Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Dün yaptığım egzersiz

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-11-18-41-46-094_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_2024-08-11-18-41-46-094_com.huawei.health.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 16
Reglim. Ne kadar hareket edip dikkat etsem de şişim. Bazen reglden hiç etkilenmiyorum bazen de böyle oluyor. Salı günü tartidan sonra İsveç diyetine baslicam. Hic tamamlamak nasip olmadı

Selamlar, bu sabah 2 yumurtali peynirli omlet, öglen simit peynir,zeytinyagli dolma,aksam kuru fasulye salata yedim.
1.5 litre su içtim .
Fakat simit feci şişirdi beni elim ayağim balon gibi yine :)))
Adım sayim 4389
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• Screenshot_20240811-224748_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20240811-224748_Pedometer Step Counter.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 10
İyi akşamlar
Sabah 2 dilim yumurtalı peynirli ekmek çeyrek simit salatalık domates zeytin
Öğle ve akşam yok yemek yemeyi unuttuk farkettigim saatte de geç olmuştu
Türk kahvesi yanına küçük beyazdan
Bardakta mısır yaptım yağsız tuzsuz 3 kaşık ondan yedim akşam biraz da kuruyemiş
Suyumu ictim Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-12-00-19-42-198_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-08-12-00-19-42-198_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 9
Bugün kahvaltılık, karpuz, 2 ufak hamur işi şeklinde geçti.
Akşam öğünü de kahvaltılık gibi oldu.
1 dilim peynir
10 zeytin
2 karışık yumurta
5 den sonra yemedim

Eklentiler

• IMG_20240811_233614.jpg
    IMG_20240811_233614.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 12
Reglim. Ne kadar hareket edip dikkat etsem de şişim. Bazen reglden hiç etkilenmiyorum bazen de böyle oluyor. Salı günü tartidan sonra İsveç diyetine baslicam. Hic tamamlamak nasip olmadı
Keske sadece şişlikle geçse 3 gün dünyadan çekiliyorum. İsveç diyetini de bende 3 kere denedim ama hep 2 3 gün yapabildim sonra bayılacak gibi oluyorum. Çok araştırdım İsveç diyeti diye bişey yok aslinda uydurma olduğunu söylüyor uzmanlar sağlıklı da değil aşırı kalori kısıtlaması aniden oluyor

I Ilkaskimm yarında menü gelmezse 1 uyarı gelecek
İyi günler kızlar
Kusura bakmayın giremiyorum çocuklar ne zaman iyileşecek yazın hastalar kışın hastalar ben ne zaman oh be diyecem
Her neyse dün lahana haşladım muz ve kayısı yedim o kadar
Bu gün de lahana kayısı salatalık yedim şimdilik Chocolita Chocolita

Keske sadece şişlikle geçse 3 gün dünyadan çekiliyorum. İsveç diyetini de bende 3 kere denedim ama hep 2 3 gün yapabildim sonra bayılacak gibi oluyorum. Çok araştırdım İsveç diyeti diye bişey yok aslinda uydurma olduğunu söylüyor uzmanlar sağlıklı da değil aşırı kalori kısıtlaması aniden oluyor

Bu şekilde yapılması gerekiyor canım

X