Birlikte başarsak ?

Kizlar dayanamadim tartildim 59um yarim kilo farkettirmis bozdugumda cok sevindim ya

Bak gördün mü dukana falan gerek yok aslında
Bide Müzeyyen saçmalama kız bide senin bunalımınla uğraşmayalım bak geçen sefer bu laf yüzünden kavga çıktıydı topikte

Bak gördün mü dukana falan gerek yok aslında
Bide Müzeyyen saçmalama kız bide senin bunalımınla uğraşmayalım bak geçen sefer bu laf yüzünden kavga çıktıydı topikte

Yok canım çıkmaz kavga falan :) akşam yemeğimde 1 tabak tarhana çorbası ve bir dilim ekmek yedim

Off bu finaller beni öldürecek vallaha bıktım ya herşeyden hem diyetten hem emeklerimin karşılığını alamamaltan hemde heryere yetişmeye çalışmaktan

Off bu finaller beni öldürecek vallaha bıktım ya herşeyden hem diyetten hem emeklerimin karşılığını alamamaltan hemde heryere yetişmeye çalışmaktan

Ya tatlim sen niye herseyi sorun edip isyan ediyosun napacan gelecegn icin yapacan mecbuur

kızlar kahvaltıda bir haşlanmış yumurta, peynir, domates, salatalık ve zeytin yedim

Kahvaltıda iki dilim ekmeğe 1domates yarım dilim peynir ile tost yaptım ama bittim kızlar ben bozdun bozucam diyeti havada b*k gibi bidahaki randevumda kilom ne çıkarsa razıyım ben korumaya geçicem.Dayanırsamda ramazanda oruç tutucam belki o zaman veririm kilomu.

Canım kilo vermek için mi oruç tutcan saçmalama :/ ayrıca veremezsin zaten bütün gün ac olcan akşam ister isdemez çok yicen vücudunun dengesi bozulur az yersen hasta olursun

Son düzenleme:
Canım kilo vermek için mi oruç tutcan saçmalama :/ ayrıca veremezsin zaten bütün gün ac olcan akşam ister isdemez çok yicen vücudunun dengesi bozulur az yersen hasta olursun

Yok sırf kilo vermek için değil kızlar boynumun borcu oruç benim çok uzun günler ve çalışıyorum ama ne yapayım
tutmak zorundayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…