Bu bir aldatmamidir?

Canım bunlar böyle konuşurken sen gizliden dinliyor musun? yoksa telefonda kayıt programı falan var oradan mı dinliyorsun? Ben orayı anlamadım yani, eşin duyduğunu biliyor mu Bunları?
Eşi bilmiyor telefonunda kayıt programı varmış eşi farketmemiş konu sahibi farketmiş boşanmayı düşünüyor zaten.

Herkesin yaşam tarzındaki genişliği, rahatlığı farklıdır ama bu kadarı beni aşar. Eşim böyle rahat davransa ya beynini yerim ya da kısasa kısas aynısını ona yaparım empati yapabilmesi için

Ve hala düşünüuor musunuz bunda kötü bir niyet var mı diye hayret

Kadın dul diye niye ekstra dikkat etsin yahu asıl adam daha dikkat etmeli, ‘evli, yanlış anlarlar’!?!

tabiki aldatma ! kusura bakmayın ama iğrenç bi eşiniz var

Ne geliyorsa bu dindar görünümlülerden geliyor zaten.

Bir hafta sonra aradı kadın tekrar, eşim ona dediki geçen hafta bekardim ben, aradım seni gece bakmadın çıkar dolasirdik biraz dedi, kadında geldilermi diye sordu.

Şunları görmüşsün daha hala aldatıldım mı diye soruyorsun. Ablacım, Polyanna'nın Türkiye distribütörlüğünü sana mı verdiler allasen? Aldatılman için illa fiziksel bir şey olması gerekmiyor -ki fiziksel şeyler olmuş zaten, eşinle bu kadın ciddi ciddi sevgili gibi takılıyorlar. Yatıp yatmadıklarını bilemiyorum ama evde tek bırakıyorsan yatmış olma ihtimalleri de var.

Son düzenleme:
'' cinsel içerikli mesaj yazma'' diye bir uyarıda bulunması için cinsel içerikli bir şeyler yaşanması veya buna niyetlenilmiş olunması gerekir. Yoksa karşı cinsle normal bir arkadaşlık için niye bu uyarıya gerek olsun ki? arkadaşınızla sohbet ettiğiniz konular aşağı yukarı bellidir zaten.. '' cinsel içerikli yazma eşim okuyabilir, yüz yüzeyken istediğini konuşuruz'' mantığı galiba..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…