Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Günaydııın aşılama 10 ovitrelle 12. Günden merhabaaa dün gece başlayıp hala devam eden sağ kasıkta ağrım mevcut 😅 simdi ilk idrarla test yaptım sonuç tertemiz negatif 😅

ayyyy gulme krizine girdim yine sen her seferinde beni gulmektek olduruyon yaaa ama varya bnde bilmiyom Rabia etiketliyodu az once bizi ona soralim 😆😆😆😆😆
Buna çok güldüm amaa çözmüşsünüz kızlar 2 dakikada
Gonal f iğnenin bir kutusuna ne kadar ödediniz birde devlet hastanesimi yoksa Özel hastanedemi tedavi oluyorsunuz
Ben klinikte 3700 ödedim iğneye aşılama 12500 ödedim çatlatma iğnesi ve progestan 900 TL ödedim

Günaydııın aşılama 10 ovitrelle 12. Günden merhabaaa dün gece başlayıp hala devam eden sağ kasıkta ağrım mevcut 😅 simdi ilk idrarla test yaptım sonuç tertemiz negatif 😅
Günaydın bugün belimde ağrı var, dün ki karın ve kasık ağrılarım geçmiş bile. Test yaptım sonuçç tamamıyla negatif diyecek bişeyim yok 🤷

Kizlar msjlari oludum testleriniz negatifmis vallahi bilemedim 😞erkenmi acaba yaaaa

hepinizde de belirtiler oldu halbuki belli olmaz kizlar yaaa sizin o yasadiginiz seylerin birini bile yasamadim bn gogus agrim var sadece benim benide o korkutuyo

X