Boşanmak istiyorum sizce zaman geldimi?

19 sene sonra da görseydin boşamazdın.

Arkadaşım iyimisin ya. Birak çekişmeli olsun,ayri eve cik bosa. Gurur yokmu sizde nasil mideniz kabul ediyor. Halada duzelir mi diyorsunuz. Sizdemi malin peşindesiniz bölünür diye. Azcik kadinlik gururunuz olsun dik durun. Siz kendinizi bu sekilde düşürdükçe kocaniz daha cok boynuz takar size

Valla ben sizin yerinizde olsam asla boşamam ilk defa bunu söylüyorum bi aldatma konusunda. O iki şerefsiz mutlu olmasın diye boşamam bırak 10 yıl da geçse metres olarak kalsın biraz yaslanıp cirkinlesince de ortada kalır kaltak. Bi de gider kendime sevgili yaparım, eşimi ne yatağa alır ne utusunu ne yemeğini yapar hayatı ona zindan ederim ve istesede boşamam. Birbirlerine ilgi duymuslar bi hata etmişler diyemiyorum bi insan evladını kasıtlı olarak bu şekilde üzüp perisan edip üstüne bi de olay ortalığa döküldüğünde bile özür dilemek yerine böyle pişkince hala sizi yildirmaya uğraşıyorlar hersey müstahak bunlara

Anlaşmalı niyehoşabıosun.Donuna kadar al.Delilleri topla.Sanayazık deilmi güzelim.Anlıorum 2 evlat var sevdinde çok zamanında ama rabbim boşanmayıda hak görmüş.Kendine neden bu kadar ezıyet cektırıosun.Ortada yuva yokki.

Boşan. Hem de bütün mal varlığını alarak. Bir çöp bile kalmasın. Bakalım parasız kaldıktan sonra o sevdiği kadın onun peşinden koşacak mı. Hem sizden olacak, hem çocuksuz kalacak, hem güya sevdiği kadından hem de aç susuz yaşayarak parasından pulundan.hayatı zindan etmek lazım ona.

1.CİSİ yuva yıkanın yuvası olmaz ..
2.cisi o ahlaksız kocanı bu mübarek gündeALLAH Akıl fikir merhamet versin..
3. durumun yerindeyse ailen arkandaysa çocukların yüzünü gösterme sürünsün köpekler gibi..
4.bu mübarek günde okudum ve inananamadım bu nasıl acıdır ya nasıl katlandın..
5. ALLAH yardımcın olsun ..

offf of. Ben de aldatılarak boşandım. ortaya çıktıktan 1 ay içinde oldu bitti herşey. Anlaşmalı boşandım.
Ama sizin durumunuzda iyice yüz göz olunmuş.Karşı taraf boşanmanızı 4 gözle bekliyor. Adam ortaya çıkınca rahatladım diyor daha kolay devam ediyor. Adam diğer kadınla sizi kıyaslıyor.... İğrenç bir yumak haline gelmiş herşey.
Net kararınızı kendinizin vermesi gerek, adam ister istesin ister istemesin. Aileniz arkanızda olacaksa, ben olsam anlaşmalıyı kabul etmiyorsa gider davamı açardım yıllarca da sürse şu anki ızdıraptan daha iyidir. Böyle bir durumda birinin gururunu ele alması gerek artık, bu da siz olmalısınız.

Tatlım bence sen önce terapiye git. Sen çok hirpalanmissin. Seni şapşala çevirmişler resmen. Bir de gerçekten çirkefe bağlamam gerekiyor. Belki karakterin buna müsait değil ama görüyorsun bir mücadele var. Kocan kız ile ilişkisini devam ettirmek istiyor ama seni de bırakmıyor. Belki çocukları için belki söylediğin gibi mal mülk için. Belki de sadece çok eşli. Sebebinin bir önemi yok kesinlikle.
Sen terapiye git kendi gücünü keşfet. Sonra çekişmeli de boşanırsin. Bu arada bir avukata git davanı aç. Sonra anlaşırsan anlaşmalı dönersin zaten. Çünkü sen bu olayı öğreneli 5 ay olmuş. Bitti demiş bitmediğini de öğrenmişsin. Orada zaman kaybetme.

Bir de öncelikle kocanin isten atilmasini saglamaya odaklan. Mesela git bu iliskiyi patronuna insan kaynaklarina vs anlat. En kötü kızı kovarlar.
ayrica kızın ailesel ulaş. Sen bunları yapamam diyorsan çirkef bir avukat bul onun desteği ile hareket et. Burada unutma kendini ve çocuklarını korumaya çalışıyorsun. Her yol mubah. İstersen adamı terk et ama evlenemesinler diye boşanma. Ya da git davanı aç.

