Bu bir aldatmamidir?

Çok haklısınız. Ateşle barut yanyana durur mu hiç? Siz evlenmeden görmüşsünuz pisliğini en azından ne güzel. Böyle salak yerine konmak çok aşağılayıcı.

aldatmak illa yatakta mı oluyormuş

Çok haklısınız. Ateşle barut yanyana durur mu hiç? Siz evlenmeden görmüşsünuz pisliğini en azından ne güzel. Böyle salak yerine konmak çok aşağılayıcı.
Şunu da söyleyeyim bana "bu bir aldatma değil ki öylesine konuştum" dedi.
Ya bırak insan öylesine şeyler yazar mı öylesine arzular görüşmek konuşmak ister mi. Kendini haklı çıkarmaya çalıştı. Ama güven yerle bir. Senin de güvenin öldü artık ona. Rahatsız olduğunu söyle telafi eder ya da etmez kendi bilir.

Çıldırırım dünyayı dar ederim ona. Aldatmamış ama flört ediyor münasebetsiz ya. Hiç gelemem erkeğin ağır olmayananına mesafesizine.

Böyle dostluk olmaz. Bu düpedüz aldatma. Aldattığını düşünmek için illa cinsel bir durum yaşanması mı gerekiyor ki yaşamadıklarını nerden biliyorsunuz. Benim eşim hiç bir kadınla bu şekilde konuşamaz adamın alnını karışlarım.

Evet aldatilma bu sadece biseyler soylenmemis.siz nasi bu kadar rahatsiniz ne demek kabul etmez.hangi evli erkek bu sekilde konusuyor baskalariyla

Ses kayıtlarını kendinize gönderin.
Mesajlaşmalar varsa da ekran görüntülerini.
Hatta yapabiliyorsanız WhatsApp konuşmalarında sohbeti dışa aktar diye bir seçenek var, mail olarak gönderin konuşmaları daha garanti olsun.

Sonra da eşinizle yüzleşin.inkar edecek olur, üste çıkmaya çalışır, bunda bir şey Yok derse, bana göre var, ya bana uyarsın, yada eşyalarını toplar gidersin diyin...

Kadını da arayın, eşimle konuşmalarınız bende kayıtlı, iş yerinizdekilere ve yakın çevrenize göndermeyi düşünüyorum. Benim o adamla işim bitti ama sizin de ne mal olduğunuzu, evli bir adamla maksadını aşan konuşmalar yapacak biri olduğunuzu herkes görsün, diyin.

Çıkın hayatlarından... aynı yatakta olmadıkları sürece göz göre göre hayatında siz varken bu şekilde flört etmelerine izin vermeyin.

Aldatma mi değil mi siz karar verin ama çok. Büyük terbiyesizlik saygısızlık size karşı . Konuştukları tavır ,konuşma ,üslup hiç hoş değil eşinize iyi bir ders lazım. Biraz beklemede kalın bosayacam delil toplayıp diyorsanız yok ben is uzamadan müdahale edeyim diyorsanızda bence müdahale edin .ama bu sefer gizli gizli gorusecekler siz daha çok yipranacaksinız belli .Eşinizin size aciklamasida o bnm dostum sen kiziyosun diye gizli görüştüm olacak büyük ihtimal .çünkü bu rahatlik ve hadsizlik var Eşinizde belli malesef

bundan nasıl sıyrılabilir eşiniz? olaya bak telefonda flört resmen.

aldatma veya degil neye göre karar veriyorsunuz bilmem ama bi dur demeniz gerekir bu ikiliye. nasıl hala sakin kalıyorsunuz anlamadım gerçekten. ben mi çok fevriyim acaba

Geçen hafta bekardım ben." cümlesine takıldım.
Sen yanında olmayınca bekler oluyormuş sanırım.
Bu adama dikkat et.
Tehlikeliye benziyor.

Birbirlerine alenen, apaçık yürüyorlar. Ses kayıtlarını kendinize atın, bırakın aldatma olup olmadığına eşiniz değil hakim karar versin. Hem sadakatsiz hem de yüzsüz ve arsız. Ben burda sinir oldum valla, siz nasıl dayanıyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…