Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Bu da benim tartı kızlar. Grup yıldızı olduğum için açıktan atamadim. 82 kilodan düştüm. Hareketin önemini görmüş oldum. Bu ceza egzersizleri falan yarıyor kızlar. Benimde 4 gün cezam vardı onları tamamlamıştım. Beslenmem bir öyle bir böyle, misafirlikler mevlutler ondan çok şaşırdım. Neyi doğru yaptım diye düşünüyorum, bol hareket ve akşam saati yemek yemedim. Bir de bol su içtim. Sekersiz içecekler latte soda

Eklentiler

• IMG_20240730_165618.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 11
Chocolita şimdi benim aylık sonuçta cezasız geçmem için kaç kilo olmam lazım. Bu hafta 55 idim. 54.0 mı olacağım. Yoksa 53.8 mi olmalıyım?
Bende bu hafta 79.80 gelmeliyim ki aylık sonuçta 1.5 kg vermiş olayım. 70 üstü 1.5, 70 altı kilosu olanlarin 1 kilo vermesi gerekiyor. insallah 79 görmeyeli o kadar çok oldu ki artık alıp yürümek istiyorum

Bende bu hafta 79.80 gelmeliyim ki aylık sonuçta 1.5 kg vermiş olayım. 70 üstü 1.5, 70 altı kilosu olanlarin 1 kilo vermesi gerekiyor. insallah 79 görmeyeli o kadar çok oldu ki artık alıp yürümek istiyorum
Bende aynı 71-72 arası mekik dokuyorum artık aşağı düşmek istiyorum

Tamamdır ☺

Selamlar dün öğle yemegim 2 lahmacundu ( diyet dışı olarak geçiyor mu bilemiyorum Canan Karatay onaylıyor lahmacunu) kahvaltım klasik kepek ekmeği çay zeytin ve domates
Lahmacun diyet dışı değil çıtırlasinca zaten pek bir kalorisi kalmıyor. Ama salatayla desteklenip ayranla 1 adet olsa daha iyi olurdu

Lahmacun diyet dışı değil çıtırlasinca zaten pek bir kalorisi kalmıyor. Ama salatayla desteklenip ayranla 1 adet olsa daha iyi olurdu
salatası inanılmaz bolllldu ama lahmacunun yanında bana göre cerezimsi kaldıgı için aklıma dahi gelmedi yazmak:/ bu aralar cok saldım edirne seyahatımden sonra herkes mi böyle acaba

salatası inanılmaz bolllldu ama lahmacunun yanında bana göre cerezimsi kaldıgı için aklıma dahi gelmedi yazmak:/ bu aralar cok saldım edirne seyahatımden sonra herkes mi böyle acaba
Yaz havaları öyle yapıyor ya. Tatil havası başlayınca zor bitiyor. Aslında sıcaktan bir şey yiyememek lazım iştahı kapanır insanın. İşte aliskanlik meselesi. Dur demek lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…