Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Belirti falan hikaye canım
oyle valla belirti aramamak lazim ben ariyom ariyom bulamiyodum hic kiz hic bisey olmaz bacim hic agrim olmadi olmuyoda karinim oyle pis gurulduyoki yumrugu koyasim geliyo sus artik diye adet oncesi olurya o bnde yine oluyo lanet sey

oyle valla belirti aramamak lazim ben ariyom ariyom bulamiyodum hic kiz hic bisey olmaz bacim hic agrim olmadi olmuyoda karinim oyle pis gurulduyoki yumrugu koyasim geliyo sus artik diye adet oncesi olurya o bnde yine oluyo lanet sey
İnan sonuçları merakla bekliyorum varya

kızlar merhaba bende aşılama oldum 16 ağustosta fakat bende çatlatma iğnesi vurulduktan 24 sonra aşılama yaptılar hiç sizlerin ki gibi 36 veya 48 saat sonra değil kafam çok karıştı birde hiç yumurta çatladı mı çatlamadı mı diye kontrol etmediler.
şuan çok ümitsizliğe kapıldım (

Umitsizlige kapılma canım bende de işlem öncesi yumurta durumuna bakmadilar
Hatta aşılama günü eşime yetersiz geldi bi kez daha tahlil vermen lazım demişler tekrar vermiş ama yeterli mi yetersiz mi durum ne hiç bilgi vermediler

Kızlar siz testlerinize 30-40 dk sonra baktığınızda gölge görüyor musunuz .
Benım ikisinde de gölge çıkıyor .
Ama testin üzerinde ilk 5dk diyor .
Benimki bi yarım saat sonra felan çıkıyor gölge olarak ikinci çizgi

cnm gondersene bi testini

Canım ilk 5 dk diyorlar daha fazla olunca doğru sonuç vermiyormuş bence en doğrusu kan tahlili yaptır canım

Belirti falan hikaye canım
Öyleee zaten brnim çok belirtim olmamıştı dün ağrım olmuştu çok
Hiç bir şey görmüyorum canım ben düğüne giderken yaptığım testi atmadım geldim baktım yine bişey yok bu sabah yaptığıma da şimdi tekrar baktım hiç bişey yok

Canım kuruyunca çizgi oluşuyor ama güvenilir bi sonuç değil o
Bende yarın kan vereceğim kuzum ama vermesem ne olur bilemedim
Kız ver bi görün doktora

Bugün 10. Gün ya 12 olsun öyle vereyim dedim en azından gidip iki kere kan vermek istemiyorum
İnternetten baktım ilk 5,10 dk sonrası kuruma diyorlar
Bazıları da kurumdaysa suyun altına tutun gider demişler bu sabah yaptığımı su altına tuttum gitmedi
Neler yapıyoruz ya umut işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…