Bu bir aldatmamidir?

Ben yapsam öldürür beni. Sen benimle sidik yarıştırmazsin der her zaman . Evet ben senin kadar ahlaksız olamam asla diye cevap veriyorum ben de

Ohooo oldu o zaman...
O istediği gibi flörtleşsin, evliyken her türlü kadına yazsın, buluşsun, konuşsun, siz yapınca cinayet sebebi olsun.
Bence eğer gerçekten boşanma ihtimaliniz ve imkanınız varsa daha fazla çekmeyin bu rezilliğiZ.
En azından gidip bir avukata elinizdekilerle danışın. Delil olarak sayılabilir mi diye...

konu sahibinin sakin ve sabırlı olmasının sebebi boşanma ve belki tazminat için delil toplamak istemesi
herkes kendisine yüklenmiş ama ben gayet mantıklı buldum kendisini
kanıtları aldınız mı J julidebyr

Hoşunuza gitmeyen şeyler yazışıp sonra nasıl üste çıkmayı başarıyorlar, Allah aşkına bir anlatın bana. Çok merak ediyorum.

Durum da gayet net. Neyi soruyorsunuz, onu da anlamadım.

Son düzenleme:
Bir erkeğin ve bir kadının arkadaş olması, çay kahve içip sohbet etmesi çok normal geliyor bana. Ama eşin ve arkadaşı resmen flörtleşiyor bence. Bir kadın bir erkeğe eşinden korktuğum için arayamıyorum diyip üstüne dalga geçebiliyorsa; o kadın o adamı iyi niyetle aramıyordur zaten. Niyeti iyi olsa niye korksun ki.

Evet hepsi elimde dosyali bir şekilde hazır. Ama tazminat ödeyebileceğini hiç sanmıyorum. Kicina don alacak parası yok.

Aldatmanın eli kulağında gibi ...ya da bir şeyler oluyor senin haberin yok üzgünüm. Bana kalsa bu konuşmalar bile aldatmadır ama sen sordun diye söylüyorum

Dimi? Hem de niye geldiler mi diye soruyor. Düzgun bir kadın olsa Aaa ne güzel hep beraber gidelim o zaman kahve içmeye, eşini de tanımış olurum hem der.

kesinlikle normal bir dostluk olduğuna inanmıyorum.. ayrıca eşinizin bu şekilde konuşmaları hiç tasvip edilir bu durum değil.. kadın korkuyorum diyormuş eşinizde kusura bakmayın ama hadsiz bir şekilde cinsellikten bahseden espiri yapıyormuş. somur bir şey dediniz de sizde başka bir kadınla bu şekilde şakalar yapılması normal mi? doğal mı? nasıl bir dostluk bu anlamadım.. Bence bir gözünüzü açmalısınız..

Dimi? Hem de niye geldiler mi diye soruyor. Düzgun bir kadın olsa Aaa ne güzel hep beraber gidelim o zaman kahve içmeye, eşini de tanımış olurum hem der.

Tabi canım. Bi kere artık o olgunluğa gelmiş olması lazım, bir erkek bir kadınla samimi oluyorsa eşiyle de tanışmalıdır.

Yanlis anladiniz sanirim ben kendisine yuklenmedim.Sogukkanliligini da takdir ediyorum zaten.
size de şaşıyorum ben evden atardım tarzı bişey demissiniz ya ondan dedim
birçok yorumda kendisine çok sert çıkılmış biraz da genel söyledim

Bana göre bariz aldatma, gece 12 de arıyor , bekardim bulusurduk diyor, cinsel içerikli yazmadigin müddetçe sorun yok diyor e daha ne olsun

Öyle hemen anı karar vermeyin pişman edin ama bu konuşmalara..
O değilde karşı taraftaki kadına öyle sinirlendim ki siz kimbilir nasıl hissettiniz

Sen bu konuşmalara şahit oluyorsun ve sabırla dinliyorsun afferin sanada bi alkış

Bu ne saçma bir ilişki aldatma midir bilmiyorum ama hiç doğru olmadığını biliyorum

Rahat olacagım sıkmayacağım diye fazla gevşedi bu ilişkiler evlilikler
Bu benim başima gelse; bu bir aldatma mıdır? Diye sormam bile, aldatildim derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…