Boşanmak istiyorum sizce zaman geldimi?

İnsallahh

İnsan acıyla yaşaya yaşaya hissizleşiyor. Yeniden kendinizi bulmaya ihtiyacınız var. Bunun için lütfen işe yaramaz diye düşünmeyin ve terapi alın.

Ooooo o zaman iş sikintili. Çünkü kizin ailesi fazla geniş, dogal olarak kiz daha da geniştir. Allah yardimcin olsun inşallah tez zamanda istediğin olur.

Yapacağınız şey basit! Vurdukları yerden vuracaksınız.
Dolandırın. Üstündeki donuna kadar alın.
Yeni bir ev alın üstünüze, bu süreçte iyi davranın. Istediğiniz her şeyi yaptırın.
Güzellik merkezlerini ihmal etmeyin. Spor yapın. Yeni insanlarla tanışın. Kendinize bakın.
Onunla muhattap olmayın evde.
Siz de telefonla konuşun. Ya da konuşuyormuş gibi yapın arkadaşlarınızla. Ama dikkat edin, o iftira atamasın.
Fırsat vermeyin sakın.
Çocuklarınızdan ilgiyi eksik etmeyin. Ama en çok kendinize bakın.
Anneliğin yanı sıra kadınsınız siz kadın. Üç kere kuaföre gitseniz büyük Hun imparatoru Attila'nın bile aklını alırsınız. o eşiniz olacak sümüklü de kim oluyormuş sizi üzüyor?!
Kız için hiçbir şey yapmayın şimdilik...
Tabi yakın çevresini, diğer müdürlerini durumdan haberdar edebilirsiniz "gizlice"
Kimse çevresinde böyle bir arkadaşının olmasını istemez.
Yaşasınlar yalnız kalmayı. Yalnızlığı tatsınlar.
Kimsesiz kalmanın ne olduğunu anlasınlar.
Acıyla tanışsınlar.
Görsünler zalimlik nasıl yapılıyormuş.
Aldatma delillerini de özenle saklayın. Sakın kaybetmeyin her şeyi belgeleyin.
Onlar sizi aşkınızdan, çocuklarınızı ailesinden etti.
Siz vakti geldiğinde onları aşından, eşinden, işinden edeceksiniz. Zaten inanın, bunlar gittikten sonra aşk falan kalmaz :)
Parayla doğru orantılı aşkları da biter. Ama bizim meselemiz bu değil.
Zamana yayın.
Intikam alın.
Acele etmeyin.
Ve ne olursa olsun affetmeyin.
Affedecekseniz, intikamınızı aldıktan sonra affedin.
Fakat unutmayın, affetmek erdemse unutmamak en büyük akıllılıktır.
Kendiniz için değil, evlatlarınız için yapın bunları.

Tarihini biliyorsanız emniyetin her gün Otel ve motellerden aldıkları kayıtlar var sisteme işlenen . Bu durum biraz incelik ister siz bir avukat tutun , her iyi denilen avukat iyi değildir. Sizi sonuca götürecek biri olsun.

Bosan da demem bosanma da. Iyi dusun derim.Sana bu kadar haksizlik yapmasina izin verme.Ne kadar ayip ya.Engelle mesaj atamasin sana kotu davranip ona nasil gosteriyor bu adamin yureginde hic mi merhamet yok.

Yasadiklarinin binde 1ini yaşamadım. Yarim saat icinde bosanmaya karar verip yeni doğmuş bebekle evden ayrildim ben.
O yuzden asla anlayamam bu derece asagilanmaya sabir diyenleri.esinin pisligini cekmek zorunda birakma cocuklarini senin ruh halin bozuldukca o cucuklar ne olacak

Neydi sizi o evden gitmeye iten sebep?

Ne mi yapmaya çalışıyorum?
Bu kafayı değştirin demeye çalışıyorum.

Sanki sizde onsuz kalmaktan korkuyor gibisiniz. Rehinecisine aşık olan rehine gibi olmayın sakın buna izin vermeyin. Olayları normalleştirmeye çalışmak meşru kılmaya çalışmak onun anca vicdanını rahatlatır. Kimse böyle bir adamı istemez, çekmez bu adam çekilir dert değil bunu size düzelecek diye empoze etmesi ne tuhaf. Düzelse bile siz eskisi gibi olabilecek misiniz? orta halli bile olmasa durumunuz bundan ayrılmalısınız size eş dost mu yok

Hanımefendi eşinizin size sadakati kalmamış. Üstelik hakaret ediyor, aşağılıyor ve hala o kızla da görüşüyor diyorsunuz. Bana kalırsa boşanın. Evlilik amacından sapmış, kendinizi üzmeye hakkınız yok. Tıpkı eşinizin(!) de sizi üzmeye hakkı olmadığı gibi...

