Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

Kizlar bi ara ne tur takviyeler aliyorsunuz yazarmisiniz?
Beslenmenizde nelere dikkat ediyorsunuz, neyi kestiniz vs...
Egzersiz olarak kim ne yapiyor ?

Biraz birbirimize ilham verelim.

* Folik asit ve myo inositol iceren multivitamin aliyorum + D vitamini + Balik yagi+ Q10+ Demirim sinirina yakin oldugu icin ayrica demir hapi aliyorum.

* Sabahlari avokado, oglen muz yiyiyorum , ekmegi unu paketli gidayi kestim. Kahve gunde 1 kupa/fincan. Kafeinsiz kahve olursa 2 kupa/fincan. Aksam yemeklerim sadece salata.

* Gunde 10bin adim hedefim var, bir arkadasimla sozlestik birbirimizi gaza getiriyoruz 10bin icin. Evde kardiyo egzersizleri yapiyorum, Chloe Ting egzersizleri yapiyorum, yapmaya calisiyorum aslinda. Bir de hergun duzenli yaptigim esneme egzesizleri var, onlar psikolojime de iyi geliyor, cok tavsiye ederim.

* Folik asit ve myo inositol iceren multivitamin aliyorum + D vitamini + Balik yagi+ Q10+ Demirim sinirina yakin oldugu icin ayrica demir hapi aliyorum.

* Sabahlari avokado, oglen muz yiyiyorum , ekmegi unu paketli gidayi kestim. Kahve gunde 1 kupa/fincan. Kafeinsiz kahve olursa 2 kupa/fincan. Aksam yemeklerim sadece salata.

* Gunde 10bin adim hedefim var, bir arkadasimla sozlestik birbirimizi gaza getiriyoruz 10bin icin. Evde kardiyo egzersizleri yapiyorum, Chloe Ting egzersizleri yapiyorum, yapmaya calisiyorum aslinda. Bir de hergun duzenli yaptigim esneme egzesizleri var, onlar psikolojime de iyi geliyor, cok tavsiye ederim.
Hey maşallah 😅😅

Ya kizlar birsey sorucam ben bu ay 6 ve 7 eylul pik 8 de de catlama gördüm simdi regl hesaplamasi yaparken yumurtlamadan 14. Gun de mi regl olunuyor yoksa catlamadan mi

Bunlarda benim vitaminlerimin içeriği

Eklentiler

• Screenshot_20240916_153240_Chrome.png
    Screenshot_20240916_153240_Chrome.png
    229,4 KB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_20240916_153203_Chrome.png
    Screenshot_20240916_153203_Chrome.png
    153,9 KB · Görüntüleme: 11
Ay vallaha hiç bi şey yapmıyorum şu da içmiyorum harekette etmiyorum sürekli de karbonhidrat yiyorum ne bulsam da yiycem sanki önceden herkes vitamin alıyordu da sağlıklıydı da :KK43:

Ben sadece bol su içiyorum, yumurtlamaya kadar egzersiz yaptım. Bide aldığım kürün içindekilerle ne vitamin alırsam işte 😅 zararlı bişey yememeye çalışıyorum sadece ama illa ki şunu yiyim dediğim bişey yok. Yumurtlamadan önce çok dikkat ettim ama 🤞🏻

Ay vallaha hiç bi şey yapmıyorum şu da içmiyorum harekette etmiyorum sürekli de karbonhidrat yiyorum ne bulsam da yiycem sanki önceden herkes vitamin alıyordu da sağlıklıydı da :KK43:

Yasimiz var ama bizim hemsireeeee 😂
Eskileri bosver, eskiden dogumda kadin ölumeri de fazlaydi, bebek ölumu de fazlaydi ona bakarsan.
Yahu bu basligi acan sensin, oldu mu simdi ama 🥲

Yasimiz var ama bizim hemsireeeee 😂
Eskileri bosver, eskiden dogumda kadin ölumeri de fazlaydi, bebek ölumu de fazlaydi ona bakarsan.
Yahu bu basligi acan sensin, oldu mu simdi ama 🥲
Her adet günü aynı duyguya kapılır , 3.günün sonunda normale dönerim ben merak etme balım, hormonal :)))

Canıım ben bisürü şey kullanıyorum d vitamini b12 demir folik asit falan hepsini hergün önüme serip içiyorum sırayla 😂😂 bide haftada 2 pilates onun dışında gücüm takatim varsa eğer çalışıyorum çünkü yürüyüş yapıyorum

Ha bide sıfır gluten şeklinde besleniyorum diyetisyenim 6 hafta bu şekilde devam edecekmiş tabi inşallah o zamana kadar hayırlı haber gelirde gerek kalmaz çünkü gerçekten zor glutensiz yaşam bünyem pilav ve patates istiyor 😂

X