Bu bir aldatmamidir?

Sizin yanınızda böyle konuşmalar mi yapıyorlar ben şok :KK57: nasil böyle rahat olduğunuzu çözemedim aldatmak illa birlikte olmak değildir bence...:KK47:

Bu nasıl bi adam ya. Ne demek geçen hafta bekardım. Karşı tarafta hiç utanmıyo cocugun ver be kadın. Ah ah fındık sopası...ikisinide verin mahkemeye.
Konusmaların yedegini alın lütfen. Ve takibi bırakmayın.

Sen bir dene gece yarisinda bir erkegi aramayi. Bakalim esinde süpheyemi düsecek yoksa derhal bosanma davasimi açar?

Yahu adam "ben geçen hafta bekardim" demis. Daha ne desin?!

Ben kadinlar ile erkeklerin gayet iyi arkadas olabildiklerini düsünüyorum fakat esinin yaptigi arkadaslik degil. Flörtlesmek, aldatmaktir.

Ha nede olsa esim kürkçü dükkanina geri dönüyor diyorsan, hiç ses etme. Ses edeceksen bosanmalisin. Aldatmanin orta yolu yoktur. Ya ses edip bosanacaksin, ya hiç ses etmeyeceksin.

Ses edip, bagirip çagirip sonra af edeceksen, hiç o yola girme derim ben. Esine sadece "beni gayet iyi aldatabilirsin, sadece biraz bagirir çagiririm" diye ögretirsin.

Merhabalar arkadaşlar, eşimle ilgili bir soru sormak istiyorum. Eski iş yerinden bir bayan arkadaşı var eşimin, ama çok uzun süre beraber çalışmadılar. En fazla bir ay kadar falan çalıştılar. Sonra eşim işten ayrıldı. Bu bayanın iki çocuğu var, eşi vefat etmiş yıllar önce. Çocuklarıyla beraber yaşıyor. İşten ayrıldıktan sonra da nadiren de olsa görüşmeleri oldu telefonda falan. Kadın biraz fazla samimi, eşimin de ondan kalır yanı yok bayılır flortlesmeye. Soracağım şey şu ki,
Ben bir kaç hafta önce memlekete gittiğimde eşim gecenin 12sinde iki kere aramış bu kadını ama açmamış kadın. Sonra geri de dönüş yapmamış. Bir hafta sonra aradı kadın tekrar, eşim ona dediki geçen hafta bekardim ben, aradım seni gece bakmadın çıkar dolasirdik biraz dedi, kadında geldilermi diye sordu. Sonra herhangi bir hafta içinde görüşüp buluşmak için anlaştılar. Şimdi evli bir erkeğin yalnız bir kadınla başbaşa dışarı çıkıp çay kahve muhabbeti yapması normal mi? Ben mi anormal karşılıyorum bilemedim. Konuşma tarzlarında bir anormallik yok, eşim ona dostum diye hitap eder hatta. Ve sık sık gorusmuyorlar, iki üç hafta da bir falan. Bu bir aldatmamidir?
İlave: bu bayanla birkaç gün önce yine konuşmuşlar, kadın diyor ki senin hatundan korkuya arayamiyorum seni, msj yazamıyorum diyor, eşim de diyor ki ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin diyor. Sonra hahahahha gulusuyorlar.
Not: bu konuşmaları yüzüne vursam bir şekilde sıyrılır işin içinden, öyle bir yeteneği var. Daha somut deliller pesindeyim. Siz ne diyorsunuz bu duruma?
Hiç normal DEĞİL bu durum

12 de aramalar nedir yani hiç iyi niyet görünmüyor bu işte . ''cinsel içerikli yazmadığın sürece ''diye bir cümle kurulamaz yani .. Allah yardımcınız olsun .. bu konuşmaları elde edebildiğinize göre temkinli yaklaştığınız belli .

Esiniz ve kadinin konusmalarinda icinize sinmeyen bir sey varki boyle bir konu actiniz.(zaten olmasi da gerekli) Benim merak ettigim konu sizin bu kadinla iletisiminiz var mi?Gorusuyor musunuz?
Bir kez konuştum geçen ramazan bayramında aradı eşimi, arabadaydik. Al bak hanıma da vereyim onunla da bayramlaş diye zorla verdi elime teli eşim. Sizli bizli konuşarak resmi bir şekilde bayramlaştık kapattık.

12 de aramalar nedir yani hiç iyi niyet görünmüyor bu işte . ''cinsel içerikli yazmadığın sürece ''diye bir cümle kurulamaz yani .. Allah yardımcınız olsun .. bu konuşmaları elde edebildiğinize göre temkinli yaklaştığınız belli .
Evet temkinli ve soğukkanlıyim. Carlayip carlayip boşanmayıp oturmak istemiyorum. Asla inkar edemeyeceği şeyler bulayım ki gönül rahatlığıyla boşanayim. Hoş bunlar asla inkar edilecek şeyler değil ama eder o. Hatta üstüne beni bile suçlu cikarir.

Bir kez konuştum geçen ramazan bayramında aradı eşimi, arabadaydik. Al bak hanıma da vereyim onunla da bayramlaş diye zorla verdi elime teli eşim. Sizli bizli konuşarak resmi bir şekilde bayramlaştık kapattık.
Yani yanlis anlamayin ama hic normal bir durum degil.Gecen hafta bekardim demeler gece 12 lerde aramalar falan.Arkadaslik evet olabilir ama bu tarz bir konusma sekliyle degil.Acikcasi ben size de sasirdim.Ben cok kiskanc biri olmamama ragmen boyle bir sey duysam esimin tum esyalarini kapinin onune koyar."Artk haftalik degil omurluk bekarsin gule gule"derdim.

