Boşanmak istiyorum sizce zaman geldimi?

Ya çok üzüldüm size. Durumunuz iyiymiş sakın kanmayın bu adama. O kadın gitse başka biri gelir. Allah yardımcınız olsun.

Ben olsam aldatmayi kanitlayip donuna kadar aldiktan sonra o adamin bi yerine tekmeyi basardim. Kadina da maddi manevi tazminat davasi acar sonra da ifsa edip ailesine cevresine rezil rusva ederdim.

Hiiic oyle bosanipta istedigini vermek istemiyorum falan diye dusunmeyin. Unutmayin Allah mazluma zulm edenin cezasini yarina biraksa bile yanina birakmaz.

Kız şeytan kocanız saf hee, oldu gözlerim doldu, ne kadar eski kafalı bir yorum bu? Ya neden kocanıza odaklanmıyorsunuz da üçüncü kişiye odaklanıyorsunuz bu tip olaylarda? Siz kızı çatlatırken kocanızın cezası ne olacak? Bi yandan siz gönlünü yapmaya çalışacaksınız bir yandan kız, ooh ne güzel, herifin tam da en sevdiği! Hele kız hallolsun kocanıza da sıra gelecekmiş, ne yapacaksınız acaba, kırk katır mı kırk satır mı? Tahmin edeyim, bir süre küslük, soğukluk haa belki evi terketme, en sonunda da barış ve mutlu son. Dalga geçtiğimi düşünmeyin ama şu kafa yapısını değiştirin artık, çocuklarınız ve kendi iyiliğiniz için. Mahkeme aşamalarından çok çok daha yıpratıcıdır bekleme süreci. Gerçekten şoktasınız, öfkenizi değil mantığınızı dinleyin.

Düzelecek bir durum yok bu hakareti daha fazla kendine yaptırma. Grurlu olman gerekir. Senş sevmeyen seni aldatan bir insanı affetme çaban neden. Ben olsam bir dakika durmam durumun var ailen arkanda yoluna bak

İnanılmaz sinirlendim ya , kardeşim 9 sene aldatma hariç her şeyi çektim bilenler bilir, sonunda hatta aldatıldığımı da öğrendim tabi ki inkar etti ama peşine bile düşmeden bilginin yeter dedim , elime geçen ufak şeyleri sattım 12 bin borcum kalmıştı kapadım , ev tuttum , abonelikleri yaptırdım, ufak tefek ev yeni diye bir şeyler çoktu yaptırdım , eş dost ile ev taşıdım, oğluma misler gibi bir yuva yaptım hemde lüks denilebilecek orta halli bir evde . Ve Benim maaşım ne biliyor musunu? 2200 kiram 900 aidatı söykemiyorum bana gelen ısıtma bedeli 19 günlük bir 100 tl 2 Petek akşam açık olmasına rağmen filan ve İnan bana buz dolabım o evden daha dolu ki malları var , evladım ve ben mutluyuz, oğlum eve girmeyelim diye ağlarken diğer evde bu eve gelmek için parkı reddediyır , ben desen öyle iyiyim huzurluyum artık sigaralarım evde keyif için bilmem anlatabildim mi kafayı yiyeceksin kendine gel hemen ayrıl çık yola saçmalama bak lütfen

Çekişmeli 5 yıl sürse bile bu halden iyidir. Baksanıza zaten iki yol boşa gitmiş. O sürede dava acsaydiniz belki sonuclanirdi bile.

Kendinize bahane aramayın, cekismeliyse çekişmeli ki avantaj sizde. Mal varlığı sizin. Beklemeyin.

Bide sordunuz mu napardiniz diye

15 kilo verdim bu süreçte sürekli sigara sigara sıfır yemek.
onla cinsellik yaşamk istemiyorum inşallah istemez diye dua ediyorum midem kaldırmaz
o kadar olayların içinde şunlara gözüm takıldı, senin 2 küçük çocuğun var mutsuz gergin ve sağlıksızsın,
ve cinselliği de inş. istemez diyorsun istese reddemezsin yani

Madem kiz seytansa kocanin ipini birak o sana yaptigina pisman olsun niye cepte oluyosun durumuda iyiymis al haklari cek git o kadin oyuncuysa zaten esin en kisa zamanda görecek rabbim yanlarina birakir mi saniyosun.. sen al haklarini cekil aradan. Esin senle arayi duzeltince o kadinlada devam edecek

Daha neyi bekledin bosanmak icin

Ceki Çekişmeli olsa ne farkeder? Durmayın bu adamın yanında. Sağlığınızdan oluyorsunuz. Ailenizin yanına donup dava açın bence. Onlar mutlu olur siz gidince diye takılmayın. Şu anda siz mutsuzsunuz ve bu herşeyden önemli.

Bu yaz Bu mesajı şimdi gördüm. Vazgeçtim yazdıklarımdan. Anlıyorum sizi. Evi terketmeyin. Görüştüklerini ispat edin. Istihbarat bürosundan yardım alın. Eve, otele vb girdiğini görselle belgeleyin. Hâlâ aldattığını yeni öğrendim dersiniz. Avukata müracaat edin. Bu ilişki düzelmez. Saygı kalmamış. Ama maddi zararınızı minimize etmeden ayrılmayın.

Genelde bu şekilde yazmam ama yazıyorum, boşayın ve donuna kadar alın. Kadına da ev adresine ya da işine bir kutu içinde kaka yollayın, isimsiz olsun. Kendisine çok yakışır. Sizi sevdiğini söyleyip böyle şeyler yapan biri, sizden uzak olsun.

Sat iş yerini sen de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…