Boşaniyorum

Ailemin bir suçu yok çünkü. Eşimin mutlu olması için her şeyi yapıyorlar
Eşim ve ailem arasında kalsam eşimi seçerim dediniz. Bu cevabınız ile bu sözünüz çelişiyor. Eşinize göre de ailesi yeterince suçlu değil demek ki silemiyor. Demek ki her arada kalışta aileden vazgeçilemiyormuş.

Eşimle ailem arasında kalsam silerim sevdikten sonra
Nazlı büyümüşsünüz belli. Aileniz huyunuzu bildiği için eşinizi el üstünde tutuyordur. Eşinizin ailesi oğullarından emin olduğu için sizin üstünüze çok düşmeye gerek duymuyorlardır.

Çekme kardeşim Allah aşkına,adam kurtulsun senden.

Ailemin bir suçu yok çünkü. Eşimin mutlu olması için her şeyi yapıyorlar
Ne güzel dünya adama sen aileni sil diyecen ama iş size gelince ailemden ailem.
Ayrıca ben olsam dilerdim diyorsunuz ama adam ailenizle görüşmek istemeyince kabul etmiyorsunuz tutarsızlık değil mi? Bence boşanın adam sizden kurtulsun.

Etrafınızda sizi gazlayan kişiler bu hayattaki gerçek düşmanlarınız haberiniz olsun. Onlar boşanmayacak, onların evi yuvası dağılmayacak. Boşanınca bir iki aferin derler, 3 gün yanınızda olurlar, 4. gün de hadi bize eyvallah derler. Hatta evli olanlar yavaş yavaş ayağını çeker sizden.

Bohçayı altını takıyı bana soracaklar sormak zorundalar kafasıyla devam edin. İsterseniz bu gençliğinizle güzelliğinizle 10 kez evlenin 10 kez boşanırsınız. Anneniz nişanlınızı arayıp hangi terliği istersin diye soruyor ve siz de bunu normal karşılıyorsunuz. Kayınvalide de sizi arayıp hangi iç çamaşırını istersin diye sorabilirdi bu durumda. İç çamaşırıyla terlik aynı değil demeyin, bana göre aynı. Giyeceğinizi bari kendiniz alın ailelerinize aldırmayın. Ailece sorun var sizde. Çalışmayan iş hayatı bilmeyen ev kızı değilsiniz, işiniz gücünüz varmış. Her şeyin uygununu istedim, beni el üstünde tutacaklar ne demek? Kibre gel. Siz oğullarıyla evlendiniz eş ailesiyle değil. Karı koca hiç mi yoktu cebinizde beş kuruşunuz birikiminiz? Evlenirken, alırken, isterken aileler dibine kadar girsin ama işime gelmeyince yok olsunlar silinsinler. Hiç ben de ailemi silerim demeyin asla inanmam.

Yok gerçekten dediğim gibi birisi ama ailesine karşı hassasiyeti var. Silemiyor ailesini bir türlü
Niye silsin ailesini ya iyi misin sen ya, sen değil o senden boşanmalı aklın havada herhalde senin, daha sorununu anlatamıyorsun. Gençsen güzelsen 2.kocayi bul boşan adamda kurtulsun

Ya ben çok korkuyorum acces ya. Yani oğlanı doğur, bin bir emekle büyüt. Şuursuz bir eş seçerse aha böyle rezillik. Kadın rahatça git aileni sil diyor ya ve kendini o kadar haklı görüyor ki
Hizuran valla bende korkuyorum, ortalık manyak! dolu. En kötü 'ailenle görüşmem' dersin, öyle durumlarda da evlilikleri yara almayan insan sayısı az. Şahsen eşim bana aileni sil dese 'sen kimsin köpek' diyebilirim

Allah'tan geldiğinde kocayı yerinde bulmuş. Valla benim bir arkadasim saçma sapan şeylerden kocasını boşadı, oğlanın anasi da hemen ardından birini buldu evlendirdi çocuğu. Bizimki aptallığı ile kaldı...

Sen gerçekten normal değilsin... yavrum senin etrafında bir tane aklı başında insan yok mu? Bir tane insan bile kendine gel, saçmalama artık demiyor mu?

Sen gerçekten normal değilsin... yavrum senin etrafında bir tane aklı başında insan yok mu? Bir tane insan bile kendine gel, saçmalama artık demiyor mu?
Etrafı şişirip pohpohluyor anca. İş bitince hepsi arazi olacak.

Ya bunlar sizce normal mi Allah aşkına? Benim hiçbir fikrimin alinmamasi, her şeyi kafalarına göre yapması çok mu normal? Ki ben bir şey demedim. Eşime söyledim eşim de sürekli hep alttan alalım onlar yaşlı anlayış gösterelim kafasına girdi. Benim annem ise hep sordu ona neyi alalım diye

Bu mu yani sorun

Ona rağmen laf yedim diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…