Hayır düşünmüyorum. İçten bağlı adam böyle davranmaz. Kafam öyle allak bullak ki. Bu bir aldatma değil ve boşanma sebebi olamaz diye asla kabul etmeyecek boşanmayı. Ama ben tiksiniyorum bu adamdan artık. Yatakta yakalamadigim sürece hiçbir şeyi aldatma olarak kabul etmez

Aynılarını sen yap aldatma olarak algılamıyosa
Mide konya ovası...

Gecen hafta bekardim ne demek ya ?? Tabiki aldatmadir bu .. Gecenin 12 sinde elin adamını ne ararsın .. O kadına da pes evli barkli adama nasıl da yakınlaşıyor insan çocuklarından utanir

Merhabalar arkadaşlar, eşimle ilgili bir soru sormak istiyorum. Eski iş yerinden bir bayan arkadaşı var eşimin, ama çok uzun süre beraber çalışmadılar. En fazla bir ay kadar falan çalıştılar. Sonra eşim işten ayrıldı. Bu bayanın iki çocuğu var, eşi vefat etmiş yıllar önce. Çocuklarıyla beraber yaşıyor. İşten ayrıldıktan sonra da nadiren de olsa görüşmeleri oldu telefonda falan. Kadın biraz fazla samimi, eşimin de ondan kalır yanı yok bayılır flortlesmeye. Soracağım şey şu ki,
Ben bir kaç hafta önce memlekete gittiğimde eşim gecenin 12sinde iki kere aramış bu kadını ama açmamış kadın. Sonra geri de dönüş yapmamış. Bir hafta sonra aradı kadın tekrar, eşim ona dediki geçen hafta bekardim ben, aradım seni gece bakmadın çıkar dolasirdik biraz dedi, kadında geldilermi diye sordu. Sonra herhangi bir hafta içinde görüşüp buluşmak için anlaştılar. Şimdi evli bir erkeğin yalnız bir kadınla başbaşa dışarı çıkıp çay kahve muhabbeti yapması normal mi? Ben mi anormal karşılıyorum bilemedim. Konuşma tarzlarında bir anormallik yok, eşim ona dostum diye hitap eder hatta. Ve sık sık gorusmuyorlar, iki üç hafta da bir falan. Bu bir aldatmamidir?
İlave: bu bayanla birkaç gün önce yine konuşmuşlar, kadın diyor ki senin hatundan korkuya arayamiyorum seni, msj yazamıyorum diyor, eşim de diyor ki ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin diyor. Sonra hahahahha gulusuyorlar.
Not: bu konuşmaları yüzüne vursam bir şekilde sıyrılır işin içinden, öyle bir yeteneği var. Daha somut deliller pesindeyim. Siz ne diyorsunuz bu duruma?
evli bir erkeğin yalnız bir kadınla başbaşa dışarı çıkıp çay kahve muhabbeti yapması normal olup olmamasına gelene kadar normal olmayan bir çok şey yok mu sizce. eşim flörtleşmeye bayılır,yok bekardım aradım bunlar normal değil zaten siz nasıl bir şey yaşıyorsunuz böyle....

Ses kayıtlarını kendinize gönderin.
Mesajlaşmalar varsa da ekran görüntülerini.
Hatta yapabiliyorsanız WhatsApp konuşmalarında sohbeti dışa aktar diye bir seçenek var, mail olarak gönderin konuşmaları daha garanti olsun.

Sonra da eşinizle yüzleşin.inkar edecek olur, üste çıkmaya çalışır, bunda bir şey Yok derse, bana göre var, ya bana uyarsın, yada eşyalarını toplar gidersin diyin...

Kadını da arayın, eşimle konuşmalarınız bende kayıtlı, iş yerinizdekilere ve yakın çevrenize göndermeyi düşünüyorum. Benim o adamla işim bitti ama sizin de ne mal olduğunuzu, evli bir adamla maksadını aşan konuşmalar yapacak biri olduğunuzu herkes görsün, diyin.

Çıkın hayatlarından... aynı yatakta olmadıkları sürece göz göre göre hayatında siz varken bu şekilde flört etmelerine izin vermeyin.
Ses kayıtları benim elimde var zaten gönderdim kendime. Msjlasmiyorlar. Çünkü eşim fatura dokumanini takip ettiğimi biliyor. Hatta kadını kendi aramıyor, bir kere caldirip kapatıyor kadın arıyor, dokümanda çıkmasın diye. Aklinca kurnazlık yapıyor ama bilmiyor ki o tilkiyse ben kuyruguyum. WhatsApp web ten takip ediyorum ama maalesef onu da biliyor. Hatta bu kadına bir keresinde dediki WhatsApp tan birşey yazma haa, orası tehlikeli deyip güldü, kadında tamam yazmam dedi. Dışa aktarma nedir onu ilk kez duydum. Anlamaz mi mi takip ettiğimi.

Gunahini almak istemem ama bence o tarz konusmalar da oluyor ki boyle birsey soyleme geregi duymus.Durup dururken insan neden boyle birsey soylesin ki

X