Boşanmak istiyorum sizce zaman geldimi?

Merhaba arkadaşlar eski yorumlarımdan belki hatırlayanınız olur.Nerden başlıycağımı bilmiyorum ama lütfen bana kızmayın okurken çünkü insan yaşadığı şokla ne yapacağını o anda kestiremiyor.kısaca kendimi özetlemem gerekirse 33 yaşındayım.9 senelik evliyim eşimle 5 sene flörtümüz oldu.severek evlendik.1 kız 1 oğlum var biri 6 biri 2 yaşında.güzel gittiğini sandığım bi evliliğim vardı taki 5 ay önce aldatıldığımı öğrendiğim ana kadar.meer büyük bir oyunun içerisindeymişim.
Eşim çalıştığı yerde bi kızla tanışıyo ve kız eşimin evli olduğunu biliyo aralarında duygusal bişeyler başlıyo.tam 2 sene devam ettiriyorlar.hiçbirşey sezemedim çünkü eşime çok güveniyodum ama çok gözümden kaçan detaylar olmuş şimdi düşünüyorumda.telefondaki şifrelerin sürekli değişmesi uçak modunda olması kendine daha çok bakması telefonunun evden çıkarken meşkule geçmesi.eşim biyerde müdürlük yapıyodu yoğun olduğu için telefonunun yoğun olduğunu düşünüyodum.işyerinde çalışma saatleri uzundu kural gereği böyleydi ama ekstra işi uzuyordu makina bozuldu tadilat var falan.bende yine eşime güvendiğim için ve öncesindede bir hatasını görmediğim için tamam diyordumki sevgisinden bişey eksiltmiyordu.tabi bu ilk zamanlar.1 yıldan sonra artık yavaş yavaş ilgi eve zaman ayırmama tarzında değişiklikler olmaya başladı bende söylenmelere başladım.bu aradada iki yıla doğru artık kız baskı yapmaya başlıyor eşine herşeyi söylüyceksin eğer sen anlatmazsan ben anlatıcam diye tehtit ediyor.eşim de sürekli beni kötülüyor evliliğim iyi değil biraz zaman eşim hamile derken oyalıyor ve kızında sabrı taşıyor bana telefonlar açıyor gizli nolardan eşin seni aldatıyor eşin kızlarla geziyor diye eşimle kavga esip boşanayım diye...bu arada hamilelik sürecim deyken ilişkileri başlıyor ve ben evde acı çekerken o otellerde zevk peşindeymiş:KK43:((
Bi süre sonra bunlar sıklaşınca bi ara telefonunda geç saatte iş arkadaşı o kızın aramasını görüyorum soruyorum diyorki iş için.bu saatte olurmu diyorum ordan bi şimşek çakıyo beynimde sonra eşimin işyerine gidip tehtit ettim ya herşeyi söylersin yada işyerini birbirine katarım diye söylemek zorunda kaldı çünkü oda uzatmaları oynuyor çok sıkışmıştı köşeye...
Neyse öğrendim ben yıkıldım affet falan bi hataydı beni tehtit ediyodu söyleyemedim sana hep onu süsturmak için seni kötüledim süreci uzatmak için sırf sana herşeyi anlatmasın diye..
Detayları anlatmıyorum gezmeler yemeler oteller eşiminde maaşı dolgun...
Sonra ben herşeyi öğrendiğimde eşim çol rahatladım dedi bildiğin için yük kalktı omuzlarımdan dedi herşeyi detaylıca anlattı bana.ben bitti diye düşünürken meer kıza deli gibi aşık olmuş sevmiş vazgeçemiyor bana yalan söyledi eşim kızın peşini bırakmıyor tekrar görüşmeye devam etmek istemesi aramaları her defasında son dedikçe bitmedi 5 ay oldu sürekli yalan söylüyor arkadaşlarından haber alıyor ortak arkadaşlarıyla görüşmeleri sıklaşıyor araya adam sokuyor hani niye onu tercih etmedi artık eşinde öğrendi diyip peşinden koşturuyor kız. başka telefonlardan arıyor.kopamıyor.bu defa sanki aralarını ben bozmuşum gibi kötü olmaya başladım.beni darp etti senin yüzünden karımı dövdüm dedi sevgilisine sözlü hakaretler şiddetler başladı aşalamalar eleştiri maske düştü meer adam oyun oynuyomuş benden nefret ediyomuş.onu bırakamıyorum vicdan borcum oldu benim ona söz verdim yarı yolda bırakmak istemiyorum onun katili oldum ben her bana sinirlendiğinde sen onun tırnağı olamazsın onu seviyorum gibi laflar etti.bi arada çok kötü davrandı beni kendinden soğutmaya çalışıyormuş.ben bi şekilde kızıda tanıyorum işyerinden