Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Bide bu çatlatma iğnesi kadında bir sorum yoksa tutma ihtimali daha mı yüksek

Bana da iğneden 1 gün önce dedi doktorum cuma cumartesi(iğne günü) sabah 10 da
Pazar(22.00)
pazartesi ilişki
Salı ilişki
Çarşlamba ilişki
Perşembe ilişki dedi
Problem ne peki sizde ki
Yani doktorum herhangi bir problem yok diyor yumurta takibi yapalım dedi 4. Ayımız ama biz siz kadar ilişkiye göremedik her defasında ya o yüzden olmadı sanırım. Önümüzdeki ay rahim filmi çekelim dedi ben bir iki ay daha kendi halimizde denicem daha sonra olmazsa rahim flmi isticem. Bu ay hamilelik yoksa tabi

Umarım vardır o zaman

bende geldim aranıza sebepsiz infertilite ile 4. iğnem benimde. 28 mayısta ovitrelle oldum ondan önce 5 gün letu kullandım 2 gün sonra dr a gittim. rahmin kalınlaşmamış 1 gün daha letu kullan dedi ve hap yerine bant verdi bu sefer. yaklaşık 2 yıldır tek çizgi görmekten yoruldum. sürekli takviye şeyler tüketmekten yoruldum ve midem bulanıyor artık o bile kabul etmiyor. her neyse bu ay ovulasyon testi de yapıodum çatlamadan beri hep pik gösterdi 2 gündür de silik yani pik hali kalmadı. iğne etkisinin geçtiğini düşünüyorum ama henüz 11.gün ve gebelik testi yapmaya korkuyorum. eşimin talasemi için bi değeri düşükmüş aile hekiminin benden de kan alıp bakması gerekiyormuş. ptesi kandan gebelik baktırsam mı sizce

Bende 2 yıldır o tek çizgiyi görmekten yoruldum ve insan üzülüyor ister istemez heray umut bagliyorsun ya şöyle 11. Kanda belli oluyor aslında ben geçen ay 10. Gün kan testi verdim 6.5 ti işte gebelik sınırı dedi doktor birgün bekleyelim dedi tabi bende uyku yok merak 11. Gün 3 e düştü genelde 11.12. gün belli oluyor yarında kan verebilirsin

Teşekkür ederim. Eşimi heveslendirmeyim. Ptesi veririm =)

Kızlar merhaba ben de femara ve iğne kullandım iğneden sonraki 5nci günüm iki gündür yoğun süt gibi akıntım var Beyaz renkte ve aşırı derecede uykum var gözlerimi açamıyorum uyuduğum halde bu durumu yaşayıp hamile olan var mı

Merhaba bende 4 Haziran da iğne kullandım bugün 7.günüm normalde yumurtlama zamanı ağrım ve bazen hafif kanamam olurdu. İğneden sonra hiç bir ağrım sızım olmadi. Doktorun önerdiği sadece 2 günü değerlendirebildik. Bu ay çok stresli geçti. Olumsuz dusunmek istemiyorum ama yine olmuyacak gibi hissediyorum

Negatif maalesef bu ayda yumurtam civciv olamadı

Ben bir şey.sorcamda cevaplarsanız sevinirm.benim iki kere boş gebelik oldu oluyor ama boş.banada verirler mi bu igneden

Ben bir şey.sorcamda cevaplarsanız sevinirm.benim iki kere boş gebelik oldu oluyor ama boş.banada verirler mi bu igneden
Onun hakkında bir bilgim yok ama tahmin yurutursek gebelik oluyor sonuç olacak yumurtan çatlıyor. Ve spermle buluşuyor. Bu yöntemi kullanacağını sanmıyorum.

sizi önce sperm ve yumurta kalitesi olarak değerlendirirler ama bencede iğne vereceklerini sanmıyorum. sonuçta gebelik olmuş boş yada değil. iğneyi genelde hiç gebe kalamamış hastalara veriyorlar.en doğru yöntemi doktorunuz belirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…