Bu bir aldatmamidir?

Ben yapsam öldürür beni. Sen benimle sidik yarıştırmazsin der her zaman . Evet ben senin kadar ahlaksız olamam asla diye cevap veriyorum ben de

Ohooo oldu o zaman...
O istediği gibi flörtleşsin, evliyken her türlü kadına yazsın, buluşsun, konuşsun, siz yapınca cinayet sebebi olsun.
Bence eğer gerçekten boşanma ihtimaliniz ve imkanınız varsa daha fazla çekmeyin bu rezilliğiZ.
En azından gidip bir avukata elinizdekilerle danışın. Delil olarak sayılabilir mi diye...

Yani yanlis anlamayin ama hic normal bir durum degil.Gecen hafta bekardim demeler gece 12 lerde aramalar falan.Arkadaslik evet olabilir ama bu tarz bir konusma sekliyle degil.Acikcasi ben size de sasirdim.Ben cok kiskanc biri olmamama ragmen boyle bir sey duysam esimin tum esyalarini kapinin onune koyar."Artk haftalik degil omurluk bekarsin gule gule"derdim.
konu sahibinin sakin ve sabırlı olmasının sebebi boşanma ve belki tazminat için delil toplamak istemesi
herkes kendisine yüklenmiş ama ben gayet mantıklı buldum kendisini
kanıtları aldınız mı J julidebyr

Hoşunuza gitmeyen şeyler yazışıp sonra nasıl üste çıkmayı başarıyorlar, Allah aşkına bir anlatın bana. Çok merak ediyorum.

Durum da gayet net. Neyi soruyorsunuz, onu da anlamadım.

Son düzenleme:
Bir erkeğin ve bir kadının arkadaş olması, çay kahve içip sohbet etmesi çok normal geliyor bana. Ama eşin ve arkadaşı resmen flörtleşiyor bence. Bir kadın bir erkeğe eşinden korktuğum için arayamıyorum diyip üstüne dalga geçebiliyorsa; o kadın o adamı iyi niyetle aramıyordur zaten. Niyeti iyi olsa niye korksun ki.

konu sahibinin sakin ve sabırlı olmasının sebebi boşanma ve belki tazminat için delil toplamak istemesi
herkes kendisine yüklenmiş ama ben gayet mantıklı buldum kendisini
kanıtları aldınız mı J julidebyr
Evet hepsi elimde dosyali bir şekilde hazır. Ama tazminat ödeyebileceğini hiç sanmıyorum. Kicina don alacak parası yok.

Aldatmanın eli kulağında gibi ...ya da bir şeyler oluyor senin haberin yok üzgünüm. Bana kalsa bu konuşmalar bile aldatmadır ama sen sordun diye söylüyorum

Bir erkeğin ve bir kadının arkadaş olması, çay kahve içip sohbet etmesi çok normal geliyor bana. Ama eşin ve arkadaşı resmen flörtleşiyor bence. Bir kadın bir erkeğe eşinden korktuğum için arayamıyorum diyip üstüne dalga geçebiliyorsa; o kadın o adamı iyi niyetle aramıyordur zaten. Niyeti iyi olsa niye korksun ki.
Dimi? Hem de niye geldiler mi diye soruyor. Düzgun bir kadın olsa Aaa ne güzel hep beraber gidelim o zaman kahve içmeye, eşini de tanımış olurum hem der.

Merhabalar arkadaşlar, eşimle ilgili bir soru sormak istiyorum. Eski iş yerinden bir bayan arkadaşı var eşimin, ama çok uzun süre beraber çalışmadılar. En fazla bir ay kadar falan çalıştılar. Sonra eşim işten ayrıldı. Bu bayanın iki çocuğu var, eşi vefat etmiş yıllar önce. Çocuklarıyla beraber yaşıyor. İşten ayrıldıktan sonra da nadiren de olsa görüşmeleri oldu telefonda falan. Kadın biraz fazla samimi, eşimin de ondan kalır yanı yok bayılır flortlesmeye. Soracağım şey şu ki,
Ben bir kaç hafta önce memlekete gittiğimde eşim gecenin 12sinde iki kere aramış bu kadını ama açmamış kadın. Sonra geri de dönüş yapmamış. Bir hafta sonra aradı kadın tekrar, eşim ona dediki geçen hafta bekardim ben, aradım seni gece bakmadın çıkar dolasirdik biraz dedi, kadında geldilermi diye sordu. Sonra herhangi bir hafta içinde görüşüp buluşmak için anlaştılar. Şimdi evli bir erkeğin yalnız bir kadınla başbaşa dışarı çıkıp çay kahve muhabbeti yapması normal mi? Ben mi anormal karşılıyorum bilemedim. Konuşma tarzlarında bir anormallik yok, eşim ona dostum diye hitap eder hatta. Ve sık sık gorusmuyorlar, iki üç hafta da bir falan. Bu bir aldatmamidir?
İlave: bu bayanla birkaç gün önce yine konuşmuşlar, kadın diyor ki senin hatundan korkuya arayamiyorum seni, msj yazamıyorum diyor, eşim de diyor ki ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin diyor. Sonra hahahahha gulusuyorlar.
Not: bu konuşmaları yüzüne vursam bir şekilde sıyrılır işin içinden, öyle bir yeteneği var. Daha somut deliller pesindeyim. Siz ne diyorsunuz bu duruma?
kesinlikle normal bir dostluk olduğuna inanmıyorum.. ayrıca eşinizin bu şekilde konuşmaları hiç tasvip edilir bu durum değil.. kadın korkuyorum diyormuş eşinizde kusura bakmayın ama hadsiz bir şekilde cinsellikten bahseden espiri yapıyormuş. somur bir şey dediniz de sizde başka bir kadınla bu şekilde şakalar yapılması normal mi? doğal mı? nasıl bir dostluk bu anlamadım.. Bence bir gözünüzü açmalısınız..

