Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

yasin kacti cnm senin sormusmuydum acaba
Evettt 29 yaşındayım 2 yıllık evliyim gebe kalamadım hiç. 1 sene femera çatlatma vs uğraştırdı doktor bizi ilk sene. O zamanlar bana miyomun var bı tane ama engel değil gebeliğe felan deyip letu, vitamin vs verip yolluyordu. Sonra doktor değiştim eşimden test istedi meğerse eşimin ileri hızı %10muş o zamanlar benim değerlerim guzeldı adetlerim düzenli felan. Eşim takviyelerle yeme duzenını felan değiştirdi maşallah 6 ayda %50 oldu ve Şuan onun hiçbir sorunu yok. Değiştirdiğim doktor da bana miyom değil adenomiyosizin var dedi
Çikolata kistinin bir alt dalı diyebiliriz. Böyle olup gebe kalan çok kendiliğinden ama ben olmadım . O yüzden aşılama deneyelim dedik

Eşim düzelince bu sefer benim değerlerim kötulestı, depremden sonra stresten fsh lh felan yükseldi sonra amh baktırdım oda 0,33 çıktı düşmüş 3 ayda meğer. Böyle işte özetle. Bakalım inşallah tutar bebişimiz

İnşallah canım ben de marastaydim depremde
Marasli misin

kusura bakma cnm diger arkadaslarada soruyomya yaslarini sonrada karistirdim doktorda cok onemli tabi ama bn 5 tane doktor degistirdim her yil baska doktora gittim ve hepside nedense klomen femera veya letrasan gibi ilaclar verdi biride farkli bisey demedi veya onermedi hepside bir sorun gormedi oldu ha olcak diye diye bu zmna geldim yani

Sık sık test yapıp tek çizgi görmek de üzmez mi ya insanı ben önceden yapıyordum ilk bir yıl . Ay çok zor çift çizgi bekleyip tek görmek .
Buradaki herkesin hikayesi benzer herkes hemen hemen 2 yıllık evli yaşlar yakın
Ve bir çoğumuz aynı gün yapmışız aşılamayı. Umarım bool pozıtıflı olur sonuçlar

Kızlar bide gün sayarken aşılamanın olduğu gün mü yoksa çatlatma iğnesi yapılan günden mi sayacagız

O kadar çok negatif gördüm ki marasta bir kürtajı oldu o gebelik ilk testimdi ve pozitifti. Sonrası heeep negatif o yüzden bünye alıştı
Canım ben perşembe aşılama oldum cuma 1 diye saydım

bn cuma asilama oldum cumayida sayiyom o gunle beraber 5.gun yani cumayi saymasam 4 gunmu oldu siz nasil sayiyonuz

Kızlar benim sadece sol kasığımda baya batma hissi var ya oturup kalkarken yürürken normal mi bu. Sağımda hiçbişey yok solumda var ağrı . Masaj yapasım var hep
niye o batmalar bnde yok acaba benim sadece aksam siddetli bacak ve bel agrim oldu cnm gunduz hic bisey yok insallah bebek vardirda ondandir o batmalar

Kızlar benim sadece sol kasığımda baya batma hissi var ya oturup kalkarken yürürken normal mi bu. Sağımda hiçbişey yok solumda var ağrı . Masaj yapasım var hep
Benim de genelde solda oluyor bugün biraz daha ortada ama sola yakin batma oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…