Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Usttekini dün , alttakini bugün yaptım daha silik çıktı
catlatma ignesinin 10.gunu olmus oluyo yani bgn kesin sonuc icin 12.gun test yapiliyo ama 10.11. gunde yapip dogru sonuc alanda var cnm sen testini hergun tekrarla olurmu bk bklm silik cizgi kaybolcakmi yoksa iyice netlescekmi yaptikca bizimlede paylasirsan seviniriz

Heyecanla bekliyoruuuz

kiz yemin ederim bn bu sefer kendimi o kadar koruyorumki sanki hamileymisim gibi oturup kalkarken falan yavas yavas bir gorseniz sanki bebegim varmisda düsecekmis gibi davraniyom kendime vallahi

cok sevdigim bir ablam var biliyo asilama yaptigimi kiziyla beraber bana kekle cay yapip getirmis az once yedik ictik beraber sanki dogum yapmisim gibi gorseniz nasilda utandim

Ahahahah kız Allah iyiliğini versin öyle ol tabi ben de az önce karnımı tutarak oturmuştum eşim diyoki daha hamile değilken böyleysen hamile olduğunda vay halimize diyor birazdan evi temizleyecek kendisi

Ahahahah kız Allah iyiliğini versin öyle ol tabi ben de az önce karnımı tutarak oturmuştum eşim diyoki daha hamile değilken böyleysen hamile olduğunda vay halimize diyor birazdan evi temizleyecek kendisi
vallahi ben esime sunu alda suraya koy derken herhalde 9 kere tekrarliyom evde o kadar insan var banami diyon diyo bnde trio atiyom yarin bi kaklimde gor sen diyom hic bisey yapmiyon diyom he tm sus sus koyayim diyo

vallahi ben esime sunu alda suraya koy derken herhalde 9 kere tekrarliyom evde o kadar insan var banami diyon diyo bnde trio atiyom yarin bi kaklimde gor sen diyom hic bisey yapmiyon diyom he tm sus sus koyayim diyo
Ahahahahah
Benimki de öyle yapar normalde ben o yüzden kimseyi istemedim yanıma bi eşim bi ben varız yemek falan yapıyorum ama ağır işlerin tümü eşimde oh iyi oldu geçen bi ev süpürdü öldüm bittim diyor hemen

ya bu fitili koyup yarim saat uzandiktan sonra bi kalkiyom tuvalete gitmek icin bi bakiyom camasirim bembeyaz acaba hepsi disariyami geliyo geri anlamadim senin oluyomu oyle

ya bu fitili koyup yarim saat uzandiktan sonra bi kalkiyom tuvalete gitmek icin bi bakiyom camasirim bembeyaz acaba hepsi disariyami geliyo geri anlamadim senin oluyomu oyle
Ben bir saate yakın yatıyorum canım bir de hemen tuvalete gitme bekle. Benim de çamaşırım beyaz oluyor ama fitili koyduktan 3 4 saat sonra oluyor

Ben bir saate yakın yatıyorum canım bir de hemen tuvalete gitme bekle. Benim de çamaşırım beyaz oluyor ama fitili koyduktan 3 4 saat sonra oluyor
Kızlar doktor bana fitil falan vermedi hatta günlük hayatına devam et dedi şimdi de temizlik yapicam siz o kadar dikkat ediyo musunuz grcekten

Kızlar doktor bana fitil falan vermedi hatta günlük hayatına devam et dedi şimdi de temizlik yapicam siz o kadar dikkat ediyo musunuz grcekten
bizede oyle dedi cnm da iste bu benim 3.oldugu icin oncekilerde cok dikkat etmedim bu son oldugu icin dikkat ediyom bn iste

Günlük hayatına devam et dedi ama temizlik yapma dedi canım bana özellikle de süpürge kullanma
Progestan fitil verdi tutunmasi ve rahmi hazırlamak icinmis

temizlik yapmakda su sekilde yani en fazla evi toparlarsin supurge falan tutmam yani surekli ayakta duracak bir islede ugrasmam agir seylere yanaşmazsin yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…