Boşa onu yoksa hep aşağılanmak zorunda kalırsın söz ile geçtim onu aşmış adam zaten aldatarak zaten aşağılıyor fazlası ile

Adamın hiç umrunda değil sanki ben onu aldatmışım gibi bana çektiriyor.boşanmadan çevirmek içinde hiçbir çabası yok bu kadar basitmiydi ya 9 sene emek etmişim adam bekliyomuş zaten heralde utancından 2 çocukla beni kendi bırakamadı beni yıldırdı benim boşanmamı bekledi.şimdi etrafa gezee konuşur derki eşim ayrılmak istedi ben istemedim.ben konuları kapattım devam etmememe rağmen eski yaşananları unutmak istemedi diycek insana daha çok bu koyuyo insanlara beni kötülediği yetmedi bugüne kadar yine yanlış lanse etmeye devam edicek.valla merhamet vicdan versin rabbim önce insanlara.brnim kocamda hiç yokmuş.bazende diyorumki şuraya bak ya sen emek ver demek aldatma olmayıp düşüp ölseydim normal adam 2. Günü başlıycaktı hayatını yaşamaya...! Allaha şükürki en azından 9 senede olsa Allahın sevgili kuluyumki bu vesileyle gerçek yüzünüde görümş oldum.9 değil 19 sene sonra ya görseydim???? O zaman kendimi yer bitirirdim giden zamana.bunada şükür...!

ben sadece şunu merak ediyorum. neden bu kadar yüzgöz oldunuz ki bu konuyla? karşı tarafla konuşmalar filan.. adam da nasıl olsa bişey olmuyor diye iyice edepsizliği ele almış...

Allah kolaylık versin gerçekten. Bir de iki tane çocuğu var. Ben olsa isterse 20 sene sürsün sürüm sürüm süründürürdüm...

Ablacım sen kızın pişkin pişkin üzerine kuma gelmesini filan bekliyorsun herhalde boşanmak için. Mal varlığınıda koru kolla. O kadınla beraber olmaya devam ederse çocuklarına beş kuruş vermez. Çekişmelide evet zor ama r arada kalıp beklemek çok saçma. Siz kendinize kılıf arıyorsunuz gibi geldi. Evleri ayırdıktan sonra olay zaten bitmiştir. Aldatıldığınızla alakalı deliller toplayın nafakada işe yarar ve uzun zamandır aldatılma durumu olduğu için mahkeme çok uzatmaz diye düşünüyorum.

2 tane evladınız var. Kızınız bu durumda olsa ona Anne olarak tavsiyeniz neolurdu.
Ayrılmı. yoksa bekle düzelirmi?
bazı hemcinslerimi anlamak çok zor
aldatma var, şiddet var, hakaret var, yalan dolan gırla var ve siz halen beraber olmak isterse midem kaldırmaz diyebiliyorsunuz ya pessss
yok çekişmeli olmasında, anlaşmalı olsunda falnda filanda
yaw he he
kendinizi kandırmayı devam edin
çocuklarınıza çok iyi örneksiniz bunuda bilin
daha fazla nasıl onursuz yaşanır bilemedim

Boşan bacım adamda utanma arlanma yok saygı yok evlada merhamet yok.Evlilik laçkalaşmış evlatlarının piskolojisini düşün lütfen kırdığı telefonu tamire götür beynini alıp başka ekrana takabiliyolar ordan delilleri al darp raporunda varmış aç davanı evden uzaklaştırma kararıda aldır dımdızlak kalsın ortada. Sana yaptıklarının bedelini ödet aç tazminat davanıda yaşın daha 33 pislik kahrı çekeceğine kendini mutlu et

Kime nasıl lanse ederse etsin, etrafın ne dediği önemli mi? Kimseye hayatınızı sorgulama, boşanmanızın hesabını sorma hakkı vermeyin, her kadın sevip sevilmek için evlenir, ayak altında ezileyim, dövsün de sövsün de, aldatsın da ama ille de başımda kocam olsun demez kimse, siz de demeyin, öyle koca olmasın zaten.
Koca çok da lazım değil, kendinizi geçindirecek maddi kaynağınız, gül gibi de 2 yavrunuz var, gerisi önemsiz.

Halın vaktın yerindeymiş mallar da senın üstüne eee daha neyı beklıyorsun. Sen boşanmadıkça o herif senı aşağılamaya devam edecek. Şok içinde okudum bu kadarı çok çok fazla bence, kurtul bu asalaktan. Kadın da ayrı bi aşağılık , evli adamlarla ne işleri var bunların .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…