Bu bir aldatmamidir?

Canım bunlar böyle konuşurken sen gizliden dinliyor musun? yoksa telefonda kayıt programı falan var oradan mı dinliyorsun? Ben orayı anlamadım yani, eşin duyduğunu biliyor mu Bunları?
Eşi bilmiyor telefonunda kayıt programı varmış eşi farketmemiş konu sahibi farketmiş boşanmayı düşünüyor zaten.

Merhabalar arkadaşlar, eşimle ilgili bir soru sormak istiyorum. Eski iş yerinden bir bayan arkadaşı var eşimin, ama çok uzun süre beraber çalışmadılar. En fazla bir ay kadar falan çalıştılar. Sonra eşim işten ayrıldı. Bu bayanın iki çocuğu var, eşi vefat etmiş yıllar önce. Çocuklarıyla beraber yaşıyor. İşten ayrıldıktan sonra da nadiren de olsa görüşmeleri oldu telefonda falan. Kadın biraz fazla samimi, eşimin de ondan kalır yanı yok bayılır flortlesmeye. Soracağım şey şu ki,
Ben bir kaç hafta önce memlekete gittiğimde eşim gecenin 12sinde iki kere aramış bu kadını ama açmamış kadın. Sonra geri de dönüş yapmamış. Bir hafta sonra aradı kadın tekrar, eşim ona dediki geçen hafta bekardim ben, aradım seni gece bakmadın çıkar dolasirdik biraz dedi, kadında geldilermi diye sordu. Sonra herhangi bir hafta içinde görüşüp buluşmak için anlaştılar. Şimdi evli bir erkeğin yalnız bir kadınla başbaşa dışarı çıkıp çay kahve muhabbeti yapması normal mi? Ben mi anormal karşılıyorum bilemedim. Konuşma tarzlarında bir anormallik yok, eşim ona dostum diye hitap eder hatta. Ve sık sık gorusmuyorlar, iki üç hafta da bir falan. Bu bir aldatmamidir?
İlave: bu bayanla birkaç gün önce yine konuşmuşlar, kadın diyor ki senin hatundan korkuya arayamiyorum seni, msj yazamıyorum diyor, eşim de diyor ki ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin diyor. Sonra hahahahha gulusuyorlar.
Not: bu konuşmaları yüzüne vursam bir şekilde sıyrılır işin içinden, öyle bir yeteneği var. Daha somut deliller pesindeyim. Siz ne diyorsunuz bu duruma?
Herkesin yaşam tarzındaki genişliği, rahatlığı farklıdır ama bu kadarı beni aşar. Eşim böyle rahat davransa ya beynini yerim ya da kısasa kısas aynısını ona yaparım empati yapabilmesi için

Merhabalar arkadaşlar, eşimle ilgili bir soru sormak istiyorum. Eski iş yerinden bir bayan arkadaşı var eşimin, ama çok uzun süre beraber çalışmadılar. En fazla bir ay kadar falan çalıştılar. Sonra eşim işten ayrıldı. Bu bayanın iki çocuğu var, eşi vefat etmiş yıllar önce. Çocuklarıyla beraber yaşıyor. İşten ayrıldıktan sonra da nadiren de olsa görüşmeleri oldu telefonda falan. Kadın biraz fazla samimi, eşimin de ondan kalır yanı yok bayılır flortlesmeye. Soracağım şey şu ki,
Ben bir kaç hafta önce memlekete gittiğimde eşim gecenin 12sinde iki kere aramış bu kadını ama açmamış kadın. Sonra geri de dönüş yapmamış. Bir hafta sonra aradı kadın tekrar, eşim ona dediki geçen hafta bekardim ben, aradım seni gece bakmadın çıkar dolasirdik biraz dedi, kadında geldilermi diye sordu. Sonra herhangi bir hafta içinde görüşüp buluşmak için anlaştılar. Şimdi evli bir erkeğin yalnız bir kadınla başbaşa dışarı çıkıp çay kahve muhabbeti yapması normal mi? Ben mi anormal karşılıyorum bilemedim. Konuşma tarzlarında bir anormallik yok, eşim ona dostum diye hitap eder hatta. Ve sık sık gorusmuyorlar, iki üç hafta da bir falan. Bu bir aldatmamidir?
İlave: bu bayanla birkaç gün önce yine konuşmuşlar, kadın diyor ki senin hatundan korkuya arayamiyorum seni, msj yazamıyorum diyor, eşim de diyor ki ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin diyor. Sonra hahahahha gulusuyorlar.
Not: bu konuşmaları yüzüne vursam bir şekilde sıyrılır işin içinden, öyle bir yeteneği var. Daha somut deliller pesindeyim. Siz ne diyorsunuz bu duruma?
Ve hala düşünüuor musunuz bunda kötü bir niyet var mı diye hayret :oha:

Canim bence bu olanlarda hicte iyi niyet yok bide üstüne dalga geciyolar sanki.sana tavsiyem niyeti ne olursa olsun böyle konuşan rahat kadinlardan uzak dur.kasin dul bi kere onun dikkat etmesi lazimken yanlis anlasilmasin diye bence korkunc yani hala neyi bekliyorsin
Kadın dul diye niye ekstra dikkat etsin yahu asıl adam daha dikkat etmeli, ‘evli, yanlış anlarlar’!?!

tabiki aldatma ! kusura bakmayın ama iğrenç bi eşiniz var

Öncesinde de yine böyle telefonla flortlesmeler yakaladim, o yüzden bu kadar temkinli davranıyor. Çok ahlaksızca dimi bu yapilanlar. Ve benim eşim 5 vakit namaz kilan bir insan. Her defasında bununla savunur kendini, ben namazında niyazinda bir adamım nelerle sucluyorsun beni valla sayende cennetlik oldum bütün günahlarımi aldın . Çok masum olduğuna inanıyor . Söylediği yalanlara önce kendi inanıyor.
Ne geliyorsa bu dindar görünümlülerden geliyor zaten.

Bir hafta sonra aradı kadın tekrar, eşim ona dediki geçen hafta bekardim ben, aradım seni gece bakmadın çıkar dolasirdik biraz dedi, kadında geldilermi diye sordu.

bu bayanla birkaç gün önce yine konuşmuşlar, kadın diyor ki senin hatundan korkuya arayamiyorum seni, msj yazamıyorum diyor, eşim de diyor ki ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin diyor. Sonra hahahahha gulusuyorlar.

Şunları görmüşsün daha hala aldatıldım mı diye soruyorsun. Ablacım, Polyanna'nın Türkiye distribütörlüğünü sana mı verdiler allasen? Aldatılman için illa fiziksel bir şey olması gerekmiyor -ki fiziksel şeyler olmuş zaten, eşinle bu kadın ciddi ciddi sevgili gibi takılıyorlar. Yatıp yatmadıklarını bilemiyorum ama evde tek bırakıyorsan yatmış olma ihtimalleri de var.

Son düzenleme:
'' cinsel içerikli mesaj yazma'' diye bir uyarıda bulunması için cinsel içerikli bir şeyler yaşanması veya buna niyetlenilmiş olunması gerekir. Yoksa karşı cinsle normal bir arkadaşlık için niye bu uyarıya gerek olsun ki? arkadaşınızla sohbet ettiğiniz konular aşağı yukarı bellidir zaten.. '' cinsel içerikli yazma eşim okuyabilir, yüz yüzeyken istediğini konuşuruz'' mantığı galiba..

X