Senin üstündeki malları git sat. Kendine mücevher altın vs al bir bankada kasaya koy mesela. Sonra da çekişmeli boşa

Malların hepsini sat. Çocukları topla evden ayrıl. Is yerini de sat. Bırak o boşanmak için uğraşsın. Kızın ailesine de haber ver. Bit dedektif tutabilirsin takip edip fotoğraflar al sana delil.

Fozgeb allah razı olsun duaların için.kız ortak arkadaşlarına diyomuşki görücü usulü birileriyle görüştürüyolarmış evlenmek için...yalanını seviyim eşimin kulağına gelsinde elini çabuk tutsun diye hemen boşanalım diye elinden geleni yapıyo hertürlü şeytanlık var işin içinde olduğum için çok iyi biliyorum.bazen diyorumki sakın bana kızmayın o o....puya gününü göster sırf inat olsun diye bazı şeyleri görmezden gel karışma hiçbişeyr kenarda bekle izle.bugün yine eşimle konuştum ben boşanmak istemiyorum diyor.hani oda istese neden bu fırsatı kaçırsınki diyorum sonuçta gözü hiçbirşeyi görmüyorsa.kadın evlenmek istiyor yani sevgili hayatı yaşamak istemiyor.sırf gıcıklığına bekle ona o fırsatı verme sonrada birini bulsun evlensin sonrada eşime çektiriyim diyorum.bana kızıyor olabilirsiniz belki ama o kadar şeytanki yalandan intihar ediyomuş gibi eşime bilgi gönderiyo peşime düşsün vicdanen rahatsız olsun diye sürekli bişey olduğuda yok yani brnim kocada saf görmüyo şeytanlıklarını.bi şekilde iletişimde olmak için elinden geleni yapıyor.bana kızmayın amacım sadece ona istediğini vermemek için.evet çektiklerim çok ağır bırak ne yaparlarsa yapsınlards diyebilirsiniz ama o kadar profosyonelki kadın ben herşeyin farkındayım ama adam göremiyor.kocada diyoki rahat bi kızdı gezdim.ne yapıp etmiş adamı baştan çıkarmış.düşünün bide evli olduğunu bildiği halde birlikte oluyor mal para için ama bunu adam görmüyor ve amacına ulaşmasını asla istemiyorum kocamı sevdiğim için değil yaptıklarını affettiğimde yok sadece o kadını mutlu olsun istemiyorum

daha fazla yormayın kendinizi, bir an önce boşanın, kız yarın bir gün hamile bile kalabilir, neden bunu yapıyorsunuz kendinize Allah korusun hasta filan olsanız, çocuklarınız ortada kalır, bir an önce boşanın çocuklarınızla birlikte yepyeni bir hayata başlayın, aynen yuva yıkanın yuvası olmaz, kendi değerinizin farkında olun lütfen

Ama kendinizi hırpalayacaksınız sadece. Bu savaşa girmeyin. Bu savaşa giripte kazanan kadın görmedim. Eş manasında demiyorum. Mutsuz, psikolojik olarak bitik kadınlar kalıyor geriye. Bu kişiyi bertaraf edersiniz sonra başkası gelir. Sonu yok. Eşinizin gözünde de gurursuzluğunuzla kalırsınız.

Bana cok da basanmak istiyor gibi gelmediniz.
Mal mulk sizinmis, aldatmis esiniz nafaka tazminat da alirsiniz. Neden bekliyorsunuz? Duzelir, evine doner diye umut ediyorsunuz hala bence. Bu kafanizda oldukca sizin icin bosanmanin zamani gelmez benden soylemesi.

Eşinin gözünde gururlu olsa ne olmasa ne.

Lütfen aldatıldığını dair olan kanıtları toplayın ve mahkemeye başvurun, hemen hemde. O adamla olan ortak malların tapularını alıp saklayın başkasının üzerine yapıp mal kaçırmasın sizden. Ve kızın yaptıkları söyledikleri yani sizi bilip hala devam etmesiyle alakalı kanıtları da alın, boşanma davası sırasında o kıza da dava açın. Boşanma zamanı gelmiş geçiyor valla istediği kadar çekişmeli olsun, emin olun zaten bu kanıtları mahkemeye sunduktan sonra çekişme falan kalmaz ortada direk boşanırsınız, donuna kadar da alırsınız.

Evet arkadaşlar boşanıyorum sonunda hala görüşmesi devam ediyomuş ısrarla bitti demesine rapmen krndim yakaladım adam olmayacak onuda anladım.boşanma mal velayet bunlar konuşulmaya başlandımı zaten bittiğinin kanıtıdır.kurtuluyorum az kaldı yine yazıcam bitincede resmi olarak.evler ayrıldı.dava açılcak:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…