Bu bir aldatmamidir?

Ayy bu cidden kimisinde huy heralde yaa . Çok doğru ama huylu huyundan vazgeçmiyor malesef evet bak uğraşılmıyorda hep bi diken üstü hep bi tetik 1 mutluysan 10 mutsuzsun . Sonra yollarını ayırıyorsun 1 mutlu değğilain belki ama 10 mutsuzda değilsin stabil yaşıyorsun ve böyle daha iyiymiş ya diyorsun :))

Millet gerçekler gözlerine sokuluyor diye rahatsız oluyor zaten.

Ben de çok defa tatlı dille söyledim rahatsız olduğumu ama yok ısrarla çok efendi bir kadın olduğunu, ne kadar önyargılı oldugumu söylüyor sürekli.

Tabi canım, hep öyledir :)
Siz istikrarlı olun, sonuç olarak eşini üzmek pahasına bu arkadaşlığı yürütmez, yürütmemeli :)

Aldatiyir resmen seni... kadinla konus guzelce yuvamin yikilmasini istemiyorm gorusmenize karsiyim de

İş buralara geldiyse iflah olmaz o adam. Kadinla konuşsa ne olacak o kadin olmaz baska kadin olur yarin adam niyeti bozmuş. Ya oyle kabul edeceksin ya boşanacaksin. Allah yardimcin olsun valla ya.

Konu sahibi butun yazışmalardan haberdarsiniz ve her sey elinizde mevcut. Nasıl takip ettiniz? Watsapp web den mi? Esiniz anlamadi mi cok merak ettim

Konu sahibi butun yazışmalardan haberdarsiniz ve her sey elinizde mevcut. Nasıl takip ettiniz? Watsapp web den mi? Esiniz anlamadi mi cok merak ettim
Yazışma değil bunlar konuşmalarını dinledim. Eşimin telinde böyle bir özellik var, kendi bilmiyor. Oradan dinledim.

Aynen huylu huyundan vazgeçmiyor. Ne yeminler etmişti oysaki kuranlara el basarak. Ama tiynetsiz adam napacan, karakteri bu. Egosunun oksanmasi hoşuna gidiyor.

İş buralara geldiyse iflah olmaz o adam. Kadinla konuşsa ne olacak o kadin olmaz baska kadin olur yarin adam niyeti bozmuş. Ya oyle kabul edeceksin ya boşanacaksin. Allah yardimcin olsun valla ya.
Sağolasın. Aynen öyle asla kadınla konuşmam böyle birşeyi. O olmazsa başkası olur benimki için ne farkeder. Kaldı ki niye ben kocama sahip çıkmaya çalışayım. Essek kadar herif, nikah yapılırken verilen sadakat sözüne uymuyorsa niye ben onu zorla yola getirmeye çalışayım.

Evet aldatmadır.

benim için ayrılık sebebi bu olanlar kesinlikle...Bekardım cıkardık oyle mi...Arabaya binecekler, belki içecekler vs ne olacagı belli değil...Bu kadından sex beklentisi olduğu apaçık ortada, onun için kuyrugunda geziyor, bi denkgetirse affetmicek...Benim için bu konusmalar ayrılık sebebidir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…