Boşaniyorum

El ele tutuşup takı aliyorlar, bohça alıyorlar bana bir şey sormuyorlar ve sizler bunu normalleştiriyorsunuz
Haksızsınız. Burda kimse onu normalleştirmiyor. Öyle yaptılarsa mesafenizi koyarsınız, görüşmezsiniz. Ama 8 aylık evlilikte eşinizden ailesini silmesini isteyemezsiniz. İsterseniz de zaten silmez. Konu boşanmaya gelir. Zaten cümlelerinizden eşinizi çok sevmediğinizi anladım ben. Gencim güzelim yaşım küçük yine evlenirim yazmışsınız. Yine evlenseniz de böyle davranmaya devam ettiğiniz sürece yine yolunuz boşanmaya gider aklınızda bulunsun. Tabiki bundan boşanın adam yol yakınken kurtulsun

Ahaha. Sırf onun için bile boşta koymazlar adamı gaparlar hemen ayık olsun.

Tamam sorması lazımdı işte. Hiçbirini bana sormadan almışlar.

Gayet net birisiniz , eğer bu insanları ömrüm boyunca görmek istemem derseniz kesinlikle boşanın çünkü eşiniz eninde sonunda sizleri bir şekilde bir araya getirecek zorla da olsa hele çocuk olursa asla sizi dinlemez , fakat eşinizin gerekirse uzak dur bayram seyranlarda bir araya gelelim fikri de gayet makul bir fikir , hiç kimse ailesini silmez bunu unutun ve ona göre bir karar verin, bence boşanmak yerine mesafe koyun önemli günler harici görüşmeyin ve de muhatap olmayın derim ...

Öyle deme konu sahibi inciniyor

Tamam sorması lazımdı işte. Hiçbirini bana sormadan almışlar.
Boşanın soranını bulun o zaman. Kimse aile falan silmez böyle şeyler için, siz boşanırsanız 3 gün ağlar kocanız sonra bulur birini daha evlenir. Kimler kimler buluyor kadın, saçma sapan işe yaramaz, 2.karısını dövmüş aldatmış o yüzden boşanmış her gittiği yerde bir çocuk yapan heriflerin kapısında bile kuyruk var, sizinkini havada kaparlar. Ardımdan yas tutulur sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

ay yine bohca esya altin meselesi, bizim insanımızdan baska konu çıkmaz
Evlenirken tüm sulaleyi bohcaydi falan birbirine sokup sonra da o evlilikten hayir bekliyorsunuz, gelmez iste.
Insan Gibi evlenmeyi becerebilen yok anacım

Yani net birisi olmak değil de etrafımda görüyorum millet gelinini el üstünde tutuyor kızım kızım diye. Eşleri ağzının içine bakıyor. Ama ben hiçbir şey istemediğim halde ezildim ve eşim buna göz yumdu.Bunu kaldiramiyorum

Nasıl ezdiler mesela ne dediler? Neye bu kadar tepki gösterdiniz. Net ifade istiyoruz ama. Tam olarak boşanma aşamasına getiren davranış nedir? Öyle yuvarlak cevap vermeyin. Kayınvalide bana bunu bunu dedi, ben de bunu bunu dedim. Net olay istiyoruz.

ay yine bohca esya altin meselesi, bizim insanımızdan baska konu çıkmaz
Evlenirken tüm sulaleyi bohcaydi falan birbirine sokup sonra da o evlilikten hayir bekliyorsunuz, gelmez iste.
Insan Gibi evlenmeyi becerebilen yok anacım
Sorun gerçekten bohça filan değil. Zaten aldıklarını beğendim Allah var kaliteli şeyler almışlar ama sıkıntı şu ki hiçbir şeyde benim fikrimi almadilar. Bir defa olsun kızım sen şunu mu istersin demediler. Ama benim annem eşimi sürekli arayıp hangisini alalım diye sordular. Takıdan eşimin bile haberi yoktu. Kendilerince hediye diye bazı ev eşyaları almışlar robot süpürge gibi mesela. Yahu onları ben kullanacağım niye bana sormuyorsunuz hangisini kullanırsın diye? TV almışlar yine aynısı oldu. E biz onları hediye olarak aldık deyip işin içinde çıkıyorlar. Size de mi garip gelmiyot yani bunlar ya?

yahu bir sey dememis, bu istiyor ki ote git dese kocasi ailesini silsin, sanki kendi dogurdu buyuttu

bana göre boşu boşuna biten bir evlilik. aranız iyiyse 3. kişiler yüzünden niye evliliğini bozuyorsun ben onu anlamadım, tamam görüşme etme ama özel günlerde nezaketen bikaç saatliğine de idare edilmez mi? bence başka sorunlar var kaynana olayında patlak vermiş tahammülün kalmamış gibi geldi. tamam evet yine bulursun birini ama sudan sebeple boşanman çok saçma olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…