Boşanıyorum

Keske konuyu daha once gorseydim.
Emin olun araniz yine bozulacak. Kocaniz 3-5 ay insan taklidi yapar sonra özüne döner. Benden size tavsiye bu surecte agzina bir parmak bal calip, hersey cok iyiymis mutluymus gibi yapip guven vererek altınlarınızı geri almaya calismaniz. Altinlari takacagim ya da Altinlarla araba alalim vs diyerek en azindan mala cevirerek protokolde edinilmis mal kategorisine sokabilirsiniz.

Bosandiktan sonra emin olun uzuntu, sevgi, ozlem vs kalmayacak. Elinize sadece bosanma protokolu ve cocugun giderleri kalacak. O yuzden maddi olarak kendinizi guvence altina alin, onceliginiz bu olsun.

Geri dönmeye zorlanmanızla ve ailenizin tutumu ile ilgili yorum yapmak istemiyorum.
Ama geri dönmek zorunda bırakıldığınız altınlarınızı vermelerini şart koşsaydınız bari.
Hazır mülayim takılıyorlarken altınlarınızı alıp bir kasaya koyun bence.
Bu süreçte tetikte olun, düzeleceğini düşünmüyorum.
Mümkün olduğunca delil toplamak için de bu süreyi kullanabilirsiniz.
Çünkü bu herif düzelmeyecek ve ailenizin tavrı da bu süreçte belli olduğuna göre planlı gitmeniz gerek.

Altınları aldıysanız guvenli bir yere koyun lütfen. Sizden başka kimse ulaşamasın. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi yakında tekrar bu aşamaya gelme ihtimali çok yüksek. Altınlar güvenceniz olsun. Bu konu ve sonucu beni üzdü.

Aklımı başıma getirin demişsiniz çok güzel bir başlangıç eşiniz manipülasyon ustası. Kendimden biliyorum böyle bir baba ile yaşamayalım diye annem beni babamdan kurtardı boşanarak arkanıza bakmadan kaçın güzel yıllar dilerim size evladınız büyüdükçe onun nasıl biri olduğunu anlayıp size minnettar olacak

Asıl böyle bir ortamda kalarak çocuğunuzun hakkına gireceksiniz.Aynısı olmasa da benzer konularda beni rencide eden, özgüvenimi düşüren bir adamla on yıldır evliydim, mart ayında boşandım. Bir gün olsun pişman olmadım.Çünkü ben mutluyum,yavrum mutlu. Ve o insanın inadına hayata sarılın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…