Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

1. Olan grup Süper Girl ⚡
IMG_20240702_141429.jpg

Grup üyelerinin 1 günlük ceza indirimi var.
Baktım bugün tartı cezası alan olmamış. Herkes çok güzel kilo vermiş. Ama aklınızda bulunsun kizlar 🎁🌸 tebrikler

Kaybeden grup Black Canary 🔥
Grup üyelerinin 1 günlük ceza egzersizi var. Yarın akşama kadar tamamlanması gerekiyor
nnurc nnurc Dutt Dutt
esmusumm esmusumm bu hafta tartı cezası da geldiği için 3 gün + 1 günde grup cezasıyla toplam 4 günlük egzersiz bekliyorum

Eki Görüntüle 3453386

Baktım bugün tartı cezası alan olmamış. Herkes çok güzel kilo vermiş. Ama aklınızda bulunsun kizlar 🎁🌸 tebrikler

Grup üyelerinin 1 günlük ceza egzersizi var. Yarın akşama kadar tamamlanması gerekiyor
nnurc nnurc Dutt Dutt
esmusumm esmusumm bu hafta tartı cezası da geldiği için 3 gün + 1 günde grup cezasıyla toplam 4 günlük egzersiz bekliyorum
Kaptanim bugun ufak bi kaza gecirince aklimdan cikti 😞

Eki Görüntüle 3453386

nnurc nnurc Dutt Dutt
Simdi bildirim yapayim mi?

16 Temmuz Menü

Sabah
Tost
Domates-Peynir

Öğle
Çeyrek Tabak nohut makarnası (ayy tadını hiç beğenmedim zorla biraz yedim)

Ara
Latte
2 kare kahverengi

Akşam
Çiğden kıymalı patlıcan yemeği.
Salata-Cacık

Dutt Dutt Chocolita Chocolita

Adım sayım yok ya sıcakta cidden saatimi takasım gelmiyor ya :KK43:

İyi Geceler 🌙

16 Temmuz Menü ve Spor Bildirimi

11.30 1 yumurta, 1 domates, 3 kıl biber, yarım kk kadar peynir, 3 zeytin

16.00 1 şeftali, 2 erik

18.00 4 yk soğan soslu yoğurtlu makarna, 1 dilim karpuz

2,5 litre su Chocolita Chocolita 💕 Dutt Dutt

2748 adım 🏃🏼‍♀️ (maalesef bugün hiç hareket etmedim, hiç yoktan iyidir deyip paylaşıyorum)
IMG_2275.jpeg

İyi geceler 🌹
Çok geç döndüm malesef elektirikler geç geldi. Telefonumu anca şarj edebildim. Yemek telaşı kur topla derken malesef bazen böyle olabiliyor.

⚔️ 24 Temmuz Yıldız Savaşçıları belirlendi ⚔️

Elektra yıldızı Chek Chek
⚔️ Tank Girl hln09 hln09 'a karşı!

Süper Girl M moonlight beauty ⚔️
Black Canary nnurc nnurc a karşı!

Tebrikler yıldız kızlarım 🤗⭐

Gelelim uyarı temizliğine 🧹
nnurc nnurc 1 uyarın varmış, silindi canım 🎁✨

Son düzenleme:
Bu arada kizlarr bir yanlış hesaplamayı düzeltmem gerekiyor 🤦

1. Olan grup Tank Girl 💣 eksik hesap yapmışım
Salı günleri ilk sayfa güncellemesi genel hesaplamalar toplamalar sıralama her şey ciddi bir zaman istiyor. Mazur görün 🌹

Süper Girl kızları tekrar kusura bakmayin 🌸 zaten bu hafta cezası olan yoktu.
Bizim grup hln09 hln09 Pandora27 Pandora27 ve ben 1 günlük ceza indirimimiz var. Şu an cezası olan sadece Pandora27 Pandora27 var. Haftalık sonuçta kilo vermiş olsan da aylık sonucta beklenen eksi altında kaldığı için 5 gün 10.000 adım cezaliydin, 4 güne düştü 🎁

Bu arada kizlarr bir yanlış hesaplamayı düzeltmem gerekiyor 🤦

1. Olan grup Tank Girl 💣 eksik hesap yapmışım
Salı günleri ilk sayfa güncellemesi genel hesaplamalar toplamalar sıralama her şey ciddi bir zaman istiyor. Mazur görün 🌹

Süper Girl kızları tekrar kusura bakmayin 🌸 zaten bu hafta cezası olan yoktu.
Bizim grup hln09 hln09 Pandora27 Pandora27 ve ben 1 günlük ceza indirimimiz var. Şu an cezası olan sadece Pandora27 Pandora27 var. Haftalık sonuçta kilo vermiş olsan da aylık sonucta beklenen eksi altında kaldığı için 5 gün 10.000 adım cezaliydin, 4 güne düştü 🎁
Kız gene mi cezaliyim bitmedi mi çilem bacım nerelere gidem yaparım bacım 1 hafta daha zorlarım kendimi dert değil vurun 😮‍💨

X