Bu bir aldatmamidir?

julidebyr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2018
95
67
40
Merhabalar arkadaşlar, eşimle ilgili bir soru sormak istiyorum. Eski iş yerinden bir bayan arkadaşı var eşimin, ama çok uzun süre beraber çalışmadılar. En fazla bir ay kadar falan çalıştılar. Sonra eşim işten ayrıldı. Bu bayanın iki çocuğu var, eşi vefat etmiş yıllar önce. Çocuklarıyla beraber yaşıyor. İşten ayrıldıktan sonra da nadiren de olsa görüşmeleri oldu telefonda falan. Kadın biraz fazla samimi, eşimin de ondan kalır yanı yok bayılır flortlesmeye. Soracağım şey şu ki,
Ben bir kaç hafta önce memlekete gittiğimde eşim gecenin 12sinde iki kere aramış bu kadını ama açmamış kadın. Sonra geri de dönüş yapmamış. Bir hafta sonra aradı kadın tekrar, eşim ona dediki geçen hafta bekardim ben, aradım seni gece bakmadın çıkar dolasirdik biraz dedi, kadında geldilermi diye sordu. Sonra herhangi bir hafta içinde görüşüp buluşmak için anlaştılar. Şimdi evli bir erkeğin yalnız bir kadınla başbaşa dışarı çıkıp çay kahve muhabbeti yapması normal mi? Ben mi anormal karşılıyorum bilemedim. Konuşma tarzlarında bir anormallik yok, eşim ona dostum diye hitap eder hatta. Ve sık sık gorusmuyorlar, iki üç hafta da bir falan. Bu bir aldatmamidir?
İlave: bu bayanla birkaç gün önce yine konuşmuşlar, kadın diyor ki senin hatundan korkuya arayamiyorum seni, msj yazamıyorum diyor, eşim de diyor ki ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin diyor. Sonra hahahahha gulusuyorlar.
Not: bu konuşmaları yüzüne vursam bir şekilde sıyrılır işin içinden, öyle bir yeteneği var. Daha somut deliller pesindeyim. Siz ne diyorsunuz bu duruma?

Güncelleme sayfa 34

Son düzenleme:
Evli bir erkeğin karşı cinsten arkadaşı olmasında tuhaf bir şey yok ancak sizin eşinizin yaptığı şey çok farklı. Aynısını siz yapsanız kıyametler kopardı.

Bu kadar laubaliliğin ne lüzumu var? Siz evden ayrılır ayrılmaz eşiniz bekar mı oluyormuş? Cinsel içerikli mesaj neden yazacakmış da eşiniz öyle bir şey yazmadıkça sorun olmadığını söylüyor?! Komik mi ki bu bir de gülüyorlar!

Bunlara susup tepkisiz mi kalıyorsunuz?

Eşiniz saçmalıyor. Arkadaşlık,samimiyet böyle bir şey değil. Bu olanların normal hiç bir tarafı yok.Hatta bence ahlaki olarak aşırıya kaçan uygunsuz şeyler.

O kadar sinirlendim ki eşinize. Yuh yani!

Son düzenleme:
eşim ona dediki geçen hafta bekardim ben,
Tercümesi: işi pişirebilirdik.
Konu baştan aşağıya aldatma zaten.
Somut kanıt mı arıyorsun?
Adamı yatakta bassan "aa biz kahve içiyorduk en son ne ara buraya geldik yeaa" derler sende konu açarsın peki bu aldatma mı diye.
Daha önce de konu açtın ama yapılan s o m u t yorumlar seni ikna edemedi sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…