Birlikte başarsak ?

Tatlılarım tam 1000mesaj bu :)))
Bakın kızlar ne diyeyim nerden gireyim artık bilemiyorum ne desemde sizi motive etsem bilemiyorum artık ama kendimize gelmemiz gerek
Şuan annem içeride irmik helvası yapıyo benim için gidiyo ama kendinize gelin
Şindi kapatın gözlerinizi zayıf halinizi hayal edin.Düşünün zayıfsınız 36bedene giriyorsunuz siyahlara değil turunculara,sarılara,mavilere boyanmışsınız cıvıl cıvılsınız.Ocak ayı ama siz baharı andırıyosunuz..Zayıf halinizi kabul edin şimdi uzuuun uzuuun düşündükten sonra kabul edin o halinizi kendinize sürekli ''Şişman olduğumu biliyorum ve zayıflamak için savaşıyorum'' diyin ben bunu denemiştim biara cidden mutlu hissediyosunuz
Hadi kızlar ben direniyorum hadi sıkın dişinizi.Benim için kızlar kendiniz için,yitip giden özgüvenimiz için...
Yarınlar için kızlar hadi !

Haklısın canım ya bu hay gücü benide motive ediyodu bn şimdi kalkıyım bi spor yapıyım bi yerlerden başlamak lazım dietisyenimede bi gidiyim yoksa böle devam edersek başladığımız yere geri döncez allah korusun tabi

Kızlar 40 dk fitness yaptım ii geldi ama ya süper ter attım iyi hissediyorum tabi aldığım bi kiloyu saymazsam :/

Ya inanın bıktım kızlar ya bacaklarıma bakıp bakıp kendimden nefret ediyorum ya cidden işe yarasın birazcık göreyim yaradığını nasıl motive olucam varya :'(

Ya inanın bıktım kızlar ya bacaklarıma bakıp bakıp kendimden nefret ediyorum ya cidden işe yarasın birazcık göreyim yaradığını nasıl motive olucam varya :'(

Ya canım o kadar çalışıosun mutlaka gider metre yokmu ölçsene bi bi hafta sonra tekrar ölç yada bi iple falan bnce yarıyodur işe ölçersen daha net görürsün

Canım foto atılıoda video olmuyo baktım şimdi. Hazır foto nasıl atılıyo bulmuşken ben size bi foto atıyorum bi bakın ilk foto 74 kiloyken ikincisi yeni

Baya belli oluomu sizce kızlar zayıfladığım nişanlım pazartesi askerden izne gelio ondan soruyorum bakalım o ne dicek

Son düzenleme:
Cidden çok belli oluyo tatlım tel sorunun göbüşün onuda mekikle ve jillianla halledersin sen Nişanlın çıldırcak şaşırcak vallahi :))

Tü tü masallah ne gusel kizsin sen öyle benim kizimda sizin gibi gusel olsun ama bizim gibi kilo sorunu olmasin

Tü tü masallah ne gusel kizsin sen öyle benim kizimda sizin gibi gusel olsun ama bizim gibi kilo sorunu olmasin

Teşekkürler canım sizi görmüyorum ama eminim sizde ölesinizdir aynen canım ya benim gibi şişman olmaz inş kızın :) yaşamasın çektiğimiz sıkıntıları

Teşekkürler canım sizi görmüyorum ama eminim sizde ölesinizdir aynen canım ya benim gibi şişman olmaz inş kızın :) yaşamasın çektiğimiz sıkıntıları

Kizlar kabizlik cekiomusunuz ben fena haldeyim ilaç aldim simdi yoksa patliycam

Kizlar kabizlik cekiomusunuz ben fena haldeyim ilaç aldim simdi yoksa patliycam

Vallaha bende nerde bilmiyorum gelir belki yarın tatlım
Kızlar bugünlük bu savaşçıdan bu kadar yarın yeni bir güne kadar iyi geceler ikinizede :)) Sizi seviyoruum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…