Dimi? Hem de niye geldiler mi diye soruyor. Düzgun bir kadın olsa Aaa ne güzel hep beraber gidelim o zaman kahve içmeye, eşini de tanımış olurum hem der.

Tabi canım. Bi kere artık o olgunluğa gelmiş olması lazım, bir erkek bir kadınla samimi oluyorsa eşiyle de tanışmalıdır.

Yanlis anladiniz sanirim ben kendisine yuklenmedim.Sogukkanliligini da takdir ediyorum zaten.
size de şaşıyorum ben evden atardım tarzı bişey demissiniz ya ondan dedim
birçok yorumda kendisine çok sert çıkılmış biraz da genel söyledim

Bana göre bariz aldatma, gece 12 de arıyor , bekardim bulusurduk diyor, cinsel içerikli yazmadigin müddetçe sorun yok diyor e daha ne olsun :KK43:

Öyle hemen anı karar vermeyin pişman edin ama bu konuşmalara..
O değilde karşı taraftaki kadına öyle sinirlendim ki siz kimbilir nasıl hissettiniz

Merhabalar arkadaşlar, eşimle ilgili bir soru sormak istiyorum. Eski iş yerinden bir bayan arkadaşı var eşimin, ama çok uzun süre beraber çalışmadılar. En fazla bir ay kadar falan çalıştılar. Sonra eşim işten ayrıldı. Bu bayanın iki çocuğu var, eşi vefat etmiş yıllar önce. Çocuklarıyla beraber yaşıyor. İşten ayrıldıktan sonra da nadiren de olsa görüşmeleri oldu telefonda falan. Kadın biraz fazla samimi, eşimin de ondan kalır yanı yok bayılır flortlesmeye. Soracağım şey şu ki,
Ben bir kaç hafta önce memlekete gittiğimde eşim gecenin 12sinde iki kere aramış bu kadını ama açmamış kadın. Sonra geri de dönüş yapmamış. Bir hafta sonra aradı kadın tekrar, eşim ona dediki geçen hafta bekardim ben, aradım seni gece bakmadın çıkar dolasirdik biraz dedi, kadında geldilermi diye sordu. Sonra herhangi bir hafta içinde görüşüp buluşmak için anlaştılar. Şimdi evli bir erkeğin yalnız bir kadınla başbaşa dışarı çıkıp çay kahve muhabbeti yapması normal mi? Ben mi anormal karşılıyorum bilemedim. Konuşma tarzlarında bir anormallik yok, eşim ona dostum diye hitap eder hatta. Ve sık sık gorusmuyorlar, iki üç hafta da bir falan. Bu bir aldatmamidir?
İlave: bu bayanla birkaç gün önce yine konuşmuşlar, kadın diyor ki senin hatundan korkuya arayamiyorum seni, msj yazamıyorum diyor, eşim de diyor ki ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin diyor. Sonra hahahahha gulusuyorlar.
Not: bu konuşmaları yüzüne vursam bir şekilde sıyrılır işin içinden, öyle bir yeteneği var. Daha somut deliller pesindeyim. Siz ne diyorsunuz bu duruma?
Bu ne saçma bir ilişki aldatma midir bilmiyorum ama hiç doğru olmadığını biliyorum

Rahat olacagım sıkmayacağım diye fazla gevşedi bu ilişkiler evlilikler
Bu benim başima gelse; bu bir aldatma mıdır? Diye sormam bile, aldatildim derim

X