Birlikte başarsak ?

Ben insanlar bana özensin istemiyorum tatlım ben özenmiyeyim istiyorum
Ayrıca şuan selülitimde var çatlağımda maalesef
Evet o konuda haklı olabilirsin önceden yaşadıklarım yüzünden kendime baskı yapıp psikolojimi bozuyo olabilirim ama gençliğimi güzel geçirmek istiyorum mutlu olmak istiyorum yerle bir olan özgüvenimi kazanmak istiyorum sadece

Selulitine bol su yuruyus catlaklarina medacassol acnelyse krem daha napiyim ben sana topla kendini sana senden baska kimse iyi gelemez Allahm bizi yaratmis lutfetmis biz ise yarattigna bahaneler bulup begenmiyoruz her can kendine emanettir biz kimizde emanet edileni harap edioruz

Doğru diyosun tatlım Allah isterse zayıflarım böyle ara ara ataklar geliyo bana kendimi obezite gibi hissediyorum.Ama Allah'a şüküt muntazam bi vücut vermiş bana incecik bi bel uzun bacaklar güzel bi yüz vermiş muhteşem bi aile harika bi iş vermiş.Bugünlere geldim bu kadar ilerledim ya bunada binlerce şükürler olsun yılmıcam oruçta tutmaya çalışıcam Allah güç verirse belki oruçtada farkederim siz ne dersiniz ?

Aferin tatlim toplan hadi ve sukredelim sagligimiza

yaaaaa ben pazarttesi tam 61 kiloydum şimdi tartıldım 62.1 kiloyum ya en ufacık kaçamağım bana pahalıya mal oluo .s ama bu moral bozukluğu beni motive etti. O kadar cabamı heba edemem ben ya

yaaaaa ben pazarttesi tam 61 kiloydum şimdi tartıldım 62.1 kiloyum ya en ufacık kaçamağım bana pahalıya mal oluo .s ama bu moral bozukluğu beni motive etti. O kadar cabamı heba edemem ben ya

Aynen bide oda sinir bozuyo millet habire yiyip içiyo bizim en ufak kaçırmamızda hoop geri geliyo bürün kilolar gidiveriyor emekler !

Ben tartilmaya korkuyorum o yuzden bu hafta kilo bildirimi yapmiycam yoksa cok moralim bozulcak kizlar

Aynen bide oda sinir bozuyo millet habire yiyip içiyo bizim en ufak kaçırmamızda hoop geri geliyo bürün kilolar gidiveriyor emekler !

Aynen canım ya bünyem kilo almaya çok müsait napıcam bilmiorum. Tamamen kilo verdiğimdede mi böle olcak ya ömrümün sonuna kadar diyetmi yapcam ben ya :/

Vallaha Müzeyyen bende onu düşünüyorum be yapıcam diye bi bıraksam kiloyu alıvercem diyetisyenim bile kiloyu vermekten çok korumak önemli sakın unutma diyo habire nasıl olcak bu iş bilmiyorum en ufak fikrim dahi yok :/

Ya bünyemizi alıştırmamız lazım ama ben 3 aydır uğraşıorum. 3 aydır çabalıyorum, işede yaradı çoğu gitti azı kaldı ama bu kadar zamanda alışmadı bu düzene bundan snra nasıl alıştırcam hiçbi fikrim yok :/

Buarada kahvaltım 2bardak yeşil çay içtim 4çeri domates 1salatalık yarım dilim peynir ve 1dilim çavdarlı ekmek

Sen az yiyosun bence Müzeyyen

Slm alti ay aradan sonra 1 yumurta yedim yaninda 2 galeta peynir ve cayla bir daha asla diyet bozmak yok oglene kabak haslamasi ve sarmisakli yogurt yiycem yani biraz sok yapip aldigmi geri vereyim diyorum pazartesidn itibarende dukan yapcam

Slm alti ay aradan sonra 1 yumurta yedim yaninda 2 galeta peynir ve cayla bir daha asla diyet bozmak yok oglene kabak haslamasi ve sarmisakli yogurt yiycem yani biraz sok yapip aldigmi geri vereyim diyorum pazartesidn itibarende dukan yapcam

Bence sen eski düzenine dön yeter dukan falan yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…