Boşanıyorum

Böyle saygısız bi adamı hemen boşa . İlerde kendi hayatına dışardan bir gözle baktığında ne kadar doğru bir karar vermişim diyeceksin . Mesleğin var mı ? Çalışma hayatın olmuş muydu? Bunlar da varsa çok daha kolay atlatırsın

ben bir kadın tanıdım, onun heykelini dikerim buraya(eski sevgilisinddn bahsediyor)
Burdan sonrasını okuyamadım
Bu cümleye nasıl bir karşılık verdiniz merak ediyorum
Terbiyesiz ahlaksız o kadınla evlenmeymiş o zaman
Ama kadın buna yüz vermemiş belli

Kadınlara cok üzülüyorum.. berbat evliliklerin berbat ettiği pskolojiler nasıl düzelir blmıyorum.. kararınızın arkasında durun.. bu adam felan değil iğrenc biri.. ailen arkandaysa daha ne.. hayat guzel olsn hep senin için

Eski konularınız bilmiyorum bu konu yettide arttı bile! Tokat acısı geçer de güzelleme yapmıyorum lakin isittikleriniz psikolojik şiddetin alası. Ben de bebeğim 1 aylıkken evleri ayırdım 9 aylıkken boşandım çocuk konusunda size söylenenlerin aynısını işittim o çocuk senin sınavın olacak dedi bana da bu nasıl çirkin bir beddua oğluna bile beddua ediyor aptal böyle baba olmaz olsun. Altın konusu da benzer durumdaydı çar çur etti rahatladı yine de ben paragöz oldum hala oğlumla tehdit ediliyorum yemeyince canımı acıtmak için beni cocugumdan soğuttun görmek bile istemiyorum dedi bu kadar adileşti. Belki de en hayırlısı budur tek dileğim var oğlum büyüyene kadar babası geberip gider inşallah çünkü böyleleri ilerde çocuğa da zarar verir Allah fırsat vermesin

Yoldayız dönüyoruz, annem gelmedi babam geldi sadece.
Arabaya bindikten sonra hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım.
Çok canım yanıyor.. İnşallah en yakın zamanda kabuk bağlar yaralarım..
Gelinlikle girdiğim evden çöp poşetleriyle bir de bebeğimle çıktım...
5 sene 10 tane çöp poşetine sığıyormuş..
Allahım bana sabır versin geçsin bu acı

Geçecek lütfen dirayetinizi koruyun bebeğiniz anneniz babanız sizin hep yanınızda . Yeni başlangıçlar zordur ama düzelicek toparlanıcaksınız böyle olmasını sizde istemezdiniz. Hayat bu yarınlar bizim için güzel olsun

Ağlayın, boşaltın içinizi.
Ama bir yandan da unutmayın, geçecek.
Zor olacak belki ama yavaş yavaş kendinizi yeniden bulacaksınız.
Devam etseydi daha fazla yaralayacaktı, daha fazla şey kaybettirecekti.
Bebeğiniz var, onunla mutlu huzurlu bir yuva kurun.
Geriye değil önünüze bakın, yeni bir hayat kurmaya odaklanın.
Bundan sonra her gününüzün bir öncekinden güzel olmasını dilerim.

İnşallah geçer... Teşekkür ederim

Gececek, merak etme. Hiçbir acı olduğu gibi kalmıyor. Çok gurur duyacaksın kendinle. Ailem üzülür diye duygularını bastırma. Ağla, içini akıt.

Bu adama bokmuş gibi davrancaksın, ona kendini öyle hissettiriceksin tam bir narsist eğer pasif olursan asla üste çıkamazsın. Niye öyle dedin niye böyle dedin falan ağlak modda olma. Çatır çatır aşağıla ez ağır konuş. Bu tarz insanlar seni psikolojik olarak o kadar manipüle eder ki anlamazsın kendini bianda kendinden iğrenirken bulursun. Bişey mi dedi hoşt yürü ordan kendini bişey sanma tarzı konuş böyle iğrenerek bak falan ben çok güzel başa çıkarım narsist insanla çünkü aşırı özgüvenli ve çaçaron bi insanım gerekirse sopayla kovalarım sende öyle olcaksın eli maşalı olcaksın

Sizi alıp evine götürecek bir babanız kapıda bekleyen de bir anneniz olucak evet çok zor ama bu herifi kapıya köpek diye baglamazsiniz zamanla hafifleyecek bu acılarıniz
Şükredin diye asla söylemiyorum lütfen yanlış anlaşılmasın sadece sizi seven gel kızım deyip bagrina basan aile o kadar kıymetli ki benim iki evladım var bugün kapının önünde kalsam gidecek bir ailem yok çok ciddiyim en küçük kız kardeşim hariç diğer aile üyeleri beni afaroz ettiler sebebini anlamadığım şekilde düşman oldular o yüzden demem o ki evet bu süreç çok zorlu kolayı yok ama gecicek sizin de bahariniz gelicek çiçekleriniz acicak ben gönülden inanıyorum.

Evet böyle bir ailem olmasa çok daha zor durumda olurdum..
Geldim ben ailemin evine.. Umarım söylediğiniz gibi her şey çok güzel olur

Hiç biri kapıya cama bile çıkmadılar.. Demek boşanırken bile medeniyet gösterip helallik istemeyecek insanlar..
Ben olsam hakkınızda hayırlısı olsun, yolun açık olsun, der helalleşirdim 3 sene sana anne diyen bir kızın kayınvalidesi olarak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…