bi kaç kere sohbetimiz olmuştu nerden biliyim arkamdan iş çevirdiklerini.sonra onla görüşmek istedim ondanda dinledim eşime bağlanmış elinden gelse beni bi kaşık suda boğar.eşim aralarının artık kötü olmasının faturasını bana çıkarıyor.sanki ben hatsymışımda kendi yaptıkları doğruymuş gibi.15 kilo verdim bu süreçte sürekli sigara sigara sıfır yemek...ben mücadele ettim eşim düzelir belki diye düzelmedi kızda neden karını bırakmadın herşeyi öğrendi diye trip atıyor eşime ama eşimin görüşme taleplerinide reddetmiyor.bugün ayrılsak yarın kaldıkları yerden devam ederler.ama ben görüştüklerini hissediyorum bazı deliller var çünkü.eşime güvenim hiç kalmadı.mal varlığımızda iyi.buda kızı tav etmiş durumda.benim mal varlığım eşimden daha fazla olduğu için eşimin benle devam ettiğini düşünüyorum çünkü kıza sürekli mallar eşimin durum sıkıntılı diye anlatıyormuş.kız çok yüzsüz.eşimle şuanda çok kötü durumdayız.aynı evde yaşıyoruz ama ben boşanmak istediğimi söyledim o istemiyo düzelir diyo.durumun sanki normal olduğunu düşünüyor sanki ben anormalim ona göre.sanki ikinci kadın hakmış gibi ona.ama kendi düzelmiyor sürekli kızı öven laflar ediyor beni aşalıyor kırıyor ağlatıyor çingenesin cahilsin diyor sürekli küfürler hakaretler ediyor.o eski mutluluk sandığım şeyide arar oldum.napıcam bilmiyorum.ben boşanmak istiyorum sürekli dile getiriyorum o gülüyo geçiştiriyo brni tiye alıyor.boşanırsam mallardan olucağından korkuyor gibime geliyor.peki nasıl böylesine sahte bi evliliği sürdürebilirimki? Korkuyorumda ailem çok iyi onlarda boşan kızım çekme diyolar taş olsaydı çatlardı senin yerinde diye...
Yeni yeni olayın şokundan çıktım ben ne yapmışım diyorum o anki aklım olsa bi dakka durmazdım diyorum.bu yaşananlar sürekli aklıma geliyo beynimi krmiriyo unutamıyorum.nasıl başkasını sever onunla nasıl birlikte oldu nerelere gitti sarıldı öptü falan...!
Çok zor bir süreç 2 evlat var.maddi sıkıntım o kadar yok.orta halli bi durumum var.çalışmıyorum çocuklarıma bakıcak kimsem yok denedim kreş olayları sıkıntılı saatler teafik yetişememe falan işten ayrılmak zorunda kaldım.eşime karşı nefretim çok büyüdü.onla cinsellik yaşamk istemiyorum inşallah istemez diye dua ediyorum midem kaldırmaz...!artık yoruldum aşalanmaktan.eleştirilmekten.ben o kızın nasıl tırnağı olamıyorum.sana çocukmu versi önüne bi tabak yemekmi koydu çamaşırınımı yıkadı hasta olunca başınımı brkledi.hazırladım gönderdim o hazırı kullandı.o sefasını ben cefasını çektim.eşimin duruşu çok yanlış eğer aşık olmasaydı sevmeseydi o kızı olay meydana çıkınca bıçak gibi kesip atardı olmadı.güvrnemiyorum yarın ne olcak 3-5 yıl sonra bile bu adam brnim başıma ne getirir diye düşünüyorum.boşanmak istiyorum o istemiyor desiğim gibi maldan mülkten.git krndin aç diyceksiniz ama ben çekişmeli istemiyorum anlaşmalı hemen bitsin istiyorum.arkadşaım 3 senedir boşanmayı bekliyor çekişmeli çok yoruldum diyor mahkemelerden.yıpratıcı.siz olsanız devam edip beklermisiniz düzelir belki diye yoksa boşanırmısınız??? Lütfen samimi cvplar bekliyorum benim için çok önemli bazen krndimde olmadığımı düşünüyorum yaşadığım cidden büyük şok çok detaylar var inanamazsınız ancak bu kadarını yazabildim şimdiden okuduğunuz için çok teşekkürer
Siz bosanmak istemiyorsunuz...isteseydiniz coktan dilekceyi vermistiniz.hala kocanizi seviyor ve size donmesini istiyorsunuz bence.kadinlik gruruda diyebiliriz.tercoh edilmek diger tarafin uzulmesini istiyorsunuz fakat esiniz cok merhametsiz ve ahlaksiz ayrica grursuz.gezmis tozmus yemis icmis neyse nede onun tinagi olamassin vb sozler nedir yaa.cocuklarinin annesine denilecek lafmi

Siz hala onu yataginiza mi aliyorsunuzda cinsellikten cekiniyorsunuz..biraz grurlu olun

Siz bosanmak istemiyorsunuz...isteseydiniz coktan dilekceyi vermistiniz.hala kocanizi seviyor ve size donmesini istiyorsunuz bence.kadinlik gruruda diyebiliriz.tercoh edilmek diger tarafin uzulmesini istiyorsunuz fakat esiniz cok merhametsiz ve ahlaksiz ayrica grursuz.gezmis tozmus yemis icmis neyse nede onun tinagi olamassin vb sozler nedir yaa.cocuklarinin annesine denilecek lafmi

Siz hala onu yataginiza mi aliyorsunuzda cinsellikten cekiniyorsunuz..biraz grurlu olun
Konu sahibi boşanmış yalnız :)

Mallarınızı birakmadiginizi da ümit ediyorum. Çocuklarınızla birlikte güzel günler sizin olsun
aldım cnm alana kadar çok zor dönemlerim oldu parasız kaldım çok sıkıntı yaşadım ama sonunda kader bana güldü..sadece donunu bıraktım oda malum pis midemi bulandırır diye:)darısı haklı olupta boşanmak isteyenlere...adam değiştimi hiç değişmedi aynı o yüzden hayatı krndinize zindan etmeyin benim durumumda olanlara diyorum.adam yine hoy hoy lukta aklı...20 yaşındaki delikanlılar gibi:) ve o kadar terbiyesizki barışmakta istiyo bi taraftan götünü koymaya liman arıyo hizmetçi arıyo kendine...daha çok arar...sevdiğinden değil aradığı tamamen düzen:) siz siz olun 1 gününüzü bile heba etmeyin değişmiyorlar sadece ben üzülüp hayatı mahvediyoruz kendimize..aynen sefam olsun diyorum suyundanda diyorum mutluyum çok şükür.şuanda çocuklarımla kendi evimde hayatımı gün ediyorum.iyi diyen yok kötü diyen yok istediğim saatte kalkıp istediğim saatte yatıyorum istediğim an temizlik yapıp istediğim zaman istediğimi yapıyorum kasmıyorum kendimi.eskiden meyve sepetinde 1 tane meyve kaldığında aman ben yemiyim kocam yesin diyen biriydim deymezmiş.şimdiyse çocuklarımdan hariç kimseyi düşünmüyorum.

Valla sabah sabahın altısında çişe diye kalktım bildirim gelmiş bi bakayım dedim sonra sizin konunuzu gördüm eski konu olduğunu bile bile dehşetle okudum okudukça sonunu merak ettim.. Gözümden uyku akıyor ama şu mesajınızı gördüm ya bi ohhh çektim.. Gözünüz aydın evlatlarınızla çok mutlu olun inşallah.. Şimdi huzurla uyuyabilirim 😊
ayyy çok teşekkür ederim kusura bakmayın uykunuzu mahvetmiş oldum😁burası benim ikinci ailem çok samimi buluyorum o yüzden burda paylaşmsyı çok seviyorum☺️😘

Merak ettiğim bir şey var.Yazdıklarınızı ben okuduğumda sizin boşanabilecek bir cesarette olmadığınızı sezinlemiştim.Bu davayı siz mi yoksa eşiniz mi açtı? En son nerede artık bitti yeter dediniz bunu merak ettim doğrusu.

Anlasmalimi insansınız. Eşiniz nasıl kabul etti boşanmayı. Özellik le mallarinizi nasıl geri alabildiniz.
cnm zaten aklı başında akıllı bir insan bunları yapmaz bu tamamen cehaletin resmi ex kişisinin cehaleti...kızı işyerinde rezil edeceğimi kendini rezil edeceğimi iş hayatının kalamayacağını söyledim,aynı zamanda sen nal için boşanmak istemiyosun dedim derdin mal olmasa boşanırsın diyip damarına bastım oda kendini kanıtlamak için safım sırayla verdi boşanalım yine evliliğimize dini nikahla devam ederiz dedim seni bi süre izleyip güvenmem lazım dedim bi güzel protokol hazırlandı boşanma gerçekleşti( tabi bi çırpıda olmadı baya zaman içinde oldu bu gelişmeler) akabinde ben kazanmış o kaybetmiş oldu.e tabi o sürece kadar ayrı yaşadık evden gönderdim onu geçinmek 2 çocuğa bakmak baya zorlandım yani öyle böyle değil...neyseki geride kaldı çokşükür rabbim rızkı veriyo açta açıkta kalmadık herşeyi üstüme aldım yol verdim.

👏👏👏👍 Hayırlı olsun öncelikle. Her günü bayram tadında yaşayın inşallah. Allah karşınıza iyi insanlar çıkartsın. Sizin adınıza yürekten mutlu oldum. Eski kocanızda ( ben genelde rahmetli diyorum bunlara), Rahmetli de mutlaka anlayacak yedi bo...kun ağır kayıpları olduğunu ama iş işten geçmiş olacak. En son böyle bi tanıdığımın babası huzurevinde almıştı soluğu. Ne acı bi son!

Merak ettiğim bir şey var.Yazdıklarınızı ben okuduğumda sizin boşanabilecek bir cesarette olmadığınızı sezinlemiştim.Bu davayı siz mi yoksa eşiniz mi açtı? En son nerede artık bitti yeter dediniz bunu merak ettim doğrusu.
ben hrp yazılarımda şunu dedim ben olayın şokundaydım ve sağlıklı düşünemiyordum ne yaptığımın farkında değildim büyük bir yıkım yaşadım çünkü çok güveniyodum eş kişisine.ben aksine çok cesaretliyimdir ama onu toplamam lazımdı ve o gücü toplayıp davayı ben açtım tabiki ona kalsa boşanmak istemiyodu o şekilde hem metresi hemde benle devam etmek istiyodu.şurda yeter dedim baktım düzelmiyo 2 çocuğum için git gel yaşadım çok doluydum yani bi yandan çocuklar bi yandan gururum bi yandan yıkılmışlık kararlarım sağlıklı değildi belkide ben farkında değildim bitirsin diye bekledim belki biter kadın tehtit etmiş karına söyliycem diye gerçekten korkudanmı devam ettirmiş olanilirmi dedim bana yalanlar söyledi onlara inandım yani anlıycağınız bi yerde artık kocamın tamamen benden çıkmış olduğunu beyninin artık başka bi yerde olduğunu dediklerinin yalan olduğunu farkettiğimde olaylar başladı işte.kendimce planlar kurmaya başladım çünkü kaybetmek istemiyodum 2 çocuğumun rızkını alın terimi emeğimi metresine yedirmesini yediremezdim kendime mücadele ettim başardım

finali yapayım ben:KK66: aynen çoktaaaaan boşandım eski konu arkadaşlar kurtuldum çokşükür.çocuklarımla çok güzel hayatım var.çok mutluyum kocasızda çok güzel yaşanabiliyormuş.kendiyse sürünüyor.kaç kez girişimi oldu barışmak için ama ben asla...!!!! bana çektirdiklerinden sonra asla...yüzsüz bunca şeyden sonra barışmak istiyor yüz olsa zaten isteyemez utanır.neyse bitti yani kızlar darısı benim gibi olupta biranönce bitmesini isteyenlere.bi arkadaşımda şuanda avukatta boşanıyor.sürekli kadını horgörüyo aşalıyo eleştiriyo sen kadınmısın diyo birsürü hakaretler en son evden kovdu kadını.kadınında haberi yok karakol bilgilerinden öğreniyoki kocası bir kıza askıntı olmuş ev açmış onlada polislik olmuş ama arkadaşım şok oldu hayatında 2 senedir bir kız varmış.kızda bi güzel şikayetçi olmuş manyaktan bi güzelde dövmüş adamı...böylesi lazımmış diyiverdim içimden.yani dikkattttt....güvenmeyin bu pısırık bunu kim ne yapsın denileceklerin bile altından birsürü pislik çıkıyor güvenmeyin temkinli olun kendinize dikkat edin🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️

aldım cnm alana kadar çok zor dönemlerim oldu parasız kaldım çok sıkıntı yaşadım ama sonunda kader bana güldü..sadece donunu bıraktım oda malum pis midemi bulandırır diye:)darısı haklı olupta boşanmak isteyenlere...adam değiştimi hiç değişmedi aynı o yüzden hayatı krndinize zindan etmeyin benim durumumda olanlara diyorum.adam yine hoy hoy lukta aklı...20 yaşındaki delikanlılar gibi:) ve o kadar terbiyesizki barışmakta istiyo bi taraftan götünü koymaya liman arıyo hizmetçi arıyo kendine...daha çok arar...sevdiğinden değil aradığı tamamen düzen:) siz siz olun 1 gününüzü bile heba etmeyin değişmiyorlar sadece ben üzülüp hayatı mahvediyoruz kendimize..aynen sefam olsun diyorum suyundanda diyorum mutluyum çok şükür.şuanda çocuklarımla kendi evimde hayatımı gün ediyorum.iyi diyen yok kötü diyen yok istediğim saatte kalkıp istediğim saatte yatıyorum istediğim an temizlik yapıp istediğim zaman istediğimi yapıyorum kasmıyorum kendimi.eskiden meyve sepetinde 1 tane meyve kaldığında aman ben yemiyim kocam yesin diyen biriydim deymezmiş.şimdiyse çocuklarımdan hariç kimseyi düşünmüyorum.
Cok sevindim mutlu olmanıza. O kızla ayrılar mi?

Cok sevindim mutlu olmanıza. O kızla ayrılar mi?

inanın hiç bilmiyorum ama eş kişisi yani rahmetli çok arsız utanmaz asla peşini bırakmıyordur eminim kullanmak için emin olun evlenmek için değil.şuanda evli değil ihtiyacı varya pisliğin erkek ya onu karşılamak için.devam ediyoda olabilirler etmiyoda olabilirler inanın giç merak etmiyorum.birbirlerini yesinler devam ediyolarsada:) ikiside iğrenç insanlar ne olurki evlenseler ne olur çocuk yapsalar ne olur sevgili olsalar ne olur iğrenç insanlardan iğrenç evlilikler olur:KK66:

Eşinizi gectim sonucta el oglu ama siz kendınızden neden bu kadar nefret ettiniz de bunlara katlanıyorsunuz acaba?

X