Borç İsteyen Kayınvalide ve Üzüntüm

Ben seni göz ardı ettiğim için hiçbir şeyini görmüyorum, rica ederim sen de beni göz ardı et ve bir daha ismini görmeyeyim.

Benin çevremde destek olunsa da yardım vs istenmez çocuklardan sizin dediğiniz 1900 lü yıllar sanırım.

Tabii canım eminim öyle olmuştur

Sizin aranızda haklı çıkmak gibi bir gailem yok tanımam etmem çok da önemli değil yani büyütmeyin bu kadar burayı.
Ne diye konu açıp fikir istediniz ozaman? Merak etmeyin bizlerde sizi önemsemiyoruz, sordunuz diye cevapladık yoksa çok meraklısı değiliz sizin hayatınızın

Bu durumda ben de vermezdim para. Sevmediğim şeyler bunlar. Arayıp oğluna, arabayı üstüne al demeyi bilen insan ev parasını da kendi bulsun. Borcunuzu faiziyle ödeyin yeter.
Ailelerden biri bir şey alınması için yardımda bulunuyorsa o şeyin çocuğunun üstüne olmasını istemesi normal. Kendi parasıyla alınmış bir arabaya fikir belirtmiş sonuçta. (nitekim evlendiğimiz ilk dönem kpnin desteğiyle araba aldığımızda eşimin üstüne yapmıştık bir beis görmedim bunda) üstelik konu sahibini biraz stalkladım 2023 şubatının sonlarında eşi araba bakıyormuş. Daha yeni deprem olmuş, evsiz barksız insanlar o şartlarda sana 20 bin tl veriyor ve bana zaten az bilezik almışlardı gibi bahanelerle o paranın üstüne yatıyorsun. yani burda insanların kafasını sokacak yeri bile yokken oğluna para vermesine değil de araba oğlumun üstüne olsun demelerine neden takılıyorsunuz? odak noktası bu olmamalı.

Kayınvalidem eşyalarını vs kaybetmedi hepsini aldı kendi istekleriyle oldu birçok şey.

Yahu o araba benim paramla alındı sadece ek masraflar için 20 bin tl istemiş annesinden okuduğunuzu mu anlamıyorsunuz?

Yahu o araba benim paramla alındı sadece ek masraflar için 20 bin tl istemiş annesinden okuduğunuzu mu anlamıyorsunuz?
Yahu sonuç olarak insanlar size o kadar zor durumdayken para vermişler. Üstelik daha deprem yeni olmuşken para istemişsiniz. Bu insanların kalacak yeri yok istemiyim dememişsiniz, yetmemiş bana zaten az bilezik almıştı diye üstüne yatmışsınız. Bunları normal bulanın ahlak anlayışında bir sıkıntı vardır.

Bizim evimizde kalıyorlardı. Her gğn oğluna hadi alın hadi alın diyorlardı. :)

Şimdi anladınız mı bazı şeyleri oturuyor umarım. Uzun süre kv ile yaşadım ben sonra v küçük geldi sıkıştık diyip gittiler. :)
Gitti gittiği yetmedi arayıp sıkıştırdı eşimi devamlı. Anlamadım bir şey yaparım sandı sanırım. Ayrıca zaten düğünümüzden kaldığını düşündüğüm bir sürü çeyrek vardı o dönem oğluna sana vereyim demiş ben duydum asla dedim. Kadın oğluna tapıyor resmen değişik kafa yapısı var

Bizim evimizde kalıyorlardı. Her gğn oğluna hadi alın hadi alın diyorlardı. :)
Zoraki değil kendi isteğiyle vermiş işte bunu kötü bir şey gibi söylemeniz de ilginç. O durumda çıkarıp o parayı vermek yüce gönüllülüktür. Siz de insanların iyiniyetini suistimal edip bir güzel paralarının üstüne yatmışsınız aferin

Ben seni göz ardı ettiğim için hiçbir şeyini görmüyorum, rica ederim sen de beni göz ardı et ve bir daha ismini görmeyeyim.
Gözardı etseniz bildirim gelmez ki, ben hiç görmüyorum gözardı ettiklerim ne yapıyor ne ediyor. Canım isterse gözardı ederim istemezse etmem, ricanızı reddedeceğim.

sitedeki insanların büyük çoğunluğu aynı mantalitede doğurduk biz baktık o da bize baksın derdinde maalesef utanma arlanma yok. Gelecek güvencesi evlat bunlar için.
E siz anne babanıza sırtınızı dayarken sorun yok ama koskoca kadın evli barklı çoluklu çocuklu halinizle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…