Bu bir aldatmamidir?

Yakında bu yemek pişer canım mercimekler hareketlenmeye başlamış eşinin gözü gönlü kaymış.. Yani aldatılmışsın ..illa sabretcem diyosan belli etme bir süre daha mutlaka eşinin sorun olmaz dediği cinsel içerikli konuşmalar da başlayacaktır ..

Bana gore esinizin kadinla konuşmasi aldatmadir. Baskasina gore yatmassa aldatma degildir bu cok goreceli. Onemli olan sizin neyi aldatma sayacaginizzz.

Esim benimle sevgiliyken 1 kere eski sevgilisini arayip seni seviyorum demis.

Birakin yatmayi bu benim icin aldatmadir. Aldatma sayarim. Esime gorede gorusmemis bulusmamiş bana kizmis aramis. Once siz kendi kafanizda aldatmanin tanimini yapin sonra...

Benim çok yakın olduğum bir arkadaşım vardı kardeş gibi görürdüm ve ona sevgilin bana kızar yoksa seni yemeğe götürürdüm özledim felan derdim belki böyle bişey aralarındaki

Yolunu yapıyorlar. İnsan iyi biyet beslediği karşı cins yakın arkadaşıyla bu tip espiriler yapmaz. Niyet varki bir birlerine alttan alttan mesaj gönderiyorlar. Yalnız bir ortamda kalsalar Allah korkusu ve edep yoksa aldatma kaçınılmaz olur. Bence eşinizle konuşun. Bu arkadaşlığı onaylamadığınızı, kadını sevmediğinizi belirtin.

Sanırım konu sahibinin eşinin telefonunda bir özellik o ama programları da var tabi onları yükleyebilirsiniz

Benden sana tavsiye böyle bir adamdan malesef ama seviyorsan bile vazgeç ve sakın cocuk düşünme olan sadece ona olur

Bu nasil bi muhabbet sekli hayret.Siz baska bi adamla bu tarz muhabbet edip ustune gulseniz esiniz nasil karsilar merak ettim. Allah sabir ve kolaylik versin size.

Ya sen iyi mısın fake misin şaka mısın ya da. Ciddi söylüyorum boşanma sebebi . Eşini bu kadar o kadının eline bırakma. Hayırdır bu ne samimiyet .Ben bile burdan sinir oldum vallahi.

Akilli ol tepkini koy gerekirse bağır çagir yak yık .şaşırsınlar sana .Onların iletişimini kopar.

Sizin yerinizde olsam bütün yazışmaları delil olarak saklar hiç belli etmeden telefonunu kontrol etmeye devam ederdim...zira beni aldatmaya çalışan bir adamı uyarmama hiç gerek yok içinde varsa elbet birgün yapar herşeyden emin olduktan sonra rezil eder dava açardım

Sizi de mi bu şekil tavlamıştı?

Bu mesajları gördükten sonra boşanırdım. Bekar değilim boşamak kolay falan gelmiyor ama, bana bu kadar saygısız, beni böyle hiç yerine koyan adamı eve almam, hiç bi bahanesini de dinlemem, sıyrılamaz yani. Siz nasıl susuyorsunuz??

Tüm bu duyduklarınız, gördükleriniz karşısında “anormallik yok” diyorsanız bir psikolog’a görünün. Hiç normal değil bu düşünce tarzınız. Ve özellikle hele bir erkeğin bir bayana “bekarım” demesi hiç mi hiç değil..

Allah’ım evlilikten soğumak için bir neden daha...

Son düzenleme:
Ancak kız lezbiyense aldatma sayılmaz bu. Onun dışında telefonu kafasında kırabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…