yıllık arkadaşına bile böyle konuşamaz. Ahlaksızlık diz boyu.

Hepitopu 1 ay beraber çalıştığı bir kadın. ama samimiyet 20 yıllık gibi. Ki evli bir adam 20 yıllık arkadaşına bile böyle konuşamaz. Ahlaksızlık diz boyu.
1 ay yüzyüze baktığı insan ne zaman kardeş oluvermiş hikaye hep bunlar

1 ay yüzyüze baktığı insan ne zaman kardeş oluvermiş hikaye hep bunlar
Kişi kendini belli edermiş hemen. Konuşmasından oturup kalkmasından şimdiye kadar başına gelenlerden yaşam tarzından falan belli edermiş. Yahu insan 30 yıl aynı yastığa baş koyduğu eşini tanımıyor sen nasıl tanıyorsun bu kadar dedim. Herşeye bir bahanesi var, söyleyecek bir lafı hep var.

Kararınızdan dolayı tebrik ediyorum. Belki kendince aldatmadı fakat bu resmen aldatma. Bir bayanın böyle net duruşunu ayakta alkışlıyorum. Hayatta başarılar.
Evet dediğin gibi ona göre aldatma değil, hiçbir erkeğe göre aldatma değildir bu eminim. Hadi aldatma olmasın diyelim, ama bizim evliliğimiz 1 yıldır inanılmaz yaralar aldı, toparlanmaz artık. Dünyanın bütün aile terapistleri biraraya gelse bı adama saygı sevgi güven duyuramazlar bana artık. 3 kere bana aynı darbeyi vurdu. Geçmiş artık unut boşver dedim ilk ikisinde. Ama maşallah durmaya hiç niyeti yok. Çöpe giden koca 1 senem oldu.

Belki de ilk şansı kazandığında yine yapma fikri oluşmuştur zaten. Hep öyle değil midir? Böyle neselelerde bir af bir ikiyi bir üçü beraberinde getirir öyle de olmuş. Olsun ama boşver demek lazım. Belki 1 yıl önce böyle kararlı olmayıp bu adamın arkasından üzülürdün bilemeyiz. Şimdi en azında değmez olduğunu görüyorsun.

Yani ben eşimi 12 yıldır tanırım hala yeni huylar edinir şaşar kalırım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…