Boşanmak istiyorum sizce zaman geldimi?

Konu sahibi boşanmış kızlar.....

Böyle durumlarda boşanmayacaksanız hiç kurcalayıp gerçeği öğrenmeyeceksiniz.adam tek korkusu sizin öğrenmenizmiş.baktı öğrendiniz hiçbir tepki yok adamda rahatlamış,kızda iyice yüzgöz olmuşsunuz.aileniz arkanizda,maddi sıkıntı yok bu adamla kalmaya değecek ne var?o çocuklarıda sakın bahane etmeyin yarın birgün büyüdüklerinde bu rezilliğe şahit olduklarında onlarda sizi suçlayacak.çekişmeli açın gerekirse bütün haklarınızıda alın sonra başınızı taşlara vurmayın.bırakın birlikte olsunlar şuan ulaşılmaz olan onlara çekici geliyor,aynı eve girsinler büyü bozulur.siz kendi yolunuza bakın artık eşinizin çocuklar dışında bir bağlantısı olmasın sizle.

Konu eski Konu sahibi sanırım boşanmış Birisi konuyu hortlatmış

Konu eski Konu sahibi sanırım boşanmış Birisi konuyu hortlatmış

finali yapayım ben aynen çoktaaaaan boşandım eski konu arkadaşlar kurtuldum çokşükür.çocuklarımla çok güzel hayatım var.çok mutluyum kocasızda çok güzel yaşanabiliyormuş.kendiyse sürünüyor.kaç kez girişimi oldu barışmak için ama ben asla...!!!! bana çektirdiklerinden sonra asla...yüzsüz bunca şeyden sonra barışmak istiyor yüz olsa zaten isteyemez utanır.neyse bitti yani kızlar darısı benim gibi olupta biranönce bitmesini isteyenlere.bi arkadaşımda şuanda avukatta boşanıyor.sürekli kadını horgörüyo aşalıyo eleştiriyo sen kadınmısın diyo birsürü hakaretler en son evden kovdu kadını.kadınında haberi yok karakol bilgilerinden öğreniyoki kocası bir kıza askıntı olmuş ev açmış onlada polislik olmuş ama arkadaşım şok oldu hayatında 2 senedir bir kız varmış.kızda bi güzel şikayetçi olmuş manyaktan bi güzelde dövmüş adamı...böylesi lazımmış diyiverdim içimden.yani dikkattttt....güvenmeyin bu pısırık bunu kim ne yapsın denileceklerin bile altından birsürü pislik çıkıyor güvenmeyin temkinli olun kendinize dikkat edin

Ohhh sefan olsun, çocuklarınla birlikte uzun güzel bir ömrünüz olsun inşallah... O yalancı, ahlaksız heriften uzakta.

Allahinizin aşkına boşanın!!!

Sadece 1-2 delil bulup mahkemeye sunun. Hiç çekişmeli boşanma olmayacaktır. Her şey sizden yana olur ve hakim sizi hemen bosar. Böyle bir adamı daha fazla çekip kendinize ve evlatlarinizaa haksızlık etmeyin. Onlarda anne babayı örnek alarak büyüyor. Böyle bir adamı mı örnek alsınlar?

bitti canımmutlu son
Valla sabah sabahın altısında çişe diye kalktım bildirim gelmiş bi bakayım dedim sonra sizin konunuzu gördüm eski konu olduğunu bile bile dehşetle okudum okudukça sonunu merak ettim.. Gözümden uyku akıyor ama şu mesajınızı gördüm ya bi ohhh çektim.. Gözünüz aydın evlatlarınızla çok mutlu olun inşallah.. Şimdi huzurla uyuyabilirim

Anlasmalimi insansınız. Eşiniz nasıl kabul etti boşanmayı. Özellik le mallarinizi nasıl geri alabildiniz.

İnşallah boşandiniz

Yüklü bir tazminat ve nafaka isteyerek boşanın.
Eşiniz eskisi kadar para yediremeyince, kızla kavgaları artacak. Bu defa o çingene siz sultan olacaksınız.
Siz sultanlar gibi çocuklarınızı büyütürken o kız hakaretlere maruz kalacak bu defa.
Yasak ilişki, yasakken çekici geliyor bu tip insalara. Bosandiginiz an onlarin ilişkisi çöp olacak. Kazanan siz olacaksınız.
Bu şartlarda evliliği devam ettirirseniz eşiniz nasılsa bunu bile kabullendi diyerek zorbaligini arttıracaktır. Saygısı kalmayacaktır.
Neticede amacınız evliligi bitirmekse boşanmalısınız, yok ben kurtarmak istiyorum diyorsaniz bunu da sadece boşanarak yapabilirsiniz. Çünkü onlarin ilişkisi sadece siz bosandiginizda ikisine de çekici gelmemeye başlayacak ve bozulacak.

Bu yazdıklarından dolayı seni eleştirenlerin özgüvenini düşürmesine izin verme zaten psikolojik olarak yıkılmış vaziyettesin. Öncelikle eşyalarını al ve çık git o evde biraz kafanı dinle sonrada aç davayı yüz göz olma zaten ilerde bu yaptıklarının bedelini çok ağır ödeyecek sen kendini toparlamaya yolunı güzelleştirmeye çalış kendin ve çocukların için. Delil topla aldatıldığına dair boşanman açısından yardımcı olacaktır

Sadakatsiz dizisinin özetini okudum gibi. Tabii orada 1 çocuk birde ipotekli ev var

Seni osmanlı tokadiyla kendine getirmek isterdim!Hic mi kendine saygin yok beee kurban olsunlar sana ikiz ucubenin arasında kalmissin adina yasamak dediğin bir pislik cukurunda kendini kandirma yolunda yok anlasmali bosanmak istiyorum yok eşim bosanmak istemez diyorsun.Onun kıçına ayakkabi numarani çıkarıp kapatmasina yolla bakalim kapatması senin ona yaptıklarının kaç tanesini yapar izle

Icim rahatladı artik cok mutlu ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…