Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Tebrikler Dutt
Kızlar selam
regl olmadan önceki hafta sizinde yemeseniz dahi kilo vermeniz duruyor mu veya tartıda + kilo görüyor musunuz. Yemediğim halde - göremiyorum sabah sabah cinlendim takvime göre yarın oluyorum
Bende de oluyor. Regl sonlarına doğru şişlik gidiyor. Neredeyse 1.5 hafta sıkıntılı oluyor maalesef
Evet bende de aynen öyle oluyor karnım da çok şişiyor
Ama regl bitimine doğru güzel gidiyor
İşte aynen böyle oluyor bende de
Öğlene kadar kabul
Süper

Kaptanım haşimato yok ama başka bir bağışıklık sistemi hastalığım var. Konuşmuştuk seninle
ceza kararını sana bırakıyorum
Tamam canım o zaman unutmusum ben. Cezan yok
Kızlar selam
regl olmadan önceki hafta sizinde yemeseniz dahi kilo vermeniz duruyor mu veya tartıda + kilo görüyor musunuz. Yemediğim halde - göremiyorum sabah sabah cinlendim takvime göre yarın oluyorum
Bende maalesef ya sabit ya + geliyorum. Şişkinlik mutlaka oluyor. Sabit kalırsam şükrediyorum

Kizlar selam sabah iki yumurtalı omlet bir avokado yedim öğlen bir kepçe yayla çorbası ve bir tencere kepçesi patates oturtma ile iki dilim karpuz yedim. Gün içinde iki şekersiz sütsüz filtre kahve içtim Çok şükür regl oldum umarım siskinligim gider kötü bir haber aldım iştahım yok akşam yiyemiycem umarım yarın tartıda artı görmem .

Geçmişe baktım 4 günlük cezam varmış ahanda 1 günü gitti kaldı 3 gün diyecem amma demem ben gene 1 haftadan devam bacım hatta şu deli danalar gibi diyet yaptığım Bi grup vardı yeniden ona katılmaya karar verdim ilk katildigimda sağlam 1.5 kg verdim 1 haftada 4 hafta yapacam bu kez denetimi sıkı tutuyorlar öyle olunca daha kolay